18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homo parada rozbita

Hauer88 • 2012-05-19, 16:24
Ruscy kibice rozbijają paradę dewiantów [17.05]


EdmundKemper

2012-05-20, 21:31
@Shatter O, Ciebie też dopadła moda na ateizm ? A poza tym mówić dzieciaczku do człowieka młodszego o rok, a niewykluczone, że z tego samego rocznika ? Żałosne.

A co do zwierząt to naprawdę chcecie być porównywani do nich ? :homer:

Wprowadźmy też kanibalizm, bo przecież zwierzęta jedzą się nawzajem. Utrzymujmy taką higienę jak one, żyjmy na ulicy czy w lesie, nie ubierajmy się. Skoro wśród zwierząt tak jest to u nas też może być tak samo jak homoseksualizm. No k***a... :homer:

shavoth

2012-05-20, 22:12
sliwa82 napisał/a:

Widzę, żę dajeciecie piwa Kolesiowi który nie jest pewien swej orientacji (shavoth) Pewnie kiedyś jakiś kolega zrobił mu krzywdę i do dziś nie wie czy mu sie to podobało czy nie. A po za tym co za śmieszny koleś. Według niego najlepiej powybijać wszystko co inne. No śmierdzi mi tu na odległość faszystą, a tych powinno się lać i patrzeć jak puchnie. Pozdrawiam :)



Stary k***a chłop jesteś, a pie**olisz takie farmazony. Samo to, że się ze mną nie zgadzasz, dowodzi temu, że popierasz pedałów, więc to chyba ty masz nie pewna orientację. Faszystą nie jestem. Nacjonalistą, rasistą i homofobem raczej tak. I dobrze mi z tym.

yeloneck napisał/a:



Tatuś cię za mało, czy za bardzo kochał ?



Tatuś mnie nie kochał, za to ja bardzo mocno kochałem twoją mamusię...

sanger

2012-05-20, 22:27
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



A co do zwierząt to naprawdę chcecie być porównywani do nich ?
Wprowadźmy też kanibalizm, bo przecież zwierzęta jedzą się nawzajem. Skoro wśród zwierząt tak jest to u nas też może być tak samo jak homoseksualizm.


Zwierzęta też normalnie się rozmnażają "po bożemu". Też mamy tego nie robić? Przecież to zwierzęce zachowanie! - tak można skwitować twój tok rozumowania.

Chciałem tylko podanym wcześniej przykładem udowodnić Ci dwie rzeczy:1. Homoseksualizm występuje w naturze nie tylko u człowieka więc jest naturalny (choć odbiegający od normy). 2. To czy jest się innej orientacji jest wrodzone i niezależne od wychowania. Te osoby nie mają na to wpływu i nie mogą tego zmienić tak jak ty nie możesz nagle zmienić swojej

Shatter

2012-05-20, 23:17
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

@Shatter O, Ciebie też dopadła moda na ateizm ? A poza tym mówić dzieciaczku do człowieka młodszego o rok, a niewykluczone, że z tego samego rocznika ? Żałosne.

A co do zwierząt to naprawdę chcecie być porównywani do nich ? :homer:

Wprowadźmy też kanibalizm, bo przecież zwierzęta jedzą się nawzajem. Utrzymujmy taką higienę jak one, żyjmy na ulicy czy w lesie, nie ubierajmy się. Skoro wśród zwierząt tak jest to u nas też może być tak samo jak homoseksualizm. No k***a... :homer:


No brawo.Do tego wierzy że każdy wpisuje swój wiek.A poza tym nie ma czegoś takiego jak "moda" na ateizm.

Co do zwierząt to JESTEŚ jednym z nich.Tylko kilka uwarunkowań sprawiło że Homo Sapiens stał się tym czym jest teraz.
Co do kanibalizmu to powiem jedynie tyle że nie uważałeś w szkole bo zwierzęta zwykle nie zżerają przedstawicieli własnego gatunku(są wyjątki...).

