18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamil_bot

2019-01-31, 23:33
Witam wszystkich serdecznie,

Po latach przeglądania waszych wypocin, postanowiłem założyć konto ;)

Mam pytanie, jakim cudem to sponsorowane gówno, które zawsze miało max 5 piw, ma teraz nagle taką ilość?

Pozdrawiam :)

Criner

2019-02-01, 00:19
7:29 moja faworytka

Rafer

2019-02-01, 01:34
Dlatego w Polsce pracują UPAińcy potrafiący mówić tylko OK i DA. Bo jakbym w robocie miał słuchać takich debili, jak ci z programu...skasowałbym się z KRS i wyjechał na Grenlandię.

Mindfuck

2019-02-01, 03:58
ja sie k***a pytam, kto mi to odignorował?!

~Angel

2019-02-01, 08:27
Kamil_bot napisał/a:

Witam wszystkich serdecznie,
Po latach przeglądania waszych wypocin, postanowiłem założyć konto
Mam pytanie, jakim cudem to sponsorowane gówno, które zawsze miało max 5 piw, ma teraz nagle taką ilość?
Pozdrawiam



Zawsze użytkownicy narzekali że tego typu materiały trafiały bezpośrednio na główną z ominięciem poczekali więc od pewnego czasu wrzucane są do poczekalni i czekają na dalszy rozwój.
Jak widać na poniższym obrazku ostatni temat nie zdobył wymaganej ilości piw i zgnił w otchłani suszu.



Nawet tym razem pokusiłem się o sprawdzenie czy piwa nie są stawiane przypadkiem z multikont ale ku mojemu zdziwieniu okazało się że nie. Chyba sprawdziły się moje przypuszczenia że każdy tylko czekał aby pojawił się nowy odcinek aby zabłysnąć komentarzem:
Cytat:

0 piw i główna, sadistic się sprzedał

a z niecierpliwością czekał aby ukradkiem nacisnąć przycisk PLAY.

Mindfuck napisał/a:

ja sie k***a pytam, kto mi to odignorował?!



Ignoruj - ignoruje jeden konkretny temat a nie tematy użytkownika

black_fucker

2019-02-01, 11:12
Ja pie**ole, powitajmy ich drodzy Panstwo, przyszli nauczyciele, lekarze, politycy i tym podobni. Chyba zloze Polski paszport bo nie widze ratunku

camson

2019-02-01, 11:48
I oni też mają prawa wyborcze... A najgorsze jest to, że połowa naszego społeczeństwa ma podobną wiedzę...

Spar1988

2019-02-01, 13:31
Wiadomo znajdą się rodzynki gdy podchodzisz do setek osób, ale to jest ustawka. Nawet na tym filmiku jest jedna laska z 3x w innym ubraniu.

PDGTOPDG

2019-02-01, 18:25
co żeście zrobili z sadistica pie**olone hipisy :evil:

UPAdlina

2019-02-01, 20:57
Gardzę tymi kmiotami z MTB. k***iszony dowartościować się chcą a przy okazji zarobić na podludziach, którzy odpalają ich "produkcje"...

Ps. Daje im ignora na sadolu. A za chwilkę zaloguję się na wszystkie moje fejkowe konta YT i zgłoszę ich durny kanał...

Żegnajcie wypudrowane bananowe k***iszcza!

ramiltor

2019-02-02, 05:25
Postawcie się w sytuacji: Wracasz sobie z roboty i musisz się zatrzymać zapłacić rachunki potem odebrać dzieciaka z przedszkola. W miedzyczasie musisz kupić jakieś rzeczy do remontu, nie jedną, kilka i nie chcesz zapomnieć o tym kawałku deski co brakuje. Potem trzeba zakupić coś do żarcia bo masło się skończyło i nagle podchodzi jakiś debil z mikrofonem i się pyta: Co jest stolicą Urugwaju?