18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hujoczita

2013-04-09, 11:47
mame i tate też jadą na obóz, ale innym wagonem

kaktuz

2013-04-09, 12:19
up up up jedzcie z nimi

je...........ę

2013-04-09, 12:46
Czym się różnią żydzi od skałtów? Skałci wrócili z obozu :D

remi1982

2013-04-09, 12:53
Jaki k***a materiał własny ? Gdybyś to narysował i wpisał tekst w chmurkę, to ok, materiał własny. Ale wrzucasz prace Pana Marka Klukiewicza (który zamieszcza swoje prace między innymi w angorze) i podpisujesz materiał własny. Znasz znaczenie słów - materiał własny ? Równie dobrze mogę sobie wrzucić słoneczniki Van Gogh'a, a raczej fote obrazu którą zapisze na kompie i nazwę "materiałem własnym".

oponaodjelcza

2013-04-09, 12:55
remi1982 napisał/a:

Jaki k***a materiał własny ? Gdybyś to narysował i wpisał tekst w chmurkę, to ok, materiał własny. Ale wrzucasz prace Pana Marka Klukiewicza (który zamieszcza swoje prace między innymi w angorze) i podpisujesz materiał własny. Znasz znaczenie słów - materiał własny ? Równie dobrze mogę sobie wrzucić słoneczniki Van Gogh'a, a raczej fote obrazu którą zapisze na kompie i nazwę "materiałem własnym".



Człowieku, podejrzewam, że nie ogarnąłeś tematu, ale tak się składa, że i on przegląda sadola, co więcej, czasem coś wrzuci. Jakiś czas temu się, z braku lepszego słowa, "ujawnił" tutaj, więc powstrzymaj zwieracze.

Ra...........it

2013-04-09, 12:56
Up zamknij ryj - Pan Marek Kulkiewicz też człowiek (sadola) słoneczniki wsadź sobie w dupę i odszczekaj - dobrze mówię Panie Marku?

simpekaes

2013-04-09, 12:56
@up poczytaj troche wczesniejszym materialow zeby wiedziec ze autor postu to Marek Klukiewicz.
i nie udawaj znawcy

ko...........rz

2013-04-09, 12:57
@remi1982 nie pyskuj, bo nie wiesz do kogo. Toż to właśnie sam miszcz, autor ;)

Ra...........it

2013-04-09, 12:58
btw. P.Marek powienien dostać jakiś order odrodzenia sadola, klucze do miasta koluszki albo coś w tym stylu, śmiem twierdzić że to jeden z najznamienitszych sadolowych "ujawnionych"









żartuje - Marek kończ te rysuneczki bo się na majzę spóźnisz gimbusie .....

kulopu

2013-04-09, 12:59
o ile mi wiadomo, user elkelk to właśnie pan Marek Klukiewicz

Ra...........it

2013-04-09, 13:02
Kulopu - opowiem Ci kawał..

Żółwieee mi uccciekkłllyyy
Jak to się stało do cholery?
TTooo byyłlł moommenntt...




Chodzi mi refleks i szybkosć pisania, z "minutnika" komentarzy wyszło mi ze to zdanie smarowałeś 5 minut.