Po prostu przyznaj że twoja opinia o Homoseksualiźmie wynika z braku wiedzy(żeby nie stwierdzić że ze zwykłego idiotyzmu).
Jedyne z czym wam się to kojarzy to r*chanie, co pozwala stwierdzić że są na tym świecie przedstawiciele brakującego ogniwa w teorii Darwina.Ale to dosyć normalne u polactwa...

KurwaRomantyk

2012-05-20, 23:59
Oh wielkie polaczki się odezwały, że pedalstwo won i żeby najlepiej zagazować. k***a, gdyby w tym zj***nym kraju mieszkały same takie zjeby jak wy, bez wyjątku, to najlepszym rozwiązaniem byłoby zrzucenie bomby na to gówno. Zakładając, że niektórzy z was wpisali prawdziwą datę w profilu, to jesteście (pomimo swojego wieku, który zobowiązuje) debilami i hipokrytami.
rafalaudi1 napisał/a:

Powtarzam naukowe badania: 60% pedałów to pedofile. Pedał nie może znaleźć sobie dupowalenia to szuka łatwej i bezbronnej ofiary. Amen


Możesz dać link do tych statystyk? Bo zakładam, że jesteś kolejnym sp***olonym tępakiem, a to wyssane z ch*ja brednie.

Pozdro polaczki :amused:

omgwtflol

2012-05-21, 12:05
60% nacjonalistów to pedały. Reszta to homoseksualiści. Nie macie dowodów że to nieprawda.
Kochajcie Jezusa!

EdmundKemper

2012-05-21, 18:25
@sanger Ale nie musimy wszystkiego brać od zwierząt. Akurat ten przykład, choć pewnie i najważniejszy, który podałeś jest tylko jeden.

@Shatter Być może dlatego, że wierzę w ludzi ? Skoro podałeś fałszywy wiek to jak mam Ci wierzyć, że piszesz to co uważasz ? Może też sobie wymyślasz ? A to dowodzi tego, że chcesz się tylko pokłócić w Internecie, a nie przedstawiać fakty. Ok, skoro zwierzęta nie zjadają przedstawicieli własnego gatunku to niech Afroamerykanie zjadają Azjatów, a Azjaci mogą zjadać Indian. Bo analogicznie do zwierząt ludzie tak są podzieleni. Wtedy będzie dobrze ?
Moja opinia o homoseksualizmie nie wynika ani z braku wiedzy ani z idiotyzmu tylko z pogardy dla odmienności seksualnej i tym, że brzydzi mnie widok jaki w związku tworzą dwie osoby jednej płci.

@k***aRomantyk Komuś się chyba ciśnienie podniosło. Jeśli nie lubisz tego kraju to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest wyjazd z niego. Najlepiej na Zachód, tam jest pełne przyzwolenie na wszelkie odmienności i mieszanie się kultur, ras.

Za niedługo nie będziemy nawet mogli być rasistami, bo będzie jedna rasa i każdy będzie podobny do siebie, a jeszcze najlepiej jakby była jedna płeć i rozmnażalibyśmy się przez pączkowanie, a nasze narządy rozrodcze zanikną.

Ś...........sz

2012-05-21, 22:50
Ci, którzy tak ochoczo popierają bicie "dewiantów" pewne nigdy w życiu "dewianta" nie poznała, pewnie tak samo jak większość antysemitów, którzy Żyda to widzieli jedynie w telewizji.


Nie pie**ol wierszy bo dzisiaj nie pierwszy.
Tak się składa że znałem jednego pedała, aż do czasu kiedy przy popijawie coś mu się j***ć w główce zaczęło. Dostał lepe w twarz na otrzeźwienie i więcej nie próbował.
Znam też lezby, ale k***a, niestety kobiety nie udeżę. Chociaż baaardzo bym chciał.
Wracając do sedna, skończ pie**olić obrończyni uciśnionych śmieci. Tak, dla mnie ciot, lezba, biseks to śmieci. Szkoda że wujaszek Adolf nie miał czasu posprzątać całego tego gówna, byłby święty spokój. Pedalstwo to choroba, a choroby się leczy. I nie pie**olcie że nie jest, ktoś kto to z listy wykreślił pewnie sam k***a rzeźbi w brązie.
Dziękuję za uwagę, wyżaliłem się.
Teraz spokojnie czekam na warna.

k***aRomantyk napisał/a:

Oh wielkie polaczki się odezwały, że pedalstwo won i żeby najlepiej zagazować. k***a, gdyby w tym zj***nym kraju mieszkały same takie zjeby jak wy, bez wyjątku, to najlepszym rozwiązaniem byłoby zrzucenie bomby na to gówno. Zakładając, że niektórzy z was wpisali prawdziwą datę w profilu, to jesteście (pomimo swojego wieku, który zobowiązuje) debilami i hipokrytami.

