Hit transferowy tego sezonu

..JOK3R.. • 2013-09-19, 19:17
Cytat z oficjalnego profilu polonii na fb

Cytat:

Potwierdzamy - Polonia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem reprezentanta San Marino - Alessandro Della Valle. 31-letni obrońca strzelił ostatnio gola w meczu z reprezentacją Polski. Piłkarz oferty nie odrzucił i wyraził zainteresowanie dołączeniem do ekipy "Czarnych Koszul" - o rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.

2013-09-19, 20:05
Miejmy nadzieje że ma małe dziecko to będzie mógl pójść na rodzicielski :)

Cytat:

(...)Polonia nie ma 40 tysięcy euro, aby zapewnić kontrakt temu zawodnikowi. Problem w tym, że nikt w Polonii nie myśli na poważnie o pozyskaniu tego zawodnika. Działacze Polonii taki ruch traktują jako akcję marketingową. Zresztą całkiem udaną. Zaproponowanie kontraktu komuś, kto kilkanaście dni temu upokorzył reprezentację Polski i zdobył bramkę dla San Marino w meczu rozegranym w Serravalle jest pod względem promocyjnym dla klubu strzałem w dziesiątkę.

Tyle w temacie.

joystik1337

2013-09-20, 10:33
On nie jest k***a bankierem, tak trudno wejść na wikipedię i poczytać ?

bloodwar

2013-09-20, 10:34
Łosz k***a, poskłada nas jak ludziki z lego :-)

2013-09-20, 11:32
Śmiejecie się z Polaków, ale bramkę strzeloną naszym przez San Marino można nazwać nie inaczej jak "i ślepej kurze trafi się ziarno". Raz na 5 lat i oni mogą strzelić gola. Nie zapominajmy, że Polacy do tej pory strzelili Sanmaryńczykom aż 33 gole w ośmiu meczach, a oni nam tylko jedną bramkę. A co mają powiedzieć Anglicy, którzy stracili najszybszą bramkę w historii eliminacji do mistrzostw świata. Bramkę tą po paru sekundach od rozpoczęcia meczu strzelili gracze San Marino na stadionie Wembley!!! Albo Irlandczycy, którym San Marino strzeliło wyrównującego gola na 1-1 w 90 minucie meczu eliminacyjnego? Dobrze, że sędzia im sprzyjał wtedy i przedłużył mecz chyba aż o 6 minut, w których Irlandczycy zdołali strzelić zwycięskiego gola na 2-1. Nie śmiejcie się z naszych, bo jak za niecały miesiąc uda im się pokonać Anglików i Ukraińców i awansować bezpośrednio do mundialu to będziecie się znów zachwycać tą reprezentacją