18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hobbit recenzja

Dartam • 2012-12-29, 01:29
Recenzja Hobbita Dębskiego :mrgreen:


castagir

2012-12-29, 15:05
Jak ja nienawidze tego typa. Te jego wszystkie filmik na ktorych smecina wszystko i wszystkich. Jakis hipsterski pojeb bez zadnych zasad hejtuje wszystko dookola, a soba reprezentuje gowno. Ze tez sa ludzie ktorzy chca go sluchac i ogladac.
Jak dla mnie dla takich ludzi powinni fundowac darmowa sesje opalania w krematorium.

lordkowal

2012-12-29, 15:22
Dzielenie ksiazki, ktora czyta sie w jeden wieczor na 3 czesci to kwintesencja wspolczesnej kinematografii.
Film jest zalosna proba zarobienia na "fanach LOTR", ktorzy w zyciu ksiazki w rekach nie mieli. Nie pojde z zasady do kina bo pie**ole takie cos.

drakkarrudy

2012-12-29, 15:34
Jezusie kochany.. trzymajcie mnie bo zaraz pęknę ze śmiechu. :D Nie wiem jak bardzo trzeba być niedorozwiniętym, żeby brać to co robi Dębski, na poważnie. Dla mnie już po paru pierwszych filmikach jakie obejrzałem, było wiadome, że robi on to tylko dla jaj, żeby inni ludzie mogli się pośmiać. Ludzie jego pokroju nazywają się KOMIKAMI, tak k***a komikami, więc skończcie pie**olić smuty, jaki to on jest ch*jowy, a przedewszystkim skończcie pie**olić o tym jak to bardzo obraził waszego najukochańszego Hobbita( co pewnie u większości tylko do Hobbita sie ogranicza :roll: ).. I żeby nie było, sam lubię Tolkien'a, zarówno LOTR jak i Hobbita ( którego jeszcze nie było dane mi obejrzeć, ale liczę, że będzie super :P ).
I jeszcze raz powtórzę, trochę dystansu, a jak się nie podoba to nie komentuj..

Yamissek

2012-12-29, 16:16
No k***a, naprawdę z niego zajebisty KOMIK, nie wiem kogo on bawi ale patrząc na komentarze na pewno nie jest to liczna grupa.
A film poczekam aż będzie w necie.

Rhimdir

2012-12-29, 16:45
Yamissek napisał/a:

No k***a, naprawdę z niego zajebisty KOMIK, nie wiem kogo on bawi ale patrząc na komentarze na pewno nie jest to liczna grupa.
A film poczekam aż będzie w necie.



No cóż, ma specyficzny humor, i ja go lubię, choć fakt, każdy kolejny jego odcinek zdaje mi się być coraz słabszy :/

Keepo

2012-12-29, 17:09
Oto moja recenzja:


Byłem wczoraj na tym w kinie, film dobry. A jak krasnoludy zaczęły śpiewać tą pieśń to nawet pie**olony upośledzony dzieciak który siedział 3 miejsca dalej i starał się być debilem za wszelką cenę cały czas pie**oląc jakieś suchary, zamknął mordę.

/watch?v=7tOo2OMUhB8 tutaj macie lepszą wersję tylko za długa nie mogłem wrzucić na sadola.

slannesh

2012-12-29, 17:35
Gorsze pedalstwo od fanów anime:p
A star wars to h*j

( Czekam na komenty:p )

EveryDayMosh

2012-12-29, 18:24
slannesh napisał/a:

Gorsze pedalstwo od fanów anime:p
A star wars to h*j

( Czekam na komenty:p )



Powiedział fan warhammera z imieniem z błędem LOLOLOLOLO

SmoczyBerserker

2012-12-29, 18:25
Co za skończony idiota z tego recenzenta. Wydaje mi się że po prostu musi wyładować w jakiś sposób swoje niepowodzenia życiowe, to że nie ma dziewczyny i jest w ogóle ch*jowy, dlatego krytykuje wszystko jak leci.

slannesh

2012-12-29, 18:51
Cytat:

Powiedział fan warhammera z imieniem z błędem LOLOLOLOLO



Zapomniałeś dodać że avatar mam od Khorna :p
Wiem że jest Slaanesh jak coś.

To Slannesh zostało już od czasów gdy jeszcze nie wiedziałem o 4 bogach Chaosu, a że fajnie brzmi "Slannǝszzzz" to tak już zostało i zostanie.

Tristan 2477

2012-12-29, 19:15
"Nie jestem fanem Tolkiena" : a ch*j mnie to obchodzi , że ten gość , uważający się za upoważnionego do krytyki filmowej, "nie jest fanem" ?? Recenzja filmowa, powinna być rzetelnym , obiektywnym zdaniem na temat dzieła filmowego, a nie jakimś rzyganiem własną niechęcią do omawianego filmu. Żeby wszystko było jasne, ja , mimo, że swojego czasu uwielbiałem Tolkiena, to muszę powiedzieć, że "Hobbit" jest średnim filmem, w wielu aspektach irytującym, a na pewno "dupy nie urywa" . Ale nie potrzebuję tego słyszeć od jakiegoś ignoranckiego pseudointelektualisty, któremu nawet sarkazm nie wychodzi jak należy, bo sarkazm , którego ten pan używa, nie wywołuje uśmiechu, tylko westchnienie politowania.

piotruniusz

2012-12-29, 19:44
Naziolek napisał/a:

Frajer i tyle, pewnie czyta książki szczuki i wachluje się marząc o owłosionych wielorybach. pie**oli mnie taka recenzja ciapowatych miejskich picz w okularach zerówkach i bełkoczących coś o new wave i trendach w modzie. Hobbit i LOTR to super przygoda dla ludzi o starym kręgosłupie moralnym, gdzie dobro jest dobrem, a zło,-złem. Za przeproszeniem - ch*j mu w dupę.



musisz być idiotą jesli dla ciebie zło to potwory z Mordoru a dobro to malutkie hobity-rolnicy...

Parówka

2012-12-29, 20:12
A co jeśli wyzywacie autora recenzji, dlatego, że przedstawia tam inne zdanie niż wasze? :->

hellmartin

2012-12-29, 23:06
Naziolek napisał/a:

Frajer i tyle, pewnie czyta książki szczuki i wachluje się marząc o owłosionych wielorybach. pie**oli mnie taka recenzja ciapowatych miejskich picz w okularach zerówkach i bełkoczących coś o new wave i trendach w modzie. Hobbit i LOTR to super przygoda dla ludzi o starym kręgosłupie moralnym, gdzie dobro jest dobrem, a zło,-złem. Za przeproszeniem - ch*j mu w dupę.



Jakiś kontrargument co do treści merytorycznej filmiku?? Nie?? To zamknij ryja i wypie**alaj. Pewnie nawet filmu nie widziałeś. A ja widziałem i jak lubiłem LOTR to ten film był przech*jowy. Zamiast na bilety na pozostałe 2 części kasę wydam na wódke.

al...........10

2012-12-30, 01:26
Tristan 2477, obiektywna recenzja to oksymoron, geniuszu... :facepalm:
Film jest słaby, na kolejne części na pewno nie pójdę, a że dłuży się toto niemiłosiernie, to nie wiem czy w ogóle obejrzę. Ten pajac, Jackson, sp***olił moją ulubioną książkę z dzieciństwa...