18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hymn pracownika

mare30ks • 2014-06-18, 12:02
Nie chcę podwyżki, po co trzynastki,
To wszystko nędzne szczęścia namiastki,
A szczęście dla mnie to praca szczera:
Dwanaście godzin przy komputerach!
Nie wzbraniaj, ojcze! Precz z oczu, matko!
Nie dla mnie żona i dzieci stadko,
Jeść, spać, dorastać - ja pragnę w biurze
I umrzeć - z dłońmi na klawiaturze.
Lecz zanim zejdę, normę wykonam,
Godzin piętnaście - także podołam!
Nie chcę obiadu, nie chcę kolacji,
Walczę o wartość firmowych akcji.
A kiedy umrę - tak się rozmarzę,
Nad trumną ujrzę zarządu twarze
Nie, tak nie będzie, prawda to szczera,
Ci będą znowu szukać frajera.

lajtek12

2014-06-18, 13:40
po co trzynastki ? jak to k***a po co ... ;)

mare30ks

2014-06-18, 14:08
a wlasnie, bo zaraz ktos kto nie potrafi korzystac z googla sie posra z oburzenia. wierszyk nie mojego autorstwa. dostalem, ale znalesc go w sieci nie trudno.

JankoMuzykantV

2014-06-18, 14:20
Lewacka propaganda...

Pracować i zarabiać k***a, a nie się opie**alać.

Skończy się Wam lewaki i to szybciej niż myślicie, chyba że ten tekst to była ironia.

mare30ks

2014-06-18, 14:53
o kolejny debil sie znalazl :) zawod syn czy jeszcze student?

Imie_jego_44

2014-06-18, 14:59
Dlatego trzeba głosować na Korwina i KNP !
Na wolnym rynku każdy kto jest ogarnięty będzie szefem samemu sobie, niskie podatki ułatwią robienie interesów i wzbogacanie się, nie utrzymując przy okazji bezrobotnych czy niepełnosprawnych będziemy dużo bogatsi, dodatkowo mniej ogarnięte jednostki umrą z nędzy więc polepszy się materiał genetyczny, tylko ludzie sukcesu będą się rozmnażać, a dzięki niskim obciążeniom ceny w sklepach znacznie spadną więc będzie nas stać na godne życie i na prywatną edukację i służbę zdrowia która jest dużo lepsza niż państwowa bo prywatne firmy zabiegają o klienta.


Żartowałem, świat za panowania Korwina będzie wyglądał właśnie jak ten z wierszyka, zaraz pewnie wpadnie sadolowy ekspert od gospodarki który nie poradził sobie z podstawową maturą i nas zmasakruje.

Diggerx

2014-06-18, 15:06
Imie_jego_44 ty sam się masakrujesz swoja głupotą

mare30ks

2014-06-18, 15:08
ej no, starczy tej polityki, nie chce zeby temat trafil do nieodpowiedniego dzialu :)

twinspark

2014-06-18, 17:52
Po co pracować fizycznie czy w biurze?
Jak można od razu na emeryturze!
Opie**alaniem się wiecznie zmęczony
Idź po zasiłek dla dzieci i żony
Później narzekaj że żyjesz w nędzy
Mimo że wszystko z państwowych pieniędzy
Jak żyć premierze za ten zasiłek?
Nie stać mnie nawet by sobie dać w żyłę
Muszę kupować wódki z meliny
Za hajs pobrany na rzecz rodziny
Żeby starczyło na papierosy
Muszę w niedzielę po mszy klęczeć bosy
Nie martw się o mnie, ja z nędzy nie padnę
Jak nie rząd to ja was prywatnie okradnę.

PanMarian

2014-06-18, 19:15
Imie_jego_44 napisał/a:


Żartowałem, świat za panowania Korwina będzie wyglądał właśnie jak ten z wierszyka, zaraz pewnie wpadnie sadolowy ekspert od gospodarki który nie poradził sobie z podstawową maturą i nas zmasakruje.


Nie trzeba, sam sie zmasakrowales.
Niestety, ludzie nadal, zamiast odniesc sie do badan i potwierdzonych przez historie doswiadczen, wola napie**alac wierszyki, ktore ani z teoria ani praktyka zbyt wiele wspolnego nie maja. Zastanawia mnie nadal, jak zmniejszenie podatkow moze sie przyczynic do wyzysku, dlaczego wyzyskiwane sa sily robocze ktore latwo zastapic, a nie np. szefowie bankow, czy kierownicy nawet tej budowy... Nie chcialo sie w szkole zapie**alac to zapie**alaj teraz i nie zrzucaj winy na szefa\rzad\spoleczenstwo, i juz przede wszystkim nie wkrecaj ludziom, ze po zmniejszeniu podatkow bedzie jeszcze gorzej.
Pozdrawiam

kamilz5

2014-06-18, 19:19
k***a, jakie prawdziwe...

ulifont

2014-06-19, 08:29
Po co trzynastki, premie, wolne niedziele, 8 godzin pracy? j***ne lenie, zapie**alać trzeba po 15 godzin bez wolnego! Jaki to byłby piękny ustrój. Już nie mogę się doczekać aż Pan Januszek przekochany zostanie przywódcą prawicowej Polski. Nie byłem przekonany, ale jak piszecie doświadczeni dwudziestolatkowie po ch*j zasiłek, po ch*j trzynastki to jestem pewien, że za korwina będzie lepiej.

el...........wy

2014-06-19, 09:07
Jak to po co trzynastki? Żeby do węgla dopłacać lub sprowadzać go zza granicy :)

epilebzj

2014-06-19, 14:00
Po rozmyśleniach doszedłem do następującego wniosku:

Zmień pracę.