18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Humorzasty bezdomny

jeziorekpl • 2013-04-07, 23:56
A tak poświątecznie jeszcze napiszę sytuacje z życia wziętą .

Otóż w Święta Wielkanocne a właściwie w prima aprilis słyszę pukanie do drzwi .
Otwieram i patrzę stoi bezdomny , nawiązuje się dialog :
- Dzień dobry, czy jest wolne miejsce przy stole ?
- Wiem, że za oknem jest śnieg ale chyba pomylił Pan święta .
- Prima Aprilis chłopcze, a teraz na poważnie, masz 2 złote ? Do piwa mi brakuje


Jako iż jestem człowiekiem który ma dobre serce z okazji świąt kopnąłem go w dupę i kazałem wypie**alać :mikolaj: :karate:

PS. Tak , jestem odważny i zajebisty, możecie sobie z góry darować te j***ne komentarze tego typu

oldsoul166

2013-04-08, 20:57
Autorze tematu, ale jesteś odważny i zajebisty !

Fedor

2013-04-08, 21:09
BongMan napisał/a:


U mnie by to nie przeszło, bo Harnaś w osiedlowym sklepie kosztuje 1,76zł :D

A sępy chodzące po domach mnie tak wk***iają że ja pie**olę... I nie jest mi ich żal, bo od każdego jebie na kilometr przetrawionym jabolem, a ch*j jeszcze śmie łgać, że na jedzenie chce. Niestety moje dobre serduszko i fakt, że nie chcę sparszywieć od dotykania takiego czegoś, nie pozwala mi ich wziąć za szmaty i zrzucić ze schodów.


Nie martw się Bong - na pewno przyniesie Ci 24 gr reszty i będziesz spokojnie mógł się z nim całować :emo:

v1ci0us

2013-04-08, 21:24
Obleci taki bezdomny całe osiedle i ma więcej haj$u niż ksiądz na tacy w wielkanoc... Wg. mnie kolega bardzo dobrze zrobił, piwko.

froqer

2013-04-08, 21:25
xarkons napisał/a:

Ehh szkoda komentarza na takie zachowanie, bycie sadystycznym to jedno ale bycie chamem z niewyparzonym ryjem to drugie, ale coz wychowanie wynosi sie z domu.



Kto to mówi -.-

Cytat:

Baba zrobila oczy jak 5 zlotych ja zaj***lem kopa w drzwi i wyszedlem potem jeszcze przyszla z wice dyrektorem mnie przeprosic bo ktos z mojej klasy rozpowiedzial wszystkim co sie stalo.


go...........11

2013-04-08, 21:29
Mógł cię wyr*chać za to dwa złote.

T-Will

2013-04-08, 21:48
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

@up, Chyba ktoś ironii nie wyczuł...


Nie wymagaj od płci żeńskiej wyczuwania ironii i sarkazmu, to są ograniczone stworzenia.

irish

2013-04-08, 21:50
gimbazo wypie**alaj.

demz

2013-04-08, 22:03
Kolejna zajebista historyjka jeziorkapl, poprzednia (bodajże też jego) była z pierdzącą matką. Co jak co, ale koleś kultury osobistej nie ma w ogóle. Żal mi jego znajomych, dziewczyny i przyszłej żony.

boszlu

2013-04-08, 22:37
pie**olicie że złe wychowanie... Też bym go kopnął w dupe i wyj***ł za drzwi.
Primo 2 zł to piwo, a może nawet i trochę więcej biorąc pod uwagę co oni żłopią. podłe ale piwo.
Drugie primo chodzi taka łajza po ludziach, dupe zawraca, po to żeby mu zwyczajnie za darmo stawiali browary. Do roboty by sie wziął a nie.

Policeman

2013-04-08, 23:09
Opisałeś sytuacjĘ, a miały być sytuacje!

rusofil

2013-04-08, 23:22
Masz, podręcznik do polskiego dla ciebie, naucz się pisać i wróć:




Poza tym wali od ciebie wieśniactwem i chamstwem.

thoms0n

2013-04-08, 23:42
Gówno prawda. Żule nie mówią "chłopcze" tylko "kierowniku".

klop112

2013-04-09, 00:11
trzeba było mu dać 5zł to by za ogóra zlapał, wiem, bo sam tak robie.

ScaniaUrsa

2013-04-09, 00:29
*xarkons
Ehh szkoda komentarza na takie zachowanie, bycie sadystycznym to jedno ale bycie chamem z niewyparzonym ryjem to drugie, ale coz wychowanie wynosi sie z domu.


On nie musial nawet go wynosic.

Alex_De_Large

2013-04-09, 00:32
Menel ma gdzieś melinę w okolicy mojego kumpla, i zaczepił go wa razy: za pierwszym prosił o 100g słonecznka łuskanego, nie chciał chleba bo jest bezglutenowcem; za drugim razem chciał litr mleka, ale odtłuszczonego! Nie ma to jak spotkać bezdomnego żula na diecie.