18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Homo-aktywista nagrodzony przez Obamę jest pedofilem!

Miisiek89 • 2013-12-09, 19:37
Nagrodzony przez prezydenta Baracka Obamę znany aktywista gejowski został oskarżony o pedofilię.



Osiemnastoletni Caleb Laieski, bo to o nim piszemy, jest homoseksualistą i znanym działaczem gejowskim. Był także doradcą burmistrza Pheonix (USA) w obszarze „różnorodności”. Został nagrodzony przez Baracka Obamę za „walkę z homofobią” oraz był gościem na zorganizowanym przez Obamę dla aktywistów gejowskich obiedzie.

Obecnie prokuratura oskarża go o pedofilię na 14-letnim chłopcu oraz o kontaktowanie tego chłopca z innym, 43-letnim pedofilem Chrisem Wilsonem. Laieski i 14-latek utrzymywali z nim oraz ze sobą kontakty seksualne.

Wykorzystywany 14-latek miał myśli samobójcze, po których jego matka złożyła doniesienie do prokuratury na wspomnianych dwóch gejów-pedofilów.

źródło: fronda.pl

dzarul

2013-12-09, 22:20
QKLUX napisał/a:

Powiedzmy że źródło do wiarygodnych nie należy...


No tak bo to nie koszerna, tvn lub inne "wolnościowe " media ...

Pan_Doktur

2013-12-09, 22:20
Imper3838 napisał/a:

Dla ścisłości: nie pedofil ale hebefil. Chyba że w USA określają ich jako pedofile.

Dla mnie to jest jakaś błazenada. Do polityki wpychać ludzi którzy jedynie się wyróżniają orientacją seksualną? No proszę, polityka zamiast być poważną, gdzie rozprawia się o sprawach gospodarczych, dyplomacji, wpie**alają osoby, którzy jedynie czym się charakteryzują to odmienna orientacja seksualna. To jakaś porażka cywilizacji zachodu.



paragraf mówi jasno poniżej 15 lat pedofilia. Co Ty lewak jesteś?

Catacombe

2013-12-09, 22:31
"Fronda pl - Największy portal konserwatywno-katolicki w Polsce. Niezależne informowanie, opiniowanie i dyskutowanie."

:roll:

prozal

2013-12-09, 22:49
Dziwne, że Fronda taka chętna informować o pedofilii wśród nieksięży, a o przeważającej liczbie aktów pedofilii wśród pedoksięży to już milczy albo idzie w zaparte. Fronda, Nasz Dziennik to takie prawicowe odpowiedniki TVNu. Jedni drugich warci, 0 rzetelnych informacji. Polecam, za swoim przykładem, nie czytać gazet i nie oglądać TV.

łysy_patriota

2013-12-09, 22:54
co za upadek cywilizacji, gdyby sto lat temu powiedziano w USA, że prezydent będzie murzynem i będzie jadał obiadki z "aktywistami homoseksualnymi" czyli zwykłą pie**oloną pederastią, a na dodatek będzie rozdawał nagrody za bycie pedałem, zapewne umieszczono by go w przytulnym pokoju bez klamek.

Pleso93

2013-12-10, 00:02
"Bo my, murzyny i pedały, powinniśmy się trzymać razem".
:idzwch*j:

Paskudny Stary Dżon

2013-12-10, 00:32
To nic nowego, że pederaści próbują zalegalizować pedofilię. W Kanadzie, w Holandii i w Szwecji chyba też działają partie polityczne, które oficjalnie majką to w statucie.

Dzień Sznura musi nadejść, bo Europa zginie...

bezimiennynicpon

2013-12-10, 03:26
Pedały i pedofile powinni trafić do gazu. Hitler jest raczej złym przykładem, ale tylko złym przykładem wykorzystania gazu!

oc...........an

2013-12-10, 03:35
Co wy macie do tych gejów -_- Połowa sadola to kryptopedały, a dzień w dzień prawdopodobnie mijacie na ulicy kilku gejów i nawet z tego sobie sprawy nie zdajecie. Zwykli ludzie, żyją jak mogą, podatki płacą, kulturalnie się zachowują.

Naoglądaliście się parów dewiatów z parad równości, na których uczestniczy margines i już k***a jak szufladkujecie. :facepalm:

graszko

2013-12-10, 09:34
Oj, ludzie! Oskarżenie przez prokuraturę, to jeszcze nie dowód na popełnienie czynu. Apeluję o trochę rozsądku.
Żeby nie było, uważam że pedofili powinii kastrować.
Pozdrawiam tych, u których myślenie ma pierwszeństwo przed nienawiścią.

Sliski

2013-12-10, 10:30
Ja poproszę kogoś o śledzenie sprawy i wstawienie jako nowego tematu, jeżeli oskarżenia mają podstawy to będzie wirtualny lincz.

FatboyFat

2013-12-10, 11:15
DUST DEVIL napisał/a:

Co wy macie do tych gejów -_- Połowa sadola to kryptopedały, a dzień w dzień prawdopodobnie mijacie na ulicy kilku gejów i nawet z tego sobie sprawy nie zdajecie. Zwykli ludzie, żyją jak mogą, podatki płacą, kulturalnie się zachowują.



Jak zachowują się normalnie na ulicy, to mi to nie przeszkadza- w końcu niczym się nie wyróżniają. A w domu mogą sobie robić co im się podoba, byle w granicach prawa. Jeśli ich nie przekraczają, to co mi do tego?

DUST DEVIL napisał/a:

Naoglądaliście się parów dewiatów z parad równości, na których uczestniczy margines i już k***a jak szufladkujecie. :facepalm:



No i takim paradom jestem przeciwny, bo to nie jest normalne zachowanie na ulicy...

Krótko podsumowując- na ulicy normy prawne i moralne, w domu prawne.