18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hitler kazał zlinczować 15-latka

JADOWITY_SZCZYMSZYL • 2011-01-14, 21:22
Hitler pokazuje jak kończą frajerzy ! :D

Zembowy Wruzek

2011-01-14, 23:00
To co zrobil Peja to frajerstwo, akurat bylem wtedy na rap grze i stalem 5 metrow od tego -_-

A 15 latek kolejny kozak.

4kmedo

2011-01-14, 23:58
up@ Japa... na ch*j poszedł tam, ja bym mu jeszcze palca upie**olił przy samej dupie.

Ruszek

2011-01-15, 00:11
Wszystko na jego koszt.

Pyton (_) )==D

2011-01-15, 01:18
Stawiam piwo ale tylko za przeróbkę. Bo k***ę w dupę j***nego hitlera wychowanego przez żydów w nienawiści do żydów i jego wyznawców nie akceptuje.

A co do spinania dupy na temat koncertu peji i porównania jego z nazizmem to chyba Dr.Ness dobrze cię popie**oliło chłopcze uwierz mi na słowo ze wolał byś być naj***nym przez wyznawców peji niż zaj***nym przez fanatyków hitlera, peace ciotą i innym którzy porównują te dwie odrębne sytuacje i bezmyślnie łączą je w jedna całość.

luckas

2011-01-15, 01:26
Hmmm... to mi przypomina sytuacje z Peja. :hitler:

Hada Gronkowiec-Lincz

2011-01-15, 01:36
czego wy sie k***a napinacie ja pie**ole..troche dystansu do siebie. Przeróbka kozak :D

Bartz

2011-01-15, 01:54
Generalnie dostać wpie**ol to chyba średniej klasy przyjemność. A to czy oberwie się od fanów Peji czy od fanów Honoru to już czysta kosmetyka.

Turek.

2011-01-15, 02:18
Peja hitlerowi do piet nie dorasta, a moje zdanie na temat tej afery z koncertu? W klubie nie było miejsca dla 15-latka, co on tam k***a robił, to po pierwsze. Po drugie to jak się tam zachowywał prosi sie o pomstę do nieba, wpie**ol zasłużone, tylko Peja powinien zrobic to sam, nie wiem czy próbował, nie interesowałem się tym.

Lord of Fire

2011-01-15, 05:23
up@ przejdź się kiedyś na jakiś koncert.

Zembowy Wruzek

2011-01-15, 10:06
4kmedo napisał/a:

up@ Japa... na ch*j poszedł tam, ja bym mu jeszcze palca upie**olił przy samej dupie.



Ok, wieć zostań sławny, bądź idolem grupy wiekowej do lat 17, zrób z siebie ulicznego wojownika i linczuj 15 letnie dzieci i obcinaj im ku*asy.

Musisz mieć zajebiste problemy życiowe skoro w wieku 31 lat masz taki poziom wypowiedzi.
Średniointeligentny szympans zrobiłby to lepiej.

Pyton (_) )==D napisał/a:

Stawiam piwo ale tylko za przeróbkę. Bo k***ę w dupę j***nego hitlera wychowanego przez żydów w nienawiści do żydów i jego wyznawców nie akceptuje.

A co do spinania dupy na temat koncertu peji i porównania jego z nazizmem to chyba Dr.Ness dobrze cię popie**oliło chłopcze uwierz mi na słowo ze wolał byś być naj***nym przez wyznawców peji niż zaj***nym przez fanatyków hitlera, peace ciotą i innym którzy porównują te dwie odrębne sytuacje i bezmyślnie łączą je w jedna całość.



A gdzie "chłopcze" miałeś u mnie porównanie do Nazizmu?
btw szkoła się kłania.

Turek. napisał/a:

Peja hitlerowi do piet nie dorasta, a moje zdanie na temat tej afery z koncertu? W klubie nie było miejsca dla 15-latka, co on tam k***a robił, to po pierwsze. Po drugie to jak się tam zachowywał prosi sie o pomstę do nieba, wpie**ol zasłużone, tylko Peja powinien zrobic to sam, nie wiem czy próbował, nie interesowałem się tym.



