18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

housewitz 2005

medowski • 2012-01-28, 19:49
Reklama imprezy ktora nigdy sie nie odbyla ....
material narobil sporo szumu :]

Hardstyler93

2012-01-29, 18:45
k***a, nie wiem co się dzieje z sadolem, komentarze jak z demotywatorów. Filmik jest za to w bardzo czarnym humorze (można by powiedzieć, że aż zwęglonym ;) ) i jest zabawny w p*zdu.

Szajmon

2012-01-29, 18:47
maxs 90 no chłopie po tym tekście to się wstydzę że w tym samym roku się urodziliśmy a jak Cię kręcą takie zabawy to do Korei Północnej sobie wyjedź.

itemeczek

2012-01-29, 19:40
maxs90 napisał/a:

ludzie ktorzy się na to burzą mają podane w profilu minimum 20 lat, więc k***a sorry ,ale gimnazjum to maja w ch*j czasu za sobą ,a co do tego filmiku to już ch*j tam żydzi (bo to zaraza) ,ale tam ginęli Polacy ,więc bez pie**olenia ,że do Sadistic, zginęli w jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości jak nie największej ,a jak juz ktoś tak chce śmiać się z Auschwitz to niech robi to w inteligentniejszy sposób



Nie zesraj się.

TwojMatka

2012-01-29, 20:08
To jest Sadistic do ciężkiej k***y!!!! Tutaj nie ma tematów tabu! Nie pasuje Ci że śmiejemy się z holocaustu, z tego że murzynowi uj***ło ręce, to wypie**alaj na kwejka albo inną wioche!!!

Rafal1757

2012-01-29, 20:28
To jest Sadistic do ciężkiej k***y!!!! Tutaj nie ma tematów tabu! Ale nie będziemy śmiać się z tego że nasi przodkowie oddali tam życie !!!!!

stich69

2012-01-29, 21:55
TwojMatka napisał/a:

To jest Sadistic do ciężkiej k***y!!!! Tutaj nie ma tematów tabu! Nie pasuje Ci że śmiejemy się z holocaustu, z tego że murzynowi uj***ło ręce, to wypie**alaj na kwejka albo inną wioche!!!



Mam nadzieję że w 3 wojnie swiatowej trafisz do obozu koncentracyjnego i neohitler pokaże ci co to brak tematów tabu oraz brak podziału na żydzi/polacy. A neogimbusy będą się z tego śmiały, zwłaszcza w tych "wyszukanych żartach", bo historia będzie im jak zwykle obca.

Emanuell

2012-01-29, 22:27
Nie burzcie się już tak. Sadol sadolemi znajdziesz tutaj pełno takich rzeczy. Jak ci się nie podoba to się nie śmiej, nie komentuj, a ewentualnie wy*ierdalaj. Mnie też to nie śmieszy, ale są gusta i guściki, więc chill.
Wolę jak krzywda dzieje się się murzajom xd

zukennuken3d

2012-01-29, 23:29
blessytb napisał/a:

Eric Prydz / Pryda - Nile -> zajebisty kawałek, jak z resztą większość "starego" Erica ;]



nie wierze

meszamorum

2012-01-30, 01:03
Serio? Ludzie, sadistic z założenia nie ma tematów tabu. Nie róbcie z niego joemonstera.

ssiwy

2012-01-30, 08:40
@up

nie ma tutaj tematów tabu? jak napisałem ładny wierszyk świąteczny i wszystkim się podobał to go skasowali, bo admini twierdzili, że jest nieładny:(

aż go wam powtórzę :P

Ile czarnych padło z głodu
Ile wśród cyganów smrodu
Ilu żydów gaz zaj***ł
ilu zabić jeszcze będzie trzeba
Białych świąt

i to mi skasowali, co wy admini nie wiedzieliście, że gdy piszę czarni mam na myśli antylopy gnu, którym w afryce brak świeżej trawy, gdy mówię cygan mam n myśli bezpańskie psy w rumunii, a gdy mówie żyd mam na myśli komary:P tego się trzymajmy :P

maxs90

2012-01-30, 11:36
Szajmon napisał/a:

maxs 90 no chłopie po tym tekście to się wstydzę że w tym samym roku się urodziliśmy a jak Cię kręcą takie zabawy to do Korei Północnej sobie wyjedź.

chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, albo ja Twojej , bo z mojej wypowiedzi wynika, że ten film jest ch*jowy i odebralem ,że z Twojej też, chyba ,że się myle

meszamorum

2012-01-30, 11:54
ssiwy napisał/a:

@up

nie ma tutaj tematów tabu? jak napisałem ładny wierszyk świąteczny i wszystkim się podobał to go skasowali, bo admini twierdzili, że jest nieładny:(

aż go wam powtórzę :P

Ile czarnych padło z głodu
Ile wśród cyganów smrodu
Ilu żydów gaz zaj***ł
ilu zabić jeszcze będzie trzeba
Białych świąt

i to mi skasowali, co wy admini nie wiedzieliście, że gdy piszę czarni mam na myśli antylopy gnu, którym w afryce brak świeżej trawy, gdy mówię cygan mam n myśli bezpańskie psy w rumunii, a gdy mówie żyd mam na myśli komary:P tego się trzymajmy :P


Przynajmniej kiedyś nie było.

Judasz z IKEI

2012-01-30, 12:53
maxs90 napisał/a:

...ale tam ginęli Polacy ,więc bez pie**olenia ,że do Sadistic,


Skończ pie**olić. Codziennie na drogach i autostradach (podobno takowe istnieją) giną ludzie(Polacy też należą do gatunku HS) , ludzie umierają na syfilis i po prostu przez to że są debilami. Czy z tego powodu niemożna śmiać się z dowcipów o wypadkach i idiotach?
k***a, to Sadistic, wracaj na swoje "poczytaj mi mamo PL".

maxs90

2012-01-30, 13:31
próbujesz na siłe porównać 2 inne sytuacje i wyrywasz zdanie z kontekstu. co innego jak ginie ktoś w wypadku na drodze, jak łamie się bo jest idiotą itd ,a co innego jak ginie rodak tylko dlatego ,że mieszkał na Polskiej ziemi bądź ,bronił swojego kraju ,rodziny i ideologi przed obcym bezwzględnym najeźdźca. pomyśl trochę ;] no k***a jak można być takim idiotą by porównać do siebie wypadek na drodze ,a obóz koncentracyjny. sami wsiedli do pociągów do Auschwitz bo im sie k***a na kiełbaski śpieszyło ?? ja jebie, jaki ciemny naród :gilotyna: z Twojej wypowiedzi wynika ,że ludzie ginący w Auschwitz byli debilami... jeżeli nie jesteś Niemcem to Twoi przodkowie z grobie się przewracają