18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Honda s2000 from hell

ThunderZ • 2011-09-07, 09:31
Honda The Power of Dreams.
:megalol:

okanslig

2011-09-07, 09:52
Tytul po angielsku +10 do zajebistosci.
Opis po angielsku +5 do zajebistosci.
Duze litery przy "wazniejszych" slowach + 15 do zajebistosci.

Jestes zajebisty na 30

A samochodami jaraja sie najbardziej chlopaki ze wsi, nie wiem czemu.

link911

2011-09-07, 10:30
Jak ktoś nie ma w aucie mocy to nadrabia to odcinając sobie tłumik - brawo!

Nikczemny_Płód

2011-09-07, 10:34
A samochodami jaraja sie najbardziej chlopaki ze wsi, nie wiem czemu.

No ba, teraz prawdziwi "mężczyźni" jaraja się depilacją i solarką :amused:

Tytul po angielsku +10 do zajebistosci.
-Przytoczył oryginalny. No ale mogł przetłumaczyć fakt, najlepiej cos w stylu tłumaczenia "Szklana pułapka".

Opis po angielsku +5 do zajebistosci.
Znów oryg. pisownia, a słowa są tak trywialnie proste, ze co tu tłumaczyć. Z resztą to nie opis a raczej podtytuł.

Duze litery przy "wazniejszych" slowach + 15 do zajebistosci.
-Tytuł wielowyrazowy - pisownia zasadniczo poprawna (spójniki z malej litery) choć bardziej dotyczy to czasopism. Do tego zapewne podtytuł używany jest jako skrótowiec.


Przyczepić sie do byle czego i o byle co - + 100 do zajebistości :roll:


A tuning przeprowadzony z dośc dobrym gustem, brak neonów, jebutnego spoilera, pługu, naklejek, dobrze dobrane felgi, dobry body kit - dawno nie widziałem tak dobrze zrobionego auta i 1 raz widze tak ładnie przerobioną Honde S2000 która przeważnie tuningowana jest przez "wiesniaków" (stan umysłu) i wychodzą smieszne cuda. Srodek, niby czerwona skóra dodaje sportowego charakteru jednak troche kiczem może zalatywać no i jest nie praktyczna. W środku odpustem zalatują te kolorowe bajerki (w słupkach choćby) choć mam nadzieje, że z dobrej jakości plastiku są wykonane.

No i ta przednia maska, ten wlot jest jakiś taki nie w p*zde ni w oko.


Cytat:

Jak ktoś nie ma w aucie mocy to nadrabia to odcinając sobie tłumik - brawo!


Układ wydechowy został poprowadzony bokiem, z resztą chyba nie słyszałeś auta bez tłumika, do tego w wieś tuningu wpierdziela sie nakładkę wielkości średniego słoika na ogórki.

okanslig

2011-09-07, 10:42
Co do tych chlopakow ze wsi to zadnych wrzutów, ze wiesniaki czy cos, zauwazylem po prostu pewien trend. Mam znajomych tu i tu, rodzine z miasta i ze wsi i widze ze wlasnie u tych ze wsi samochody to jeden z najwazniejszych tematow

brylant1412

2011-09-07, 10:43
Z sadola robi się już strona Auto-moto to już nuda z tymi furami, interesuje sis furami ale k***a od tego sa odpowiednie strony.

okanslig

2011-09-07, 10:44
Ale co do tych wszystkich samochodow, tuningow, jezdzenia 200km/h po niemieckiej drodze to za ch*ja na sadistica nie pasuje i juz.

Nikczemny_Płód

2011-09-07, 10:50
To jednak chyba wynika z braku innych tematów. Zalezy jaka wies, jak typowa to

Najebki w remizie sa powszechne, nie ma o czym gadac.
O dziołach, no też za bardzo nie ma o czym.
O polityce - chyba wiadomo =D
Szeroko pojęta "nauka" :>

Pozostaje:
Piłka i motoryzacja. Ale uważam, że tak samo auta emocjonują miastowych jak i nie miastowych, tylko jednak miastowy ma troche więcej tych tematów stąd rzadzej gada o autach ;)

@Brylant ogólnie po zlikwidowaniu harda jednak Sadol zmienil mocno swój profil;)

ThunderZ

2011-09-07, 11:32
okanslig napisał/a:

Tytul po angielsku +10 do zajebistosci.
Opis po angielsku +5 do zajebistosci.
Duze litery przy "wazniejszych" slowach + 15 do zajebistosci.

Jestes zajebisty na 30

A samochodami jaraja sie najbardziej chlopaki ze wsi, nie wiem czemu.


chciałeś zabłysnąć niestety tym razem nie udało się.
Nie wiem co masz do "chłopaków" ze wsi ale znam ich sporo i są bardziej w porządku niż ci z miasta... czyżby kompleks wyższości ?
Tytuł po angielsku, opis po angielsku, duże litery... teraz już wiesz czemu nie masz żadnych przyjaciół w realu :) ?

okanslig

2011-09-07, 12:57
@up, mam: pana krzyska ochroniarza i magde na kasie.

dwakilo

2011-09-07, 13:25
Honda z turbiną to już nie Honda.

.:...........:.

2011-09-07, 13:25
dwakilo napisał/a:

Honda z turbiną to już nie Honda.



Więc co to takiego, jeśli z turbiną?

abaddon646

2011-09-07, 14:30
Ktoś wie jak się nazywa utwór na początku? Znam go ale zapomniałem wykonawcy :-?

Sarkos

2011-09-07, 15:42
link911 napisał/a:

Jak ktoś nie ma w aucie mocy to nadrabia to odcinając sobie tłumik - brawo!



Silnik 2.0 DOHC (podwójny wałek rozrządu) z VTEC seryjnie 240 koni, który kręci się do 9000obr/min. Setka w 6,2s. Ten konkretny samochód z filmu ma 701KM przy masie nieco ponad 1200kg!
Idź pie**olić głupoty gdzie indziej. :idzwch*j:




abaddon646 napisał/a:

Ktoś wie jak się nazywa utwór na początku? Znam go ale zapomniałem wykonawcy :-?



Linkin Park - No More Sorrow