Ale ty gościu pobiłeś samego siebie, jak można wypowiadać się na temat o którym nic się nie wie?

h*j tam że każdy z was wypowiadających się jest takim specjalistą koncertów HH że nawet k***a nie wie iż takie sytuacje zdarzają się na każdym koncercie, każdym k***a ale szanujący się wykonawca oleje takiego imbecyla jeśli tylko szanuje resztę fanów, więc sami sobie odpowiedzcie co chciał zrobić Peja.
Co do tych sytuacji, Sadistic schodzi na psy, Widać że Trolle i tutaj dotarły, a ich jedynym zadaniem jest obrazić/wk***iać innych w komentarzach żeby pokazać swoją ociekającą zajebistość. Konwersacja też nie ma powoli sensu bo wejdzie w temat taki "warrior" jeden z drugim dla którego Sadistic to tylko miejsce żeby kogoś wk***ić bo naoglądał się starych wyjadaczy jak gasili właśnie takich łbów jak on w sytuacjach takich jak ta, tylko się do tego nie odnieśli lub nie zrozumieli.

Jesteście takim pokrojem: "nic się nie stało, jestem zajebisty".

4kmedo

2011-01-15, 10:34
Dr.Ness napisał/a:



Ok, wieć zostań sławny, bądź idolem grupy wiekowej do lat 17, zrób z siebie ulicznego wojownika i linczuj 15 letnie dzieci i obcinaj im ku*asy.

Musisz mieć zajebiste problemy życiowe skoro w wieku 31 lat masz taki poziom wypowiedzi.
Średniointeligentny szympans zrobiłby to lepiej.
btw szkoła się kłania.



Ok. Panie mądry... A jakbym pokazał Ci faka przed ryjem, napluł w ryj to co byś zrobił ? Bo ja bym zaj***ł... a nie dał sobą pomiatać. A to że nie zrobił tego osobiście to k***a proste... rozbój na młodzieży małoletniej... ale są przecież "pomagiery" które same to zrobią i sprawa załatwiona. Druga sprawa skąd zakładasz bycie idolem grupy do 17 lat :| ? I przestań pie**olić bo zgrywasz inteligentną ciotę, a "ynteligentny" za bardzo nie jesteś...

Zembowy Wruzek

2011-01-15, 10:46
4kmedo napisał/a:



Ok. Panie mądry... A jakbym pokazał Ci faka przed ryjem, napluł w ryj to co byś zrobił ? Bo ja bym zaj***ł... a nie dał sobą pomiatać. A to że nie zrobił tego osobiście to k***a proste... rozbój na młodzieży małoletniej... ale są przecież "pomagiery" które same to zrobią i sprawa załatwiona. Druga sprawa skąd zakładasz bycie idolem grupy do 17 lat :| ? I przestań pie**olić bo zgrywasz inteligentną ciotę, a "ynteligentny" za bardzo nie jesteś...



Ok panie znawco, jak już pisałem byłem tam, a tenże dzieciak stał jakieś ~ 7 metrów ode mnie w odległości ~ 15-20 od sceny, także nie jest to machanie komuś fakasem przed ryjem, a pomagiery to ruszyły dopiero jak Peja się oburzył.
Druga sprawa:
A kogo Peja ma za fanów? w 95% właśnie taką grupę małolatów. A najbardziej właśnie wk***iające jest to jak już razem zaatakują jakieś forum -_-

Cytat:

I przestań pie**olić bo zgrywasz inteligentną ciotę, a "ynteligentny" za bardzo nie jesteś...



Jak dobrze że jesteście jeszcze wy, przyszłości narodu :lol: :lol:

feranos

2011-01-15, 12:18
Co do Hitlera, wypowiadać się nie będę, co do Peji... nie lubię go, jak w ogóle hip-hopu, ale ten 15-latek to jakieś debil był i zasłużenie dostał wpie**ol za bycie debilem. Peja udaje jakiegoś tam cwaniaka, więc wyskakiwanie do kogoś, kto teoretycznie rządzi tłumem i jednocześnie udaje największego kozaka w Polsce to samobójstwo, 15-latek zrobił to specjalnie i dostał to czego chciał.

Harnas555

2011-01-15, 12:55
A ja żałuję że cycków nie ma. Ale przeróbka dobra ;)