18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitlerowcy mieli wiele dobrych pomysłów...

Werewolf • 2011-02-17, 23:11

Horten Ho 229 "Latające skrzydło"...

Bomba atomowa...

...ale tylko kilka wypaliło.


Stivi22

2011-02-19, 03:11
Niektóre pomysły wypaliły w przemyśle filmowym...


Pr...........zy

2011-02-19, 13:57
Za te piece krematoryjne pajacu, pedale zaj***ny powinni cie cioto zaj***na zlokalizować po ip i odstrzelić jak burą sukę z tego społeczeństwa, żeby twoje i twojej rodziny gówniane dna nie zaśmiecało takiego narodu jak Polska. Pewnie zaj***ny pajacu jesteś z pokolenia na pokolenie volksdeutsch-em

xqvz

2011-02-19, 14:11
@ up Myślisz k***a, że w Izraelu jak Żydzi się śmieją z Polaków, że to brudasy, złodzieje itd to znajdzie sie tam wśród nich taki k***a pajac jak ty i nas broni ? Wątpię.

Pr...........zy

2011-02-19, 14:31
@ up
Jesteś kolejnym j***nym bezmózgim gimbusem. W tych piecach tylko żydzi byli spalani? Powiedz mi smarku jeden skąd wiesz co tam w Izraelu piszczy? Pewnie jesteś stałym słuchaczem ojca Tadeusza.
Odkąd jebańcu mordowanie ludzi jest ok. Piszesz, że żydzi śmieją się z Polaków że ..., a ty bucu i inni tobie podobni to co robią w Polsce? Wy możecie a oni niech giną? j***ni hipokryci!

Danam

2011-02-19, 15:05
2 zdjecie zajebiscie w ramke niebieska opie**oliles

Pr...........zy

2011-02-19, 16:10
@up, up....
Jednak po reakcji co niektórych tutaj pajaców jestem za inwigilacją neta. Cwaniaki zza monitora. Tylko lokalizować i dokończyć dzieła hitlera na was. Byłby ubaw po pachy.
Masz jak to fajny był pomysł:
Obecnie historycy, za wyczerpującymi badaniami Franciszka Pipera, oceniają, że ogółem do obozu trafiło co najmniej 1,3 miliona osób, w tym:

Struktura narodowościowa ofiar obozu Auschwitz
1,1 mln Żydów
do 150 tysięcy Polaków
23 tysiące Romów
i ponad 30 tysięcy osób innych narodowości.

Liczba zabitych sięgnęła prawie 1,1 mln osób, w tym:
960 tysięcy Żydów, czyli prawie 90% – w tym:
438 tysięcy z Węgier
około 300 tysięcy z Polski
prawie 70 tysięcy z Francji
60 tysięcy z Holandii
55 tysięcy z Grecji
ponad 46 tysięcy z Czech i Moraw
ponad 26 tysięcy ze Słowacji
ponad 24 tysiące z Belgii
23 tysiące z Niemiec i Austrii
10 tysięcy z Jugosławii
do 75 tysięcy Polaków
21 tysięcy Romów
15 tysięcy jeńców radzieckich różnych narodowości
oraz do 15 tysięcy ludzi innych narodowości.

jackblade1

2011-02-19, 19:27
fanatyk moralności z nadszarpanymi nerwami się ujawnił, do tego tępy jak cegła.

Werewolf

2011-02-19, 20:08
Prostowoczy napisał/a:

Za te piece krematoryjne pajacu, pedale zaj***ny powinni cie cioto zaj***na zlokalizować po ip i odstrzelić jak burą sukę z tego społeczeństwa, żeby twoje i twojej rodziny gówniane dna nie zaśmiecało takiego narodu jak Polska. Pewnie zaj***ny pajacu jesteś z pokolenia na pokolenie volksdeutsch-em


Istnieje polski naród i polska narodowość... poprawnie by było:
"nie zaśmiecało takiej narodowości jak polska"/"takiego kraju jak Polska"/"narodu jak polski"

Nie to jednak ważne. Posłuchaj zamknięty w pewnych schematach myślenia człowieczku. Nie obchodzi mnie po co wchodzisz na forum o wdzięcznej nazwie "Sadistic" skoro nie potrafisz przełamać pewnych barier.
To jest czarny humor, on z zasady ma łamać pewne konwencje.
Cały dowcip polegał tu na powiązaniu "wypaliło" z piecami.
Nie znaczy to, że sam bym palił tam tych ludzi. Nienawidzę zarówno nazioli, którzy może postawili tu piwo jak i Ciebie. Bo popadasz w skrajność jak oni.

Swoją drogą tak bronisz Polski i Polskości? To się pało naucz składać zdania bez powtórzeń jednej bluzgi! Niech każdy zacznie od siebie ok...

Acho

2011-02-19, 22:27
Prostowoczy napisał/a:

Odkąd jebańcu mordowanie ludzi jest ok.

Prostowoczy napisał/a:

Cwaniaki zza monitora. Tylko lokalizować i dokończyć dzieła hitlera na was.


No k***a ja pie**ole, na początku jak Cię czytałem myślałem że na prawdę jesteś jakimś pojebańcem bez żadnego wyczucia żartu, dystansu, czy mózgu, ale okazało się że jesteś tylko poj***ny i głupi albo nie ukończyłeś podstawówki. W drugim przypadku jest jeszcze nadzieja a w pierwszym może sam sobie zrobisz krzywdę, wpadniesz pod samochód albo coś.