18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hockey: The Greatest Game on the Planet

kosowski91 • 2013-01-21, 17:21
Szkoda, że hokej jest na tak niskim poziomie w Polsce, zresztą tak jak większość dyscyplin ;)

Warto oglądać od początku, żeby wczuć się w klimat (naprawdę nieźle zrobiony filmik), ale jak komuś się nie chce, to szczególnie polecam akcje od 2:46. Enjoy!


m3tr0wy

2013-01-21, 18:34
Wiadomo, że przed ligą rosyjską czy też amerykańską jesteśmy w tyle i to grubo, ale też nie przesadzajmy.
MIeliśmy kilku świetnych graczy w przeszłości np Henryk Gruth, Mariusz Czerkawski czy też Walenty Ziętara.
Mamy także dziś Leszka Laszkiewicza i wielu innych.
W PLH grają także świetnie wyszkolony technicznie Roman Simicek, Milan Baranyk który strzelił jeszcze za czasów gry w Szarotkach bramkę podobną do tej co z 00:57.
To co się działo ostatnio z ligą NHL, a mianowicie lockout, to porażka po całej lini.
Takie coś nie powinno mieć meijsca w najbardziej prestiżowej lidze na świecie.
Pozdrawiam fanów hokeja! ;)

n3grom

2013-01-21, 18:39
prawda jest taka ze hokej i rugby to 2 najlepsze sporty grupowe ;) piekne akcje, starcia, nie ma ze kogos cos boli tylko zapie**alac od pierwszego gwizdka do ostatniego. Oczywiscie piwo

masaj990

2013-01-23, 13:44
Lubie takie tematy w poczekalni, wchodze na ostatnie strony i szukam tematow z 14 piwami, potem daje mu piwo i czuje sie jak Bog bo temat wszedl dzieki mnie na glowna : D

kawu1

2013-01-23, 13:57
no to pojedziemy klasyką "za hokeja zawsze piwo" !

dun

2013-01-23, 14:14
za hokej, zawsze i wszedzie piwo!

pozdro dla wszystkich grajacych :)

j8reck

2013-01-23, 14:21
7:29 j***ne rendżersy z '94... Go Canucks:D

lolo555

2013-01-23, 18:09
trzeba przyznać że fanem hokeja nie jestem tylko piłki kopanej ale filmik zajebisty, a od 6 min każdy kto kiedykolwiek czuł się zwycięzcą nawet w takiej B klasie poczuł dreszczyk na grzbiecie

biorgul

2013-01-23, 18:49
Na sporcie sie kiepsko znam , ale Tesciu mowil, ze w latach 60 w kazdej gminie byl klub Hokeja lub dwa. Ludzie grali bo nie bylo innych zajec a pieniadze na kluby tez byly. Trzeba tylko chciec wiedziec takie rzeczy. Za komuny byly pieniadze ta zajmowanie ludziom czasu co by sie ich glupoty nie trzymaly i efekty tego byly

Mortalisrox

2013-01-23, 19:00
kosowski91 napisał/a:

Szkoda, że hokej jest na tak niskim poziomie w Polsce, zresztą tak jak większość dyscyplin ;)



twoja wiedza jest na niskim poziomie

kosowski91

2013-01-23, 19:13
Mortalisrox napisał/a:



twoja wiedza jest na niskim poziomie



chodzę regularnie na PLH i zapewniam, że nie jest. Jeśli dla Ciebie jest to przynajmniej przyzwoity poziom, to gratuluje wymagań i obeznania jak to wygląda w innych ligach. Zresztą dowodem na to jest to, że bije nas taka Korea, Rumunia kiedyś dostawała regularnie dwu cyfrówki, a teraz walczą prawie jak równy z równym, a dwudziestkę w Gdańsku ograła Chorwacja. Ogólnie zamiast się rozwijać i iść do przodu, to się cały czas cofamy. Smutne.

bobmalik

2013-01-23, 19:51
A ja dla hokeja aż postanowiłem założyć konto, choć jestem stałym bywalcem sadolowego forum. Nie można się nie zgodzić z przedmówcą. Również jestem zagorzałym fanem tego pięknego sportu, a jeszcze do niedawna byłem bardzo blisko związany z jednym z klubów z południowego krańca Polski. Dzięki swojej ówczesnej pozycji miałem okazję osobiście rozmawiać z ikonami polskiego hokeja, którzy z resztą byli wymienieni nieco wcześniej a mianowicie z Mariuszem Czerkawskim oraz z Henrykiem Gruthem. Oboje, jak doskonale wiadomo byli mocno związani z hokejem, a zwłaszcza z tym poza granicami kraju. Po wielu opowieściach na temat realiów hokeja za granicą tak naprawdę nie ma czego porównywać z polskim stanem rzeczy. Jedynie pozostaje się modlić, by coś się w Polsce zmieniło w tej dziedzinie, może chociaż w tym aspekcie coś się wydarzy. Ludzie tak naprawdę nie wiedzą co to hokej, z czym się to je, bo z drugiej strony skąd mają wiedzieć, hokej trzeba zobaczyć na żywo, w tedy praktycznie każdy zakoch*je się w tej dyscyplinie - a jak wiadomo hokejowych ośrodków w naszym kraju jest jak na lekarstwo...
Póki co nie pozostaje mi i nam nic innego jak cieszyć się tym co mamy. A ja kibicuje mojej ukochanej drużynie, by po raz pierwszy w całej klubowej historii sięgnęła po podwójną koronę!

m3tr0wy

2013-01-25, 20:42
bobmalik, czyżby kolega z Tychów?