18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Humanista

lukas3142 • 2012-12-12, 23:06
-(puk puk)
-Kto tam ?
-Humanista
-Dziękuje,ale ja nie zamawiałem pizzy

Me...........in

2012-12-13, 19:37
Galin napisał/a:

I co z tego że nie mam hajsu, skoro wiem czego Twoja kobieta potrzebuję, i będę Ci rogi przyprawiał. Scisły umyśle!


hehe mamy pierwszego :chomik:

P.S. zapomniałem dodać że ten "humanista" nie umie pisać po polsku...

maciekawski

2012-12-13, 19:47
Zamiast "Humanista" powinno być politolog :D

auguriusz

2012-12-13, 22:17
@lukasz3142
Są różne kierunki, po jednych jest łatwo, po innych trudno. Najważniejsze jest studiować to co się lubi, a później w tym pracować. Mi się udało, a osiągnąłem to po studiach właśnie humanistycznych. Za nic w świecie nie zamienił bym mojego wykształcenia na inne. Ty natomiast, zdaj maturę i spróbuj szcześcia. Może nie pójdziesz na politologie czy inna wylegalnie sfrustrowanych bezrobotnych. Nie interesuje mnie, czy masz kolegów, okna w mieszkaniu - do póki nie będziesz na siebie pracował nie poznasz smaku życia odpowiedzialności.

Dopóki*

Wylegarnie

lukas3142

2012-12-13, 23:10
@auguriusz
"Najważniejsze jest studiować to co się lubi, a później w tym pracować."

No właśnie nie do końca w tej naszej Polsce. Robić to co się lubi i jeszcze dostawać za to pieniądze to nie jest tak łatwo. Trzeba patrzeć na takie kierunki po, których będzie praca i jakaś godziwa płaca, bez względu na to czy się to lubi czy nie, z czegoś trzeba żyć.

Pozdrawiam i życzę sukcesów w pracy :)

Czeczeńczyk

2012-12-14, 01:37
-(puk puk)
-Kto tam ?
-absolwent politechniki
-to ty jako inżynier, zarabiasz 2000 zł? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah

piotrek0171

2012-12-14, 12:05
ja ktos ma 18 lat to niech sie zastanowi ilu inzynierow sie wyloni z politechnik tego kraju zanim on stanie sie tym super inzynierem :D