18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Huzarzy Śmierci

Hauer88 • 2012-08-30, 16:54
Troszkę o mało znanym a jakże zasłużonym w walce z bolszewikami, niepokornym dyonie - Huzarzy Śmierci.





Film zawiera jedną nieprawdziwą informację odnośnie tego iż Huzarzy Śmierci nie brali jeńców.


Jeżeli kogoś zainteresował temat to polecam:

http://www.rejtan.eu/index.php/Aktualnosci/Z-kraju/Huzary-Smierci.html

Hauer88

2012-08-31, 19:42
Co nie zmienia faktu że czcionka jest inna od tej z Mein Kampf - po za tym widziałem tą książkę gdyż ją czytałem [z ciekawości] tak samo jak i Marksa oraz Alberta Pike.

Tak jak pisałem New York Times też ma czcionkę w ten deseń:







Poza tym nie ja jestem autorem grafiki - sam autor raczej też nie ma poglądów gloryfikujących trzecią rzeszę. Czcionka to tylko czcionka. Jest wiele do siebie podobnych - a Ty doszukujesz się tu zaszytego nazizmu.

Ork.Fajny

2012-08-31, 19:46
Cokolwiek co k***a zostało użyte przez Hitlera ma dostać znaczek "złe"?
Salut rzymski używany od 2tys lat przed grupy monarchistyczne a w momencie pojawienia się komunizmu przez wszystkie anty-komunistyczne grupy to też złe dzieło nazistowskie, no nie?
Wysocy blondyni o niebieskich oczach to też nasienie Hitlera?


"nienawidzę skrajnie radykalnych prawicowych poglądów też fakt"
Ale żadnych tutaj nie wymieniłeś...

rz...........ch

2012-08-31, 21:22
[quote="Arashel"]


Cytat:

Cokolwiek co k***a zostało użyte przez Hitlera ma dostać znaczek "złe"?



ależ nie!!! był zajebistym strategiem do momentu utworzenia frontu wschodniego. gdyby nie to, może byś mówił swoim ulubionym niemieckim...

Ork.Fajny

2012-08-31, 21:34
rzepich napisał/a:

ależ nie!!! był zajebistym strategiem do momentu utworzenia frontu wschodniego. gdyby nie to, może byś mówił swoim ulubionym niemieckim...


Tak k***a. Teraz ja robię za nazistę... W pytę mondra riposta...
Zakażemy także pisania? Hitler też pisał? Zakażemy filmów? Też tworzył? Zakażemy oddychania? SSmani tez to robili...

rz...........ch

2012-08-31, 21:44
do czego zmierzasz? o co ci chodzi?

odrzutowce i organizacja obozów pracy nadal procentują, technologia rozszczepiania atomu.... o to ci chodzi?

arabski system dziesiętny...
alfabet łaciński...

chcesz przyrównywać swojego wodza do tych odkryć?

o co kamon?

ps. masz rację, robisz za nazistę :)

Ork.Fajny

2012-08-31, 22:42
Nikogo imbecylu nie przyrównuje do hitlera tylko stwierdzam śmieszny fakt że ten gość korzystał z wielu rzeczy innych prócz czcionki i się nie zastanawiam czy tego tez nie zakazać jako propagowania nazizmu.

rz...........ch

2012-08-31, 22:47
"i się nie zastanawiam czy tego tez nie zakazać jako propagowania nazizmu"
o boże... masz moc sprawczą?

Ork.Fajny

2012-08-31, 22:50
Dobra. Widzę że widzisz iż rzuciłeś idiotyzmami i nie masz zamiaru się mocować na słowa więc przeszedłeś do taktyki trollowania. Idź sobie póki na idiotę nie wyszedłeś całkowicie.

rz...........ch

2012-08-31, 23:01
mój drogi... staram się nie dostrzegać tego, gdy brakuje ci argumentów i zaczynasz mnie obrażać.... jak widzę postrzegasz to jako słabość...
nie chciałem zamienić merytoryki na słowne MMA...
tak, że tutaj masz rację: nie chcę się mocować na słowa...

jak mówi moja dziewczyna:
prześlij mu buziaczki i idź spać...
stosuję się niniejszym... (trzeba jeść)

pozdrawiam hauera i arashel...

Ork.Fajny

2012-09-01, 09:03
A najśmieszniejsze w tym jest to że to ty nie podałeś argumentów a ja tylko zapytałem się czy cię popie**oliło.

rz...........ch

2012-09-01, 11:54
przyłapałeś mnie
:homer:

Kluska

2012-09-01, 13:27
macie nawalone pod czerepem, żeby robić kretyn-war odnośnie czcionki. serio. nudzi wam się? to się rozebrać i pilnować ubrania. albo montować jakieś materiały na harda.

więc słowem pojednawczym
W tym kontekście - tak, czcionka jest głównie używana przez narodowco-SOCJALISTYCZNĄ, polską młodzież.
i to strasznie krzywdzące jest, że temat nie związany z jakimś szerzeniem hitlerjugendowej fascynacji, BA! związany z przeciwną ideologią! Jest nieopacznie kojarzony - nawet przypadkowo - z pustymi czerepami.
---
Hitler jadł z talerza. Hitler zasiadał w fotelu. Używał prądu i gazu. A jego wypociny wydrukowano na papierze, używając wielu czcionek.
---

Lubię tego Crusejdera ;d nawet z takiego gównianego filmu zrobił fajny klip.

Sz...........jk

2012-09-01, 14:08
@Kluska

Ta, ale wytłumacz debilowi, że narodowy socjalizm to k***a socjalizm, a nie prawica. W tym problem, że znaczna część populacji wierzy dalej w komunistyczne bajeczki o prawicowym charakterze faszyzmu i nazizmu kiedy to główny twórca tego pierwszego był socjalistą i działał aktywnie we włoskiej partii o charakterze socjalistycznym. Komunizm umywał ręce od nazizmu po wojnie to i wpierał ludziom głupoty.

PS Zobaczcie plakaty propagandowe III Rzeszy i ZSRR, powstały na tych samych motywach i pomysłach. Podobieństwo ogromne. Różnica między komunizmem, a nazizmem polega na tym, że ten pierwszy chciał zrobić z ludzi jeden internacjonalny naród, a ten drugi doprowadzić do dominacji jednego narodu nad resztą społeczeństw i wg jego zamysłu reszta narodów miała ulec asymilacji bądź eliminacji (w komuniźmie eliminacja skupiała się na klasach inteligenckich i "burżuazyjnych" czyli dawnej arystokracji).

ziutek11113

2012-09-01, 14:21
rzepich
ale ty jestes popie**olony, tylko w pysk zdzielic

Kortens

2012-09-01, 21:32
Dla mnie nie jest to szczytne. To kolejny oddział barbarzyńców wojennych, nie lepszych od Niemców. Dlaczego nie mówimy o tym? Bo są nasi, więc to są mściciele. Nie, to barbarzyńcy, którzy prawdopodobnie walczyli bez honoru i litości.

A tak mi się skojarzyło, co uważacie o Bitwie Warszawskiej Romana Hoffmana? Nie wyczuwaliście w tym filmie ogromnego kiczu ? :P