18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hulaj duszo

mygyry • 2020-01-04, 14:00
A więc drogie Sadolki okazuje się, że jednak Polska nie jest zaściankowa, jest wręcz o krok przed zachodem, gdzie nawet tam przy wszelakiej maści fanaberiach nikt by nie wpadł na taki pomysł:
Cytat:

Zdaniem prokuratury rejonowej w Miastku (woj. pomorskie), życie zaczyna się w chwili porodu. Dlatego tamtejsza prokuratura postanowiła umorzyć postępowanie w sprawie matki, która urodziła pijane dziecko. Prokurator prowadzący postępowanie uznał, że „płód nie jest dzieckiem i matka nie ponosi odpowiedzialności za swoje zachowanie względem płodu“.

Dziewczynka przyszła na świat w kwietniu, a poród odbył się w domu. Kiedy noworodek został przewieziony do szpitala, okazało się, że ma w organizmie blisko jeden promil alkoholu.

Dziecko miało problemy z oddychaniem oraz stwierdzono wadę serca.

Działanie tej kobiety polegające na piciu alkoholu, odbywało się w czasie ciąży, czyli dotyczyło płodu. Człowiekiem stajemy się bowiem z chwilą narodzin

— oświadczył prokurator Oskar Krzyżanowski w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim“.

Na decyzję prokuratury zareagował konsulator Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski Henryk Kuczaj. Jak podkreślił, działania prokuratury to „polityczna poprawność i uległość wobec dyktatury kłamstwa”.

Przypomnijmy, że spożywanie alkoholu przez kobiety w ciąży niesie ze sobą wiele konsekwencji zarówno dla przyszłej matki jak i dla dziecka - przedwczesny poród, niską wagę urodzeniową, a nawet śmierć nienarodzonego dziecka. W tym przypadku dziewczynka urodzona w kwietniu może być dotknięta zespołem FAS – Alkoholowym Zespołem Płodowym.


Tom9310

2020-01-04, 14:02
Co tu dużo mówić, po prostu patologia :roll:

Halman

2020-01-04, 14:04
Tom9310 napisał/a:

Co tu dużo mówić, po prostu patologia


ja tu widzę dodatkowo dwie inne patologie... które sobie dobrze żyją i funkcjonują; prokurator i "konsulator episkopatu".
A gdzie rodzina, sąsiedzi, znajomi, opieka społeczna jak "mamusia" oliwiła?

mygyry

2020-01-04, 14:19
HAL9000/2 napisał/a:

ja tu widzę dodatkowo dwie inne patologie... które sobie dobrze żyją i funkcjonują; prokurator i "konsulator episkopatu".
A gdzie rodzina, sąsiedzi, znajomi, opieka społeczna jak "mamusia" oliwiła?



Dla mnie jedyne wytłumaczenie, że owa dama albo piła z prokuratorem, albo to jego dziecko, albo jedno i drugie

Je...........ik

2020-01-04, 14:35
HAL9000/2 napisał/a:

ja tu widzę dodatkowo dwie inne patologie... które sobie dobrze żyją i funkcjonują; prokurator i "konsulator episkopatu".
A gdzie rodzina, sąsiedzi, znajomi, opieka społeczna jak "mamusia" oliwiła?



Rodziny mozna nie mieć sasiadow tez. Ale k***a opieka społeczna to tepe p*zdy które potem sie tlumacza ze pilnowaly ze byly kontrole ze wszystko wporzadku bylo.. Tak to kest jak w Polsce urzednik nie. Odpowiada za swoje bledy.

Essent

2020-01-04, 15:18
Musiałem dwa razy przeczytać i chyba nadal nie rozumiem. Znaczy, że jak dziecko wyjdzie z pochwy to jest człowiekiem, minutę wcześniej jest płodem.To znaczy, że jak się mamusia napije minutę przed porodem to nie jej wina, że chore itp. ale , po minucie jak się urodzi dziecko to już tak??
Chyba sam sobie utrudniłem tłumaczenie :homer:

PieronJasnySzlag

2020-01-04, 17:22
Z biednego dziacka wyrośnie chorowity przygłup. Czyli idealny człowiek lewicowy, chorowity to będzie ciągle żył na socjalu a przygłup więc uwierzy w te wszystkie gender equality, lgbt, karpie mają uczucia a płód to zlepek komurek i nieczuje nic.

freaky

2020-01-04, 19:41
No ale 500+ wpadnie, więc kobieta może świętować sukces i to tak jak potrafi najlepiej, czyli pić, dupczyć i generować kolejnych potencjalnych lewaków na świat.

silwerbalk

2020-01-04, 20:50
k***a powinna być w kraju kontrola urodzeń i zezwolenia na posiadanie potomstwa..... A teraz dzieciak rodzi się z jakimś gównem i jest opieka dej dej dej bo mam chore dziecko :cry: ..... Takiej zapijaczonej podludzkiej j***nej przez sztafete chinczyków tylko dać jendo..... Tabletke 9mm powlekaną ołowiem podawanego skroniowo.... :hitler:

bloodwar

2020-01-04, 21:20
Skoro dziecko przed "wyjminami" nie jest człowiekiem, to może pan prokurator wytłumaczy czemu w polskim systemie prawnym aborcja "na życzenie" jest karalna?

mygyry

2020-01-04, 21:25
bloodwar napisał/a:

Skoro dziecko przed "wyjminami" nie jest człowiekiem, to może pan prokurator wytłumaczy czemu w polskim systemie prawnym aborcja "na życzenie" jest karalna?



Sedno sprawy, ale z drugiej strony nawet lewactwo mówi o aborcji do 3 miesiąca (pomijam kompletnych radykalistów) to skąd k***a ten debil tak uzasadnia taki pomysł? Gdzie prawdopodobne zrobienie z dziecka ułoma jest bezkarne?

zomos

2020-01-04, 22:08
bloodwar napisał/a:

Skoro dziecko przed "wyjminami" nie jest człowiekiem, to może pan prokurator wytłumaczy czemu w polskim systemie prawnym aborcja "na życzenie" jest karalna?



Z tej samej przyczyna dla której wg prawa wiatrówka do 17J to niebezpieczne narzędzie a wg definicji naukowych to tez BROŃ a przekraczając magiczną granicę 17J bronią już jest. Tak samo jak i siekiera może być bronią ale nie wg prawa bo tu to niebezpieczne narzędzie! Prawo prawem a świat i nauka sobie! Także weź skończ pie**olić bo gówno wiesz na temat prawa a to że prawo nie jest zdroworozsądkowe to idź się Rzymian pytaj.

Wg prawa aborcja jest karalna i ch*j! Nie ma rozróżnienia czy abortujesz płód, dziecko, ch*ja, k***ę, buraka czy innego ssaka. W ustawie jasno stoi "dziecko poczęte" a nie człowiek, dziecko, czy inny płód. Aborcja jest nielegalna, a nie życie! Tak samo jak rozróżniane w prawie jest dziecko i osoba dorosła tak i tu jest dziecko i dziecko poczęte a to nie jest i nie będzie to samo wg prawa! Definicje naukowe sobie wpie**ol w dupę i rzygnij tym ustami skoro nierozróżniasz definicji prawnych a naukowych i się nie wpie**alaj między wódkę a zakąskę. Możesz się legalnie zabić mając rok czy 18 czy 90 w korei płn za to już nie jest to legalne i twoja rodzina idzie do łagru.

mesjans

2020-01-04, 23:42
"A ja wolę moją mamę" :beka:

Ho...........er

2020-01-05, 01:18
i tak to się żyje powoli w k***idołkowym katolickim kalifacie

dzabdzab

2020-01-05, 01:33
A ch*j tam, zlinczujecie mnie, bo to przecież bąbelek, ale i tak powiem: bardzo rozsądna decyzja prokuratury.
Co tu zasądzić? grzywnę? z patologii nie ściągniesz. Więzienie? pewnie na resocjalizację za bardzo perspektyw nie ma, a trzeba by coś zrobić z gówniakiem. No właśnie, co z chorym, wymagającym ciągłej opieki (i prawdopodobnie krótkim terminem ważności) dzieckiem można zrobić? Dla domu dziecka cholernie duże obciążenie i raczej zerowe szanse na adopcję. Musiałaby się trafić naprawdę nawiedzona rodzina zastępcza, żeby wziąć na siebie taki ciężar. A tak prokurator pozamiatał temat nie generując niepotrzebnej pracy sądów i prawdopodobnie ograniczając obciążenie budżetowe, bo znając życie w takim środowisku i tak dzieciak niebawem wypadnie z kocyka, albo coś...