18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Holocher bez cenzury

PRG • 2013-09-05, 15:06
Cytat:

Można by się spodziewać że walczące z bezprawnym aresztem domowym swojego redaktora naczelnego (minął już 1000 dzień Assanga w zamknięciu) Wikileaks zajmuje się obecnie głównie próbą utrzymania swoich ludzi i Edwarda Swondena przy życiu i na wolności...

Okazuje się jednak że znaleźli chwilę żeby zrobić nam nie lada prezent!

1 września o godzinie 17:00 (!) na serwerach Wikileaks opublikowany został pełen profil facebookowy Przemysława Holochera, byłego führera Obozu Narodowo-Radykalnego i obecnego członka władz Ruchu Narodowego i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.




Cytat:

W najlepsze rozkręca się impreza z nagłośnionym dzisiaj wyciekiem danych z konta facebookowego fuhrera ONR/RN Przemysława Holochera. Informację z linkiem można znaleźć już chyba na wszystkich wolnościowych stronach, ale w razie czego służę; https://file.wikileaks.org/file/fb_onr/ albo w wersji do ściągania; https://file.wikileaks.org/file/fb_onr.7z

W najlepsze trwa festiwal odkrywania co lepszych cytatów, a na prawdę nie brakuje tam materiału, tak jak i zainteresowanych. Jak na razie najbardziej spektakularnie i przy okazji siejąc niezłe spustoszenie działają oczywiście anony z karachanu, ale z tego co widzę i słyszę siedzi w tym w tej chwili sporo ludzi i jutro możemy się spodziewać pierwszych zestawień w mediach…

Tymczasem przytoczę tylko jak pan Holocher daje podręcznikowy przykład tego jak prawica manipuluje opinią publiczną żeby szczuć społeczeństwo na swoich wrogów politycznych, jakie ma plany i jak postrzega swoją rolę w nowym lepszym świecie którym rządzą;





PRZYKŁAD

a sadistiki milczo! bo so na usługach tefałenuw i innych scierwów

PS.
Podobno także kradł ku*asy i chował je sobie w dupie, a policja nic nie wie.

zombie111

2013-09-05, 15:40
Nie widzę tam nic bulwersującego, wykradziona prywatna żartobliwa rozmowa, tak jak oni mówią o 'napie**alaniu lewactwa', tak lewica mówi o 'walce z faszyzmem'.

Już ich wolę 100 razy bardziej niż ścierwo jakim jest antifa, której członkowie ironicznie naprawdę są faszystami, w podręcznikowym znaczeniu tego słowa.

Nie mam nic wspólnego z ONRem, ale jeśli wikileaks nazywa ich, cytuję, 'neo-faszystami', to proszę mi podać argumenty na poparcie tego, a nie jakąś rozmowę jak kolegów przy piwie.

Politycy lewicy śpiewają międzynarodówkę, a nikt ich nie nazywa neo-komunistami, ciekawe...

PS bardzo dodajesz znaczenia swojemu postowi pisząc na poziomie gimnazjum i dodając ten 'śmieszny' obrazek - jak to dodałeś to skąd mam wiedzieć że tej rozmowy też sobie nie napisałeś?

PPS Jak tylko mogłem, próbowałem znaleźć i osobiście, i poprzez czytanie wypowiedzi innych ludzi o tym leaku, czegoś naprawdę kompromitującego, ale tam nic k***a nie ma, co najmniej to samo byś znalazł w konwersacjach liderów innych partii. Nie wiem czym się tak podnieciłeś, musisz naprawdę nienawidzić tego ONRu. Chyba zacznę na nich głosować :)

Slayerfan

2013-09-05, 16:17
Hahaha aż go polubiłę za ten humor prost z sadola leci piwko neofaszytko ty jeden:)

PYTHON

2013-09-05, 17:19
Dobra to jak ktoś znajdzie jakieś bulwersujące cytaty świadczące o jakiejś korupcji to zapodajcie bo ja sie niczego nie doszukałem.

tds1974

2013-09-05, 20:13
Dałbym dwa piwa gdybym mógł. Gdyby zamiast Holochera byłoby nazwisko Schetyna, ten post miałby już 3 tys. piw. Taka mentalność prawaków-lemingów. Będą go bronić, choćby im napluł w twarz.

zombie111

2013-09-05, 20:31
@up, dalej mi nie powiedziano co takiego strasznego jest w tych rozmowach.
Cokolwiek by nie było, na pewno są już lepsi od polskiej lewicy.

ja...........ax

2013-09-05, 20:57
ten typ nie umie pisać po polsku i jest szefem jakieś narodowej organizacji :D

Sambor_Wielki

2013-09-05, 21:07
@jabolmax: a co Ty myślałeś? :P za wiele na raz byś chciał

rrdzony

2013-09-05, 21:30
Z tych rozmów beka będzie jeszcze przez rok. Te sprzeczki we władzach RN, te rozkminy jak uj***ć Korwina (albo poczekać aż zdechnie), opisy bójek, rozmowy o ukrywaniu ONRowca, który zgwałcił dziewczynę i te słitaśne romantyczne rozmowy z żoną o kwiatkach i kebabie.




zombie111

2013-09-05, 22:06
@up, dzięki rrdzony, wreszcie pierwsza kontrowersyjna rzecz z tym mordem lewaków.

Noxford

2013-09-05, 22:23
Po tych całych rozmowach jeśli w ogóle są prawdziwe mam wrażenie że on ma 15 lat.

antykreator

2013-09-05, 22:34
Każda osoba jak dotyka polityki zaczyna śmierdzieć gównem... szkoda że tak jest.

zombie111

2013-09-06, 00:27
@up, dostałbyś piwo, ale to wszystko jest wstawiane przez typa z żałosnym trollowym nickiem, więc ni ma.