18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I suck duck!

BongMan • 2011-04-19, 01:58
Chyba najlepsza ich wpadka :D Dla niekumatych i nietrzymających moczu: 0:53.

ou...........85

2011-04-21, 09:30
@ metal2805

st anger cala pltya to trash nu metal.

joorass

2011-04-21, 09:42
wolałem ich takimi, zanim się zmienili na gorsze
A z ich basistów to akurat tego łysola nie lubię, nie wiem czemu, po prostu nie pasował IMO
tak, możecie mnie zmieszać z błotem, jestem na to gotów

LoordWiader

2011-04-21, 12:25
@outlaw1985

pie**olisz.

babycow

2011-04-21, 12:37
japie**ole, az zal slucaj, jeszcze gdby nuta jakas fajna... wpadki nie widac ;/

mi...........99

2011-04-21, 13:15
Co w tym zespole w ogóle robi Lars, beznadziejny perkusista. Głównie przez niego nie lubię metallica.

Madafaka69

2011-04-21, 13:18
iHadToGo napisał/a:



Zresztą można powiedzieć, że Newsted w porę wycofał się z tej tonącej barki mianowicie przed wydaniem total crap'a - St. Anger.


Hetfield też jest c*pką, grał dobrze do Mastera, potem się wypalił. Co nie zmienia faktu, że Newsted nie ma prawa czyścić Cliffowi nagrobka, a Robertowi butów, bo jest po prostu pipką. Przypominam, że to Newsted napisał Nothing else matters. Pierwszy krok metallicy do upadku. A że metallica zeszła na nu metal, to nie wiedziałem, ale dobrze znawcy posłuchać.

iHadToGo

2011-04-21, 14:01
Ja pierdziele, z tym, że zeszła do nu metalu to była taka hiperbola, a nawet ironia.
Chociaż St. Anger zalatuję jakimś SOAD'em, albo Slipknotem.
Lars to nadaję się może do kapeli ale blues'owej.


I co ty pie**olisz, że Newsted napisał Nothing Else Matters.
Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nothing_Else_Matters

~Słowa napisał James Hetfield

Dziękuję dobranoc.

P.S. Newsted bardziej nadaję się do tego zespołu niż Trujillo. Wystarczy obejrzeć koncert w Seattle z 1989.

aa...........as

2011-04-21, 17:04
Ależ pie**olicie panowie. Raz: Nothing Else Matters jest to kawałek Hetfielda,
Dwa: WIĘKSZOŚĆ kawałków jest Hetfielda&Larsa
Trzy: Lars może nie gra równo, ale ma pomysł i nie mówicie, że się nie nadaje do Metallicy, skoro to m.in. ON ją tworzy
Cztery: St. Anger jest płytą bardzo dobrą (może nie podoba mi się jak Wszystkie przed Black, ale zawsze)
Pięć: To, że zespół stworzył coś takiego jak Load,ReLoad świadczy o tym jak wielką są kapelą, że nie robią tego czego się po nich oczekuje, a robią to na co mają ochotę (popatrzcie sobie na muzykę Iron Maiden - można najwyżej dwie dobre płyty złożyć z ich utworów).
I ostatecznie: Cliff był najlepszym basistą w tym zespole, ale Newsted był wcale nie gorszy, chórki ma na pewno lepsze niż Rober.

Aikenlól

2011-04-21, 19:34
@Madafaka69

nienawidze takich kutafonskich cipek jak Ty, masz pewnie dlugie wlosy, grasz (a raczej brzdekasz bo grą tego syfu w twoim wykonaniu nieda sie nazwac) pie**olisz w towarzystwie o muzyce o duzo za duzo tworząc teorie z dupy idące i wpie**alasz sie z nimi jeszcze do internetu. Niema lepszego od Cliffa i ch*j? Kogo obchodzi to ze to napisales? Ja pie**ole nie pozwalali Ci w domu mowic na glos czy co? A tak pozatym Newsted imho nie odbiegal od Cliffa na duzo, jego drugoplanowy wokal byl zajebisty i uwielbialem jego charakter. Cd. samego zespolu to mam wielki szacunek zeby sie nie rozsypac po tylu latach picia i grania (bo w takiej kolejnosci sie bawili).


jednym slowem Madafaka69 - wypie**alaj. Tak, nie napisane bylo to slowo dawno wiec je przywracam do slownika tej strony. Wypie**alaj boś buc

mi...........99

2011-04-21, 23:59
I właśnie przez to, że ją "tworzy" nie mogą go wywalić ;]

Madafaka69

2011-04-28, 19:44
Aikenlól napisał/a:

@Madafaka69
Newsted imho nie odbiegal od Cliffa na duzo, jego drugoplanowy wokal byl zajebisty i uwielbialem jego charakter.


to już mi ciebie szczerze żal. posłuchaj PRAWDZIWEGO thrashu k***iwąsie, mówi ci coś Sodom, Exodus, Infinite translation, immaculation, Megadeth, Kreator ?! k***a, to jest thrash. A ch*j mnie obchodzi kto napisał słowa do N.E.M. Muzykę napisał w znacznej mierze ten idiota, pseudobasista, i ch*j mu za to w dupę, tobie przy okazji też. Cliffowi nie dorasta do pięt, i nawet butów czyścić mu nie może. A tak poza tym, to jak posłuchasz więcej zespołów, to wtedy pogadamy, jak jakąkolwiek wiedzę będziesz miał. I mylisz się, nie mam długich włosów szczurku, a mojej gry nie słyszałeś, więc poraz enty - ch*j ci w dupę.