18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hołota tańczy

lupusborealis • 2013-01-02, 21:58
taki mniejszy przystanek woodstock ale byd... ludzie ci sami :kupa:

brK.

2013-01-04, 11:10
Na początku przeczytałem "Gołota" i szukałem Andrzeja ><

Zacharael

2013-01-04, 11:14
To jest pewnie jakiś trening sztuki walki. Podejrzewam, że może Capoeira. "Spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością." -> z Wiki :-)

Sorg

2013-01-04, 12:35
Zacharael napisał/a:

To jest pewnie jakiś trening sztuki walki. Podejrzewam, że może Capoeira. "Spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością." -> z Wiki :-)



I po to im perkusja, gitary itd? ;)

Okash

2013-01-04, 12:45
@lupusborealis, byłeś kiedyś na woodstocku, że wiesz i się wypowiadasz?
Czy jesteś kolejnym polaczkowym ignorantem?
Gdyby nie ta jedna babka w różowym już byś nie maił biedaku jak cisnąć... : (

btw. ja nie byłem.

ko...........ie

2013-01-04, 13:28
Uuuu, kogoś tu rodzice nie chcą na Wooda puścić.

babycow

2013-01-04, 15:13
@Up
Kto chcialby tam jechac? o_O....

strzelec_

2013-01-04, 15:26
@up
Chociażby ja, z tego co widzę to i może @kocie... i k***a jakieś kilkaset tysięcy innych ludzi;]

Kwadrans

2013-01-04, 15:27
Justyna Kowalczyk na treningu

MadDave

2013-01-04, 15:30
oni nie tańczą - oni biorą udział w corocznym święcie deptania ryjówek , gdzieś w usa , potem robią z nich gulasz .

Ranger

2013-01-04, 15:55
Cytat:

Wolę tańcować pogo niż gibać łapami w białych rękawiczkach na tabletach przy "zaciątej płycie" na mayday!



Tyle, że to ten sam poziom intelektualnej niszy :)

Pumbass

2013-01-04, 16:42
na koncertach jeszcze nigdy po ryju nie dostałem, zawsze pokojowo było. Natomiast na "diskotekach" zawsze jakiś "ziom" po 2 piwach zaczynał cwaniakować i podskakiwać... Tak jak ktoś wcześniej napisał, wole pogo.

Zl...........ny

2013-01-04, 16:47
Ustalmy pogo to taniec bydła i nie podlega to dyskusji, to samo ze zjebami w białych rękawiczkach. Generalnie obie te subkultury powinny się parować żeby nie przeszkadzać ludziom cywilizowanym.

Kozar

2013-01-04, 16:53
tylko co ma pogo, przystanek Woodstock (czy ludzie tam przebywający) z filmikiem podanym przez "pana"
lupusborealis - tyle samo co z jego wiedzą o świecie, już widać że za kilkanaście lat jak będzie mógł odebrać dowód, zapisze się zapisać do podziemnego NOP-u lub jako bojówkarz RM i TVT

nyypl

2013-01-04, 19:09
siwens84 napisał/a:

Wolę tańcować pogo niż gibać łapami w białych rękawiczkach na tabletach przy "zaciątej płycie" na mayday!



lupusborealis

2013-01-04, 19:32
Okash napisał/a:

@lupusborealis, byłeś kiedyś na woodstocku, że wiesz i się wypowiadasz?
Czy jesteś kolejnym polaczkowym ignorantem?
Gdyby nie ta jedna babka w różowym już byś nie maił biedaku jak cisnąć... : (

btw. ja nie byłem.



Jak nie byłeś to nie wiesz... o co Ci chodzi z tą "babką w różowym", spodobała Ci się? :-P

Kozar napisał/a:

tylko co ma pogo, przystanek Woodstock (czy ludzie tam przebywający) z filmikiem podanym przez "pana"
lupusborealis - tyle samo co z jego wiedzą o świecie, już widać że za kilkanaście lat jak będzie mógł odebrać dowód, zapisze się zapisać do podziemnego NOP-u lub jako bojówkarz RM i TVT



"panie" kozar, w dupie byłeś gówno widziałeś, najpierw sam odbierz swój dowód a potem se mędrkuj, jakbyś kmiocie choć raz był na tym badziewiu to byś to byś może wiedział o co chodzi