18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DozorcaBaltyckiego

2016-04-23, 13:41
gówno mnie obchodzi husaria wojsko policja milicja polityka w dupie ich mam

Black-Sheep

2016-04-23, 18:46
Dokonania hustarii:
-Dostanie wpie**olu pod Batohem
-Dostanie wpie**olu pod Moskwą (od rosyjskiego chłopstwa uzbrojonego w dzidy i pochodnie)
-Dostanie wpie**olu pod Żółtymi Wodami
-Dostanie srogiej masakry pod Kłuszynem

Nie chce mi się wymieniać dalej, husaria to chyba najbardziej przereklamowana formacja wszech czasów.

CodeineWarrior

2016-04-23, 22:48
Za husarie piwo w ciemno, nie jak Ci malkontenci niezadowoleni z życia "bo husarii" za dużo. Niech będzie jeszcze więcej! Masz wzór jak bronić ojczyzny a nie pie**olić w klawiaturę przed monitorem.

Dymekx

2016-04-23, 23:12
@Black-Sheep Co nie? husaria to takie miękkie pały, każdy potrafi wielokrotnie liczniejszego wroga rozpie**olić. Black, gdybyś pomyślał choć ociupinkę to by cie to nie zabiło. Najbardziej przereklamowana? możliwe, ale i najlepsza tego typu formacja, choć pewnie jebniesz tekstem "skoro najlepsza tego typu formacja czemu z kozakami przegrali". Husaria to nie cudotwórcy, husaria musiała mieć warunki do natarcia bo gdy ją atakowano to już była kiepa, to się właśnie zdarzyło pod Moskwą. Więc nie pie**ol, że chłopy powstrzymały husarię bo zrobiło to sprytne natarcie kozaków. Na ściemniasz i liczysz, że ktoś niezauważany. Na twoje wysublimowane gusta husaria jest zwyczajnie za cienka.

Uc...........pa

2016-04-24, 02:32
Nie wiem czy wiecie ale husarzami mogli zostać jedynie homoseksualiści żydowskiego pochodzenia oddający się swojemu panu który musiał pochodzić z Moskwy. Tak to prawda takie były warunki przyjęcia w szeregi husarzy

Hrodgar

2016-04-24, 19:01
UczeńEdypa napisał/a:

Nie wiem czy wiecie ale husarzami mogli zostać jedynie homoseksualiści żydowskiego pochodzenia oddający się swojemu panu który musiał pochodzić z Moskwy. Tak to prawda takie były warunki przyjęcia w szeregi husarzy



TO mówisz że od kiedy jesteś "husarzem"? :?: