18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

How to become death metal

Krzysztov • 2010-12-27, 17:28
coś w stylu poradnika grubego Eda. Facet wraz z kolegami drąc ryja instruuje jak zostać metalowcem.


jankol

2010-12-28, 00:30
@Koli
Niech Ci będzie - jest już wykreowany taki stereotyp niestety.
Tylko to jak mówić o każdym człowieku który słucha hh, rapu że jest dresem, dzieckiem jp100% itp. O każdym koneserze muzyki techno, że pixy wpie**ala i jest techno mułem, a osobie preferującej muzykę pop, że jest plastik, albo pedał...

Co do wypowiedzi push3k jest krótko i na temat, z całym szacunkiem, może zdanie zbudowałeś, ale treść "ni to śmieszne ni to smutne".
Piwko za Opeth na koszulce gostka;)
Co do brody i wąsów - no k***a pedalskie jakieś, faktycznie:P

Lala

2010-12-28, 00:38
jankol napisał/a:

@Koli
mówić o każdym człowieku który słucha hh, rapu że jest dresem, dzieckiem jp100% itp. O każdym koneserze muzyki techno, że pixy wpie**ala i jest techno mułem, a osobie preferującej muzykę pop, że jest plastik, albo pedał...


Zgadzam się z tą wypowiedzią.

gracz napisał/a:

Rządzą nami stereotypy, długie włosy=metal, łysa bania=drech, i ch*j, nigdy inaczej.


Łysa bania to brudny pancur, który dostał wszy. :D

Koli

2010-12-28, 00:41
jankol napisał/a:

@Koli
Tylko to jak mówić o każdym człowieku który słucha hh, rapu że jest dresem, dzieckiem jp100% itp. O każdym koneserze muzyki techno, że pixy wpie**ala i jest techno mułem, a osobie preferującej muzykę pop, że jest plastik, albo pedał...


A to nie jest tak?

jankol napisał/a:

...z całym szacunkiem, może zdanie zbudowałeś, ale treść "ni to śmieszne ni to smutne".


Qrde, a miało być śmieszne. Ehhhhh... :-|

jankol napisał/a:

Koli jesteś najmądrzejszym człowiekiem świata. Podziwiam cie jesteś moim idolem. Dziękuję ci za wszystko co robisz.


Spoko, np.

mtl

2010-12-28, 00:44
Sztuczka z oczami w 40 sekundzie przemawia do mnie że mówił głosem szatana :diabel:

jankol

2010-12-28, 00:52
@Koli
No niby jest niby nie. Ja się nie wpie**alam w życie innych. Co do tych stereotypów jest taka piękna zależność kochani sadyści i w ogóle. Metalowiec może być brudasem, ale tak samo jak hh-ec, czy skin, albo ktokolwiek inny, ale ciężko by znaleźć metalowca dresa, czy wpie**alajacego pixy. A po baletach to fani techno sa tacy pachnacy i czysci?
Temat jest skomplikowany ogólnie. Ja lubię wiele gatunków muzycznych, preferuje często mocne granie, ale nie wpie**alam się w to co kto słucha ;)
Nic mi do tego, ale jeśli chcesz to możesz powiedzieć co Ty preferujesz.
Coś też muszę przyznać, poznałem wielu metalowców i często to pseudo-metalowcy, pozerzy i to takie c*pki. Sam nie nosze nawet glanów, ani długich włosów, a muzy słucham w zaciszu domowym.
Na koniec... Wstawiasz cytat całkiem nie mój, albo czegoś nie rozumiem :)

Koli

2010-12-28, 01:14
jankol napisał/a:

@Koli
Nic mi do tego, ale jeśli chcesz to możesz powiedzieć co Ty preferujesz.


Ja se słucham Hip-hopa, a jak już nie słucham, to słucham Techno, Trance, Hard Trance, Super Hard Trance albo Super Hard black death Trance.
Jeśli zaś chodzi z utrzymanie czystości, to nie mam z tym problemów. Raz, to głowę mam łysą, więc wystarczy że przetrę ją ściereczką i mam już czystą.
Dwa, to noszę przewiewne sportowe dresy i adidasy. Zmniejsza to moją potliwość o 34,8%, więc o tyle samo procent rzadziej muszę się kąpać. Nie to co metalowcy: Długie przetłuszczone włosy, ciemne skóry, nawet w lato przy ponad 30 stopniach, jakby dopiero z piekła wyszli i do tego te ciężkie buty...

Powell

2010-12-28, 02:11
Piwo za falcon punch i udawanie nazgula na końcu

necrobarbara

2010-12-28, 04:36
Koleś w koszulce opeth wypowiada się o metalu? ch*j mu w ryj :samoboj:

crowbar666

2010-12-28, 10:46
Nobody likes metal. FUCK THEM!

elLosiu

2010-12-28, 11:04
Nosz k***a kolejny przyj***ny hipis :plzdie:

Urghh

2010-12-28, 11:53
Jest jedna rzecz dla której warto żyć, Metal i nie trzeba sie myć !!!! :-D

Telecaster

2010-12-28, 13:04
HellRaiser665:( napisał/a:

Nobody likes metal. FUCK THEM!



NOT EVERYONE likes metal. Inaczej to nie ma sensu.

a piwo za świnię i Władcę Pierścieni, padłem ze śmiechu

Sniffer

2010-12-28, 14:17
W koszulce pozerskiego Opetha to sobie może z kindermetalami pogo rozkręcać najwyżej...

steel002

2011-12-08, 16:10
A Ty kali potwierdzasz stereotyp iż karki mózgu nie mają :) Tym się różnimy. "Ty być głupi" W podpisie sobie dopisz "Mózg - 0 cm"