18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hulajnogą z górki

CrazyEdek • 2024-03-29, 19:09
Boli dupa.


elim

2024-03-30, 17:33
Te hulajnogi mają takie miniaturowe ch*jowe kółeczka przez które bardzo łatwo się na nich wyj***ć.

majeńka

2024-03-30, 18:45
mp_toujane napisał/a:

Tylko do tego się nadajesz

Tak jakbyś sam chętnie takiej lasce stóp nie lizał (zakładając że są w momencie lizania czyste).

I od samego lizania stóp czy masowania zbolałej dupci w ciążę nie zajdzie, czyli nie ma ŻADNEGO powodu aby takiej czynnosci odmówić. Dziewczę jest na tyle zgrabne że mogę stanowczo powiedzieć: tylko zbok mógłby koło niej przejść obojętnie.

Jarosławkaczyński

2024-03-31, 08:24
majeńka napisał/a:

Tak jakbyś sam chętnie takiej lasce stóp nie lizał (zakładając że są w momencie lizania czyste).
I od samego lizania stóp czy masowania zbolałej dupci w ciążę nie zajdzie, czyli nie ma ŻADNEGO powodu aby takiej czynnosci odmówić. Dziewczę jest na tyle zgrabne że mogę stanowczo powiedzieć: tylko zbok mógłby koło niej przejść obojętnie.



Ojoj dobrze gadasz. Jakbyś miała ochotę to chętnie się moge Twoimi stopkami zająć. Daj znać na priv

Kooondor2000

2024-03-31, 20:10
majeńka napisał/a:

Tak jakbyś sam chętnie takiej lasce stóp nie lizał (zakładając że są w momencie lizania czyste).
I od samego lizania stóp czy masowania zbolałej dupci w ciążę nie zajdzie, czyli nie ma ŻADNEGO powodu aby takiej czynnosci odmówić. Dziewczę jest na tyle zgrabne że mogę stanowczo powiedzieć: tylko zbok mógłby koło niej przejść obojętnie.



nie nie lizałbym stóp, obrzydlistwo, masz zrytą psychę, ale tu mnie to nie dziwi.

majeńka

2024-04-01, 11:26
Kooondor2000 napisał/a:

nie nie lizałbym stóp, obrzydlistwo, masz zrytą psychę, ale tu mnie to nie dziwi.

Tak z ciekawości: rozumiem że nie dla każdego stopy są specjalnie atrakcyjne, ale wyjaśnij mi proszę: czyste zgrabne stopy ładnej dziewuchy — to powinno być przynajmniej neutralne dla każdego kto nie jest poważnie zboczony.

Chyba tylko kozojebcy mają tam tabu, dla nich po pierwsze widok stóp jest obrazą, po drugie będąc skrajnymi mizoginami (bo tak prorok kazał) wszystko co nie jest wywyższaniem samców jest dla nich nie do przyjęcia.

Tak więc, uważasz lizanie/całowanie/itp stóp za obrzydliwe czy tylko neutralne?