18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hondurascy rycerze z maczetami szaleją po meczu

Jesse.Pinkman • 2022-02-22, 19:07
Jaki kraj taka huliganka. Jak to leciało? Piłka to pedalstwo?

muody1902

2022-02-23, 07:08
Ale bym tą k***ę w koszulce Barcelony to zaj***ł jak psa

Karboksylator

2022-02-23, 07:36
35i napisał/a:

Goń się smutny chłopczyku. Jeżeli napisałeś prawdziwą datę urodzenia, to i tak jesteś w wieku mojego syna. Pamiętam jeszcze czasy trenera Górskiego, więc proszę mi się nie spuszczać nad współczesną polską piłką kopaną.



oj nie zesraj się z tym Górskim, miał do dyspozycji całą drużynę w jednej lidze, nikogo kto by grał za granicą. do tego zgrupowania trwały miesiąc. Fakt faktem, że piłkarzy ,mieliśmy wybitnych, ale oglądałem te mecze z lat 70 i jakoś nie widziałem ekspresji w grze. dzisiaj te drużyny dostałyby z 10 do 0. Oczywiście piłka ewoluuje i dalej będzie, różnica poziomów i stylu gry dzisiaj a kiedyś jest bardzo widoczna, stąd takie pie**olenie jak Twoje nijak się ma do faktów.

35i

2022-02-23, 09:25
Karboksylator napisał/a:

oj nie zesraj się z tym Górskim, miał do dyspozycji całą drużynę w jednej lidze, nikogo kto by grał za granicą. do tego zgrupowania trwały miesiąc. Fakt faktem, że piłkarzy ,mieliśmy wybitnych, ale oglądałem te mecze z lat 70 i jakoś nie widziałem ekspresji w grze. dzisiaj te drużyny dostałyby z 10 do 0. Oczywiście piłka ewoluuje i dalej będzie, różnica poziomów i stylu gry dzisiaj a kiedyś jest bardzo widoczna, stąd takie pie**olenie jak Twoje nijak się ma do faktów.



Jak na razie, to Ty się obsrałeś. Ja co najwyżej leję ciepłym moczem na Twoje wypociny, bo mam wyj***ne na ten pedalski "sport".

mocnymarcin5

2022-02-23, 09:26
Te "maczety" zadają obrażenia jak pasek od spodni, a ten mały niezły kozak

trytodie

2022-02-23, 13:23
Wygląda jak rekonstrukcja walk rycerskich bez zbroji

to...........10

2022-03-26, 04:51
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale to trzeba być debilem, żeby się napie**alać na maczety. Nieważne jak dobry jesteś, jeden ruch, jedna milisekunda i możesz być martwy.



Jest ryzyko, jest zabawa :D