18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HowToBasic vs Google+

Dalione • 2013-11-14, 21:30
W końcu inna walka niż te całe boby :-)

Trzyszcz

2013-11-15, 09:40
Co to te boby?

swierszczul

2013-11-15, 09:43
Że mu się chce potem po tym wszystkim sprzątać :D ale jajka musiały być! :)

Kutarate-Miszcz

2013-11-15, 10:32



Kto do ciężkiego ch*ja znowu wrzucił tu tego cwe*a?! Faja mięknie jak się widzi tego zjeba (autor też nie zabłysnął tym że to gówno tu umieścił).

CadZZil

2013-11-15, 10:38
Po ch*j rozjebywac laptopa??

Fa...........um

2013-11-15, 10:45
Nie wiem czemu macie ból dupy o G+. Gownianego fb pewno używacie.

2m...........ad

2013-11-15, 10:59
niezły respawn młotka :D

karinawaw

2013-11-15, 11:45
Częstujcie się Youtubowicze ;)


A teraz dorzucę do ognia.. Bawi mnie Wasz ból dupki. Korzystacie z DARMOWYCH aplikacji Google i macie do nich pretensje ,że chcą zarobić na Was.

Jak się nie podoba to wypad z Youtube. Nikt Wam nie każe mieć tam konta. Możecie oglądać filmiki bez konta przecież i powstrzymać się od komentowania jak Wam aż tak zawadza to Google+.

Swoją drogą zastanawia mnie co Wam przeszkadza założenie tam konta? Bo mi się wydaje ,że chodzi tylko o Waszą dumę bo Was do tego zmusili. Zapewne Wiele z Was ma Facebooka, i już zapomnieliście co się działo jak wprowadzili TIMELINE? Też był wielki ból dupki i nikt nie chciał do tego przechodzić a Was zmusili po dłuższym czasie. A teraz co?

Te akcje z BOBAMI to też dziecinada. Jeśli ktoś uważa ,że wielka firma przejmie się jakimś ludkiem z komentarza i zrezygnuje z serwisu na który wydała grube miliony to chyba wierzy jeszcze we wróżkę zębuszkę i darmowe doładowania. O petycjach nie wspomnę bo nigdy nie widziałam by jakaś ch*jowa petycja z internetu komuś pomogła. Zwłaszcza ,że każdy może się wpisać po 100 razy na nią z różnymi zmyślonymi imionami.

A teraz troszkę o przyszłości. Zaopatrzcie się w porządną dawkę maści na ból dupy bo kolejnym krokiem Google będzie weryfikacja Waszych imion i nazwisk. Ci którzy podali sobie Adolf Hitler albo zmyślone nazwiska albo stracą konta albo ich komentarze będą na szarym dole niewidoczne. A następnym krokiem Google będzie przymus bycia w Google+ jeśli używa się jakiegokolwiek produktu Google. Innymi słowy. Kupujecie telefon z Androidem i nie możecie korzystać w pełni z jego możliwości jeśli nie założycie konta na google+.

Przyzwyczajacie się albo od razu kasujcie konto. Ale powiedzcie szczerze ,że nie potraficie już funkcjonować bez produktów Google, Facebooka i innych portali..

Ru...........tQ

2013-11-15, 13:33
☻/ To jest Bob szanujcie go,
/▌ bardzo lubi youtube
/ \ ALE NIE LUBI j***nEGO GOOGLE PLUS


☻/︻╦╤─ Google+
/▌
/ \


:amused:

Lord_Rzeźnik

2013-11-15, 15:55
O, może ktoś będzie wiedział, dla czego mimo iż połączyłem swoje konto na YT z googlem+ nie mogę pisać komentarzy? Tak wygląda moje poletko do ich pisania



(mimo ,że k***a mam ustawiony avatar). Po jego kliknięciu wydupia mi na chwilę wyskakujące okno (puste z jakimś linkiem lub about:blank) ,po czym ów okno znika i ch*j. Poza tym kończy mi się maść na ból dupy i maść na rozluźnienie dupy (na żal ją ściskający).

NossferatuPL

2013-11-15, 15:55
Debil rozj***ł laptopa... a mógł dać głodnym dzieciom w Afryce :(

czesier

2013-11-15, 17:20
a no ch*j tam sie udzielać ?

Prospect0r

2013-11-15, 20:51
@karinawaw tu chodzi o to, że wszystkim podobała się stara forma graficzna sraka itp. Nikt nie wymuszał łączenia tych kont a teraz nie dość, że trzeba to jeszcze wygląd i przejrzystość zj***li

Pandaa

2013-11-15, 23:14
Aż się musiałem zalogować by wyrazić to co myślę. Jak można być tak popie**olonym desparatem by nagrać tak gówniany filmik ? ....

Tassadar

2013-11-16, 00:14
Za ten skrajny idiotyzm i marnowanie żarcia jaja przy samej dupie powinni mu wyrwać, problemu nie będzie i tak frędzel nago chodzi.

hawusss

2013-11-16, 00:54
Eliot Imperio napisał/a:

Eh, esencja sadola : D Własnie tutaj chodzi o to, że o nic nie chodzi. Typ się wk***ił, a że go stać, to rozpie**olił sobie laptopa dla filmiku bo najwidoczniej wychowały go kasztany.


jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze
1000 wyświetleń to około 3 dolary do jego kieszeni (orientacyjnie, może być więcej ale przy liczbie wyświetleń na jego kanale na pewno nie mniej) - 500k wyświetleń w 2 dni daje 1500 dolców. rozwalił laptopa za 300 dolarów. 500% zysku w 2 dni ;]