18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

michalkow

2011-02-08, 16:27
:oops: :cry: :shock: :-x :-? :-/ :-| :-( :lol: :mrgreen: :-o :-P :-D :-> ;-) :-) :!: :roll: :evil: 8-) :oops:

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2011-02-08, 17:08 ]
4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

krachu

2011-02-08, 17:10
Ktulu - ale jak zdefiniować "nadmiar emotikonek"?

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2011-02-08, 17:23 ]
więcej niż 3. A jeśli w poście nie ma żadnego wyrazu to jedna

michalkow

2011-02-08, 17:52
Sz. P. Cthulhu
Wydaje mi się że powinno, być to jakoś dokładniej określone, np liczba emotikonek nie powinna przekraczać 10% wszystkich znaków.

Dlaczego mój poprzedni post nie został usunięty za niezgodność z tematem? Czy może wniósł on coś do tematu?

Czy te ostrzeżenia przepadają po jakimś czasie? Jeżeli tak to po jakim czasie mi się wyzeruje?

Czy to że dostałem 4 punkty wynika z proporcji do liczby emotikonek, (jeżeli tak tak, to od ile emotikonek to jeden punkt?), czy może to kwestia indywidualna?

AdiX

2011-02-08, 18:15
Zostawiłem niezamkniętą główną w operze, wchodzę teraz patrzę,a to na samym poczontku. Myślałem, że to hard, a zaraz pojawią się bebechy, albo panienka z ku*asem.

alicexx13

2011-02-08, 18:15
o k***a, takie kible tylko w Rosji :D i hydraulik też

AngryCow

2011-02-08, 18:21
Ja nie wiem co się tutaj stało :oops:

Unknown

2011-02-08, 18:30
Szkoda, że w zlewie nie było jeszcze rozdrabniarki :amused:

plugnplay

2011-02-08, 18:32
michalkow napisał/a:

Sz. P. Cthulhu
Wydaje mi się że powinno, być to jakoś dokładniej określone, np liczba emotikonek nie powinna przekraczać 10% wszystkich znaków.

Dlaczego mój poprzedni post nie został usunięty za niezgodność z tematem? Czy może wniósł on coś do tematu?

Czy te ostrzeżenia przepadają po jakimś czasie? Jeżeli tak to po jakim czasie mi się wyzeruje?

Czy to że dostałem 4 punkty wynika z proporcji do liczby emotikonek, (jeżeli tak tak, to od ile emotikonek to jeden punkt?), czy może to kwestia indywidualna?



Dostałeś warna to dostałeś, na ch*j drążysz temat?

not_NULL

2011-02-08, 18:36
michalkow napisał/a:

Sz. P. Cthulhu
Wydaje mi się że powinno, być to jakoś dokładniej określone, np liczba emotikonek nie powinna przekraczać 10% wszystkich znaków.

Dlaczego mój poprzedni post nie został usunięty za niezgodność z tematem? Czy może wniósł on coś do tematu?

Czy te ostrzeżenia przepadają po jakimś czasie? Jeżeli tak to po jakim czasie mi się wyzeruje?

Czy to że dostałem 4 punkty wynika z proporcji do liczby emotikonek, (jeżeli tak tak, to od ile emotikonek to jeden punkt?), czy może to kwestia indywidualna?



Czytałeś kiedyś regulamin?

marianer7

2011-02-08, 19:13
To jest ruski któremu 200 Hrywien do kibla wpadło. Kiedyś czytałem

Byczarz

2011-02-08, 19:49
jak za dychę to też chce takiego, chętnie popatrze : d

ZeD

2011-02-08, 20:13
Goly**gangster napisał/a:

Zostawiłem niezamkniętą główną w operze, wchodzę teraz patrzę,a to na samym poczontku. Myślałem, że to hard, a zaraz pojawią się bebechy, albo panienka z ku*asem.



To nie poczontek, to KONIEC!