Możesz dać link do tych statystyk? Bo zakładam, że jesteś kolejnym sp***olonym tępakiem, a to wyssane z ch*ja brednie.
Obrazek
Pozdro polaczki :amused:



Zamknij dupę ścierko. Jeśli nie pasuje Ci kraj w którym mieszkasz, wypie**alaj do Afryki.
Coś czuję że znajdziesz tam to czego szukasz, wielkiego, czarnego ch*ja w Twoje poj***ne dupsko. Zatem proszę serdecznie, :idzwch*j:

swiatek123456

2012-05-22, 13:31
shavoth napisał/a:

@up
Zastanów się co piszesz. Jeżeli to była faktycznie parada pedałów, to powinni ich tam powybijać, nawet jeśli to przygłupi kibole. Nie ma miejsca dla ciot i innych zboczeń...


Ty rowniez musisz sie zastanowic co piszesz. piszesz "przyglupi kibole" bo znasz ich wszystkich, czy zasugerowales sie czyims zdaniem? Taka prawda ze taka roznica miedzy nimi a Toba jest taka ze oni potrafia wyjsc na ulice a nie siedziec w spokojnym domku, kazdego krytykowac i myslec ze wszystko sie naprawi samo, a napisanie jakiegos bzdetnego komentarza zmieni cokolwiek. Twierdzisz ze nie ma miejsca dla ciot itd. a ciekaw jestem co Ty zrobiles zeby ich "powybijac". Ogarnij sie

shavoth

2012-05-24, 23:07
swiatek123456 napisał/a:


Ty rowniez musisz sie zastanowic co piszesz. piszesz "przyglupi kibole" bo znasz ich wszystkich, czy zasugerowales sie czyims zdaniem? Taka prawda ze taka roznica miedzy nimi a Toba jest taka ze oni potrafia wyjsc na ulice a nie siedziec w spokojnym domku, kazdego krytykowac i myslec ze wszystko sie naprawi samo, a napisanie jakiegos bzdetnego komentarza zmieni cokolwiek. Twierdzisz ze nie ma miejsca dla ciot itd. a ciekaw jestem co Ty zrobiles zeby ich "powybijac". Ogarnij sie



Nie będę odpowiadał na twoje głupie pytanie, bo kiboli znać osobiście nie muszę, żeby ich traktować jak półgłówków, a pedałom wpie**ol udało mi się raz z kolesiami spuścić. Bardziej niepokoi mnie natomiast twoja nieumiejętność pisania w ojczystym języku, według zasad pisowni uczonych w szkole podstawowej. pie**olony obrońco pedałów.

swiatek123456

2012-06-01, 19:17
shavoth napisał/a:



Nie będę odpowiadał na twoje głupie pytanie, bo kiboli znać osobiście nie muszę, żeby ich traktować jak półgłówków, a pedałom wpie**ol udało mi się raz z kolesiami spuścić. Bardziej niepokoi mnie natomiast twoja nieumiejętność pisania w ojczystym języku, według zasad pisowni uczonych w szkole podstawowej. pie**olony obrońco pedałów.


Nie wqiem gdzie widzisz tam obrone pedalow. Jestem bardziej homofobem, ale nie lubie takich p*zdeczek jak Ty którzy sa poprostu tchorzami. A jak kiboli masz zamiar "traktowac"( to zbyt mocne slowo, bardziej pasuje myslec o nich) to znajdz w obie troche odwagi i powiedz to jakiemus prosto w twarz, a nie cieszysz sie zbytnia anonimowoscia w internecie

omgwtflol

2012-11-06, 16:10
żydzi srają wam do ryja polaczki