18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

I po ciepłej posadce

BlanX • 2015-01-28, 21:36
Rada Miasta Skarżysko Kamienna(woj.świętokrzyskie),uchwałą rozwiązała Straż Miejską w tymże mieście.Szacowane roczne oszczędności z tego tytułu ok 1 mln PLN!.
Sadystyczne,bo 15 nierobów straci ciepłe posadki.
Może wreszcie się wezmą i w innych miastach za tych "niedoszłych policjantów".
źródło: lokalne radio dziś rano

uszatok

2015-01-28, 21:59
Popraw tagi. Dodaj jeszcze "darmozjady, śmiecie, patałachy"

ANALfabeta

2015-01-28, 22:52
Cytat:

Rozwiązanie Straży Miejskiej nastąpi dopiero po podjęciu odrębnej uchwały w tej sprawie, zgodnie z w/w przepisami - nie wcześniej niż po otrzymaniu wnioskowanej opinii, a w przypadku jej nieotrzymania - nie wcześniej, niż po upływie 14 dni od dnia przedstawienia wniosku o wydanie opinii (w praktyce - projekt uchwały w sprawie likwidacji Straży Miejskiej trafi po obrady Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej najprawdopodobniej dopiero za miesiąc).



Ale i tak w końcu coś pozytywnego w tym smutnym jak p*zda mieście.

Lembas

2015-01-28, 23:02
To chyba drugi przypadek w Polsce. W Stalowej Woli x lat temu też rozwiązali straż miejską.

8michal7

2015-01-28, 23:07
Jak straż to tylko Straż Obywatelska! tak jak na cyganow w Andrychowie.

eRsko87

2015-01-28, 23:08
Lembas mylisz się,więcej miast polikwidowało :) u mnie w Radomsku w zeszłym roku zlikwidowali :)

tomysz1111

2015-01-28, 23:12
mnie kiedyś z kolegami spisała straż miejska za picie niby w miejscu publicznym, które w gruncie rzeczy było dośc odizolowane. na komentarz mojego kolegi "i sie panowie dziwią, że wszyscy chcą rozwiązać straz miejską" strażnicy odpowiedzieli, że też by tego chcieli, bo by dostali taką odprawe, że im by sie to opłacało i znaleźliby zatrudnienie w policji, w ramach przejęcia mienia po byłej straży miejskiej.. więc nieroby zasrane by były nadal tylko w innych kolorach...

kazetcees

2015-01-28, 23:20
W Żorach już kilkanaście lat temu zlikwidowano straż miejską :D

Blurey

2015-01-28, 23:27
Haha, już widzę mnie, jako przedsiębiorce, który zagląda w cv a tam "komendant straży miejskiej" "ten od fotoradarów". HAHHAHAHAH Ciekawe kto ich przyjmie do roboty z tak obsranym cv.

nobas

2015-01-28, 23:47
pewnei pojda na monitoring miejski

Mefiz24

2015-01-28, 23:48
I Koniec Waszej radości żaden nierób nie straci pracy, ponieważ jako iż są na konktraktach państwowych urząd musi im zapewnić inny stołek minimum z taką samą płacą (Wiem, ponieważ znajoma pracuje w Urzędzie Miasta i pytałem kiedyś o to także buuu ja) ;)

xbandzior

2015-01-28, 23:53
rekrutować i więcej Policji dać na drogę, niech ogarną cebule zapie**alającą na przepadłe
całodobowo i ch*j

szejq

2015-01-29, 00:12
Niech mi jeszcze oddadzą moje 50pln! Za zaśmiecanie dostałem, bo nie mogli mi udowodnić, że prawie pełna puszka stojąca obok mnie jest moja :D A 5 dych dostałem za to, że chusteczka, którą rzuciłem do kosza spadła na ziemię (Kozłowscy, uwcześniu śmieciarze na umowie z urzędem się opie**alali) bo ten był pełen.

Po tych latach to procentu narosło tyle, że będzie wypłata górnika, po podwyżce :D

Czyli ch*j i dupa, bo rząd wszystko weźmie.