18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I tak ją zastrzeliłem

RobDeMay • 2023-12-08, 07:38
Dziadek się w tańcu nie pie**oli


piterzaut

2023-12-08, 16:25
Ajot napisał/a:

Facet stał się samozwańczym sędzią i katem. Tylko że żaden sąd nie byłby tak okrutny.
Ty nazywasz mnie upośledzonym, bo bronię bezbronnej kobiety i nienarodzonego dziecko przed zamordowaniem w ramach odwetu za kradzież z włamaniem.
Dla mnie tacy jak ty nie są godni aby nazywać ich ludźmi.



A mi się takie prawo podoba. Bandzior ( bandziorka) musi wiedzieć, że w razie włamu na obce mienie może ponieść bolesne konsekwencje od właściciela. Obrona swojego mienia i życia powinna być niezbywalnym prawem obywatela. Nie ma gwarancji, że włamywacze jakby dziadek nie miał gnata to by go nie załatwili. a tak zakonczyło się szczęsliwie . To znaczy połowicznie bo jeden chwast przeżył.

JohnyByrd

2023-12-08, 16:44
Oto maj hiroł. 200 lat Panie hołmołner. I wiadro amunicji.

Aleo

2023-12-08, 17:30
programista4k napisał/a:

to nie jest angielski tylko jakiś bełkot amerykański



piękny amerykan inglish, bełkot to jest brytyjski

mazga50

2023-12-09, 19:17
Takafura napisał/a:

Ja na taki argument usłyszałem że nieznajomość angielskiego dzisiaj to pewien stopień inwalidztwa.
Jak tak to mam pierwszą grupę inwalidzką mimo komunikatywnego rosyjskiego i i niemieckiego ( taki rocznik)...



Mam to samo, choć angielski B1 ukończony. Ciekawe, jakby się z Ruskim czy Ukraińcem dogadali, albo z Mohammadem z Niemiec??

angel_punx

2023-12-09, 20:20
Na zdjęciu jest wyraźnie napisane że szef tamtejszej policji powiedział że nie była ona w ciąży w momencie napadu (może zrobili jej sekcje po śmierci). Czyli próbowała zrobić dziadka w ch*ja, pozatym na zdjęciach obok tego policjanta widać że była biała.

PutinToSmiec

2023-12-10, 04:25
programista4k napisał/a:

to nie jest angielski tylko jakiś bełkot amerykański



Ty chyba k***a bełkotu angielskiego nie słyszałes xd amerykanin mówi dość czysto .