18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hotelowy cieć i pies

Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 23:22
Według opisu wczoraj udusił pieska w Soczi a dzisiaj został już zaproszony przez ruskie służby na rozmowę o tym co zrobił.

Oryginalny opis:
spoiler

baronturbina

2021-11-26, 23:29
Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie… Podlasie jest na pole position.

jjuice

2021-11-26, 23:34
Cos za żywy jest na początku jak na podduszonego, stawia opor gryzie smycz i rach, ciach pada, bez konwulsji itd. wydaje mi sie ze ten pies po prostu się położył. Z reszta ch*j wie nigdy nikogo nie dusiłem

Mzimu

2021-11-27, 00:41
"Pies podłożył świnię, bo żył i kręcił ogonem, jak był wypraszany za bramę. Potem specjalnie zdechł, %#@ jeden, żeby kłopotu narobić mi, człowiekowi pracy !"

"I tak to było, Wysoki Sądzie, a nie jak mówi ta zapłakana towarzyszka"


Halman

2021-11-27, 05:59
jjuice napisał/a:

Cos za żywy jest na początku jak na podduszonego, stawia opor gryzie smycz i rach, ciach pada, bez konwulsji itd.



to taki psi george floyd, "przypadkiem" też czarny...

janlew

2021-11-27, 09:41
baronturbina napisał/a:

Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie… Podlasie jest na pole position.

Widocznie masz mniej krwi żydowskich bolszewickich oprawców, a więcej krwi żydowskich folksdojczy służących nazistom. Tak bywa.

A co do wideo, nic mnie nie bulwersuje, poza głupią cipą, córką czy wnuczką masowych morderców, która płacze i pierdzi "koszmar", bo psi Floyd, pff...

PS. Godność człowieka ma ten kto traktuje ludzi jak ludzi, a zwierzęta jak zwierzęta. Nie k***a odwrotnie, jak to chcą czynić zj***ne lewaki.

Jacek86s

2021-11-27, 10:06
janlew napisał/a:

Widocznie masz mniej krwi żydowskich bolszewickich oprawców, a więcej krwi żydowskich folksdojczy służących nazistom. Tak bywa.
A co do wideo, nic mnie nie bulwersuje, poza głupią cipą, córką czy wnuczką masowych morderców, która płacze i pierdzi "koszmar", bo psi Floyd, pff...
PS. Godność człowieka ma ten kto traktuje ludzi jak ludzi, a zwierzęta jak zwierzęta. Nie k***a odwrotnie, jak to chcą czynić zj***ne lewaki.



Powiedział p*zdus co ma lwa w nicku.

NarodowySkinhead

2021-11-27, 10:15
jjuice napisał/a:

Cos za żywy jest na początku jak na podduszonego, stawia opor gryzie smycz i rach, ciach pada, bez konwulsji itd. wydaje mi sie ze ten pies po prostu się położył. Z reszta ch*j wie nigdy nikogo nie dusiłem



Myślę, że szarpnięciem albo mu przerwał rdzeń kręgowy bardzo wysoko, albo uszkodził rdzeń przedłużony- ośrodek zawiadujący oddychaniem na podstawie stężenia dwutlenku węgla w krwi albo złamał kość gnykową powodując uszkodzenie tchawicy. Choć obstawiam pierwszą opcję.

Justynka99

2021-11-27, 10:35
Mam nadzieję, że ruskie służby zadziałają tak sprawnie, jak działały w Polsce 50 lat temu.

Szangti

2021-11-27, 10:48
Justynka99 napisał/a:

Mam nadzieję, że ruskie służby zadziałają tak sprawnie, jak działały w Polsce 50 lat temu.



od razu maja do pchlarza strzelac? :D

An4lTerror

2021-11-27, 11:08
Halman napisał/a:

to taki psi george floyd, "przypadkiem" też czarny...



Nie porównujmy małp do psów :amused:

dlwar

2021-11-27, 13:56
Szkoda chłopa za takie ścierwo iść siedzieć.

Latissimus

2021-11-27, 14:40
baronturbina napisał/a:

Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie… Podlasie jest na pole position.



To jedz do makreli, ubogacą cię

Rozjebie

2021-11-27, 14:45
baronturbina napisał/a:

Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie…



Ty sie od matki wyprowadź w końcu, to będziesz mógł sobie gardzić

janlew napisał/a:

Widocznie masz mniej krwi żydowskich bolszewickich oprawców, a więcej krwi żydowskich folksdojczy służących nazistom.



Jakieś półtora tysiąca la temu, zanim żydzi wymyślili sprzedawanie do niewoli murzynow, to sprzedawali na targach niewolników Słowian. Stad tez pochodzenie słowa "Słowianin" - czyli po łacinie "Slave" czy tam Sklave - czyli właśnie "niewolnik". Wymyślili nam je żydzi jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego.

Owszem, zydy to robactwo, ale nie podniecaj sie tak tym jaka krew w nas płynie, bo jesteśmy murzynami Europy, a nasi przodkowie na własnym podwórku dawali sie łapać w siatkę żydom.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdzieś czytałem ze chyba około 800 roku nad Zalewem Wiślanym, był największy w Europie targ niewolników

dżonyłojlker

2021-11-27, 15:21
Jesse.Pinkman napisał/a:

został już zaproszony przez ruskie służby na rozmowę o tym co zrobił



Pewnie został pouczony, żeby następnym razem nie ubijał sobaku przy świadkach :szydera: