18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Homosie i odmieńcy przejmują w Polsce władzę.

de...........nt • 2014-11-24, 21:39
Sprawa wygląda tak. Koncert Kasi Kowalskiej nie odbył się – prawdopodobnie dlatego, że okazało się, że miał mieć miejscje w gejowskim klubie. Wybór artystki – może grać tam, gdzie chce, to jej praca, jej brocha, jej pieniądze. Otóz nie do końca.

Onet.pl, internetowy brat tvn-u i platformy obywatelskiej udowadnia jednak nam, że nie do końca.

Cytuję :

Cytat:

Niektórzy fani odwrócili się od wokalistki, twierdząc, że artyści powinni zweryfikować rzeczywistość, w jakiej żyją i uświadomić sobie, kto kupuje ich płyty.



Jako autorytet wypowiadający się w temacie onet.pl przytacza – niejakiego rafalalę, tak oto go przedstawiając, cytuję:

Cytat:

Rafalala, warszawski transseksualista, skrytykowała Kasię Kowalską za nietolerancję.



Transseksualista skrytykowała .... :facepalm:

Potem wklejony w całości post w fejsbuka, gdzie rafalala opublikowało swoje gorzkie żale, że Kowalska m u s i grać w klubie dla gejów, o tym, że jest nietolerancyjna, że musi "wyrzucić swój gniew".

Na koniec wisienka na torcie. Firma Musicart, reprezentująca interesy artystki publikuje post,w którym tłumaczy się, jak bardzo tolerancyjną osobą jest piosenkarkai jak bardzo szanuje gejów.

k***a, jakie to przykre, że wmawiają nam i zmuszają nas do tego, żebyśmy tłumaczyli się i przepraszali za to, że wolimy iść na piwo z hetero, a nie gejem.

Jak wk***ia to, że taki onet.pl sugeruje, że jeśli nie chcę pójść do klubu dla pedziów jestem nienormalny i muszę się tłumaczyć i przepraszać...

ch*j, dupa i kamieni kupa, tyle powiem.

Przy okazji jak zwykle pozdrawiam całą cenzurę w tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych środkowym wyprostowanym palcem !

maxboats

2014-11-25, 00:16
Polsko - k***a zacznij żyć ! Nic tylko jakieś transy i gejuchy się tu plączą! Ja pie**ole :/

petru23

2014-11-25, 00:18
deliriumpermanent napisał/a:



Onet.pl, internetowy brat tvn-u i platformy obywatelskiej udowadnia jednak nam, że nie do końca.



co jak co ale PO jest bardziej liberalne niż PiS i SLD, także nie trafiłeś jełopie. A onet i TVN (jako prasa i TV) mają charakter informacyjny a nie wykonawczy. Także... znów jełopie nie trafiłeś. Napie**alasz zgodnie z modą i poklaskiem a w dupie byłeś i gówno widziałeś. I dziwne, ze nie przyczepiłeś się do wszystkich innych mediów, które wspomniały o tym fakcie tudzież incydencie (wybierzcie sobie)
I nie bronię mediów i PO, jedynie wk***ia mnie ślepe papugowanie i pie**olenie głupot.
I k***a śnieg spadł w CK... czyżby wina Tuska? Czy Kopacz? Sory... onetu bo udostępnia informacje odnośnie pogody.

TC...........RM

2014-11-25, 00:29
ch*j w dupe pedalom! A nie czekaj...wroc. Nic im w dupe tylko po prostu porzadnie wypalowac! Wroc! Spuscic wpie**ol!

sz...........86

2014-11-25, 00:33
Kto co gdzie wkłada i co sobie wkłada, to jego sprawa ale niech sobie to zachowa dla siebie.
Dzięki polityce UE opłaca się udawania bycia gejem, tranzwestytatorem czy innym blenderem. Patrząc jak są traktowane te pedały z tych tęczowych armii czy parad równości i jakie mają z tego tytułu przywileje to mam wrażenie że to jest taka współczesna szlachta.

de...........nt

2014-11-25, 00:33
@petru23

No i "wykrakałem", albo jesteś rafalala, albo cenzura vide redaktor onetu.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Tyle w temacie. Ja cię kolego nie obrażałem. Widocznie coś cię tutaj do żywego ubodło do żywego, że pijesz do mnie z wyzwiskami, kiedy ja kulturalnie wyrażam moje zdanie i mówię jedynie o praniu mózgów przez jeden z największych portali w Polsce i prawie każdego heteroseksualisty do tego, by mógł bez tłumaczenia się i przepraszania odmówić pójścia do gejowskiego lokalu.

zawader

2014-11-25, 00:49
niedługo dojdzie do tego że na święto państwowe, zamiast flagi będziemy "musieli" wywieszać tęczowe ch*j wie co...

adik230

2014-11-25, 00:53
Pederaści są ciężko chorzy. Należy ich koniecznie przymusowo leczyć. Może jeszcze uda się uratować tych paskudnych sodomitów. Jak wszyscy wiemy sodomia została spalona przez boga. Mam nadzieje, że spotkają się ze swoim przeznaczeniem.

TęczowyWieszcz

2014-11-25, 01:04
Gdzie się podziało wasze miłosierdzie chrześcijanie?

RockyWood

2014-11-25, 01:08
Na jej miejscu (Kasi), skoro już ją ustawili "w szeregu" to teraz ma pełną swobodę w stworzeniu jakiegoś kawałka o zjebach :D tfu tfu tzn gejach :D

pinkie222

2014-11-25, 02:35
Maderfakermen napisał/a:

j***ć pedałów



Gay detected!

Pleso93

2014-11-25, 05:48
Kasiu Kowalska nic nie straciłaś. Wręcz przeciwnie - zyskałaś mnóstwo fanów z sadistic.pl
Pozdrawiam

t00malek4

2014-11-25, 07:31
PUDELEK(k***A).PL

zip0

2014-11-25, 09:54
Jaranie się homoseksualizmem to pedalstwo, a lesba i gej to ciota i ch*j.

morderuk

2014-11-25, 10:39
To na ch*j wchodzisz codziennie na ten onet jak nie lubisz, nie rozumiem takich ludzi. Nie lubie, nie wchodze, pie**ole ta szopke i mam glowe spokojna. Nie doczytalem do konca bo w dupie mam to komu pasuje a komu nie zeby jakas "gwiazdka" zagrala, ale po to masz transseksualista w srodku przecinkow, zeby skumac ze "skrytykowala" odnosi sie do rafalala (ledwo mi to k***a przez klawiature przechodzi).