18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

I <3 period sex

kn...........ha • 2011-05-01, 20:58
Bo dobry koń to i po błocie pójdzie :amused:



Za ostre? Na Harda!

edge

2011-05-02, 22:32
ravekd napisał/a:

Upie**olił się dżemorem,też mi hard ...


Wypie**alaj na tą zajebistą stronę z obrazkami z dżemorem, zajebistą zagadką z rowerem i spamem zjebów z szóstką w totka żydowski pomiocie. Dżemor k***a... :facepalm:

aaduch napisał/a:

zrzygałam się.


Nie dziwię się jak spojrzałaś w lustro.

4x4offroad napisał/a:

@aaduch dawaj zdjęcia;)


Widzę tu niebezpieczne zboczenie do podziwiania wątpliwej urody obywatelek Niemiec.

@maniek002
A ja tu wyczuwam gimbusa, tak to ty.

liga54

2011-05-02, 23:22
knysha napisał/a:

Bo dobry koń to i po błocie pójdzie :amused:



To tyczy się raczej anala z niespodzianką.

maksik

2011-05-03, 01:24
Edge wywaliłeś z siebie złe emocje ? wymęczyłeś gada? poFAPałeś i lepiej? jak nie masz gdzie żali wywalać otwórz bloga. Cya pseudo sadysto na siłe :)

FreakyOmen

2011-05-03, 11:50
typczan napisał/a:



Gdyby twoi byli na tyle bystrzy co moi, to wyj***li by cię na śmietnik.



To w takim razie twierdzisz że twoi wyj***li Cię na śmietnik jak się urodziłeś ? :ok***a:

:homer:

typczan

2011-05-03, 18:40
Twierdzę, że byli inteligentni, rozsądni i bystrzejsi i tego nie zrobili. Widzę, że kolejny zjeb zbyt głupi by skumać. Pozdro

edge

2011-05-03, 22:00
maksik napisał/a:

Edge wywaliłeś z siebie złe emocje ? wymęczyłeś gada? poFAPałeś i lepiej? jak nie masz gdzie żali wywalać otwórz bloga. Cya pseudo sadysto na siłe :)



Pisanie tutaj postów i fapienie jak w twoim wypadku nie daje mi poczucia spełnienia. Daruj sobie swoje nędzne riposty. Pozdrawiam moderatorów i patrzę w przyszłość w której znajduje się pod główką banhammera. :idzwch*j:

kfas

2011-05-03, 22:04
co za zj***ny dżemor wymyslili?matka nie dała kanapek do gimnazjum to o dżemie marzy pajac