18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Hiszpania krajem eksperymentalnym dla prawa knebla

Blood14 • 2014-12-28, 14:32
Wielki Syjon zaczyna się rozpadać. Jego bastiony w USA, Izraelu i Europie jeszcze się trzymają, ale są to kolosy na glinianych nogach, kwestią czasu jest rozliczenie zbrodniarzy w Trybunałach Międzynarodowych za realizowane od lat ludobójstwo we wszelakich formach – od wprowadzania trucizn do środowiska, zabójcze szczepionki i leki po ludobójcze przepisy i zbrodnicze zmiany społeczne. 65% ludności świata nie jest już pod ich wpływem – kraje te z Rosją, Indiami, Chinami i Brazylią na czele zaczynają wprowadzać własne waluty jako formę płatniczą na platformie międzynarodowej. Bank „Światowy” i „Międzynarodowy” Fundusz Walutowy mają coraz mniejszy zasięg. Szczury powoli zaczynają być coraz bardziej osaczone. Zaczynają więc gryźć, i to bardzo.


LeyMordaza (Prawo kneblowe) zostało właśnie zatwierdzone w Hiszpanii. W wielu krajach europejskich jest już o krok od wprowadzenia.

1.Fotografowanie i filmowanie policji – kara 600 do 30.000€.
2.Pokojowa niesubordynacja wobec władzy – kara 600 do 30.000€.
3.Okupowanie banków jako rodzaj protestu- kara 600 do 30.000€.
4.Protesty niesformalizowane – kara 600 do 30.000€.
5.Zgromadzenia i spotkania w miejscach publicznych – kara 100 do 600€.
6.Przeszkadzanie i powstrzymywanie eksmisji – kara 600 do 30.000€.
7.Obecność w zajmowanych miejscach (nie tylko w centrach społecznych, ale także w domach zajmowanych przez eksmitowane rodziny) – kara 100 do 600€.
8.Zalegalizowano „czarne listy” osób protestujących, aktywistów i prasy alternatywnej.
9.Spotkania i zgromadzenia przed parlamentem- kara 600 do 30.000€.
10.Odwołania w.s. kar w sądach wymagają od je wnoszących opłat za koszty procesowe, zależne od wysokości zasądzonej kary.
11.Prawo zezwala na przypadkowe sprawdzanie papierów, a także zbieranie informacji o imigrantach i mniejszościach.
12.Policja może robić obławy na własną wolę bez konieczności nakazów.
13.Policja może robić rewizje osobiste na własną wolę.
14.Rząd może zabronić jakiegokolwiek protestu jeśli tylko uważa, że to naruszy „porządek”.
15.Jakakolwiek niezdefiniowana „istotna infrastruktura” jest uważana za strefę zakazaną dla zgromadzeń publicznych, jeśli tylko mogą one zakłócić jej funkcjonowanie.
16.Wprowadzono kary dla osób wspinających się na budynki i pomniki bez zezwolenia.



Hiszpania stała się krajem eksperymentalnym dla wprowadzania „Praw Knebla” (zakazów), podobnie jak Cypr był testem dla wsparć finansowych. Hiszpanie mają okazję by to łajno obalić !!‏
Hiszpania stała się totalitarnym korporacyjnym państwem policyjnym – czy ludzie będą w stanie doprowadzić do zmian, co do których wszyscy widzimy, że są konieczne?
Oczywiście … wszystkie te kary zależą od stopnia zniewolenia przez posiadany majątek … ci, którzy już nic nie mają są największym zagrożeniem dla Establiszmentu!

Halman

2014-12-28, 14:43
Są plusy i minusy... ale zapamiętajcie jedno: w państwie które jest trzymane krótko za pysk nie ma miejsca na parady gejów, tolerowanie multikulti, islamskie marzenia o szariacie itp, rozboje czy gwałty na ulicach...
dostaniesz pałą przez pysk to odechce ci się paradować w rurkach - w ramach przeprosin dostaniesz bilet do woja.

ToJeAmelinium

2014-12-28, 14:59
Jakby caly narod wyszedl na ulice to co by wladza w Hiszpanii zrobila? Gowno by zrobila. Posraliby sie ze strachu.
Niestety nigdy caly narod nie wyjdzie na ulice, bo oglupiony narod mysli, ze nie ma nic do powiedzenia. Kto to widzial by stado dziadkow rzadzilo milionami silnych, mlodych ludzi. No ale jak tylko 0.001% postanowi wyjsc z domu zaprotestowac to nic dziwnego, ze politycy sie z tego smieja.

le_Roi_des_fous

2014-12-28, 14:59
Blood14 napisał/a:

kwestią czasu jest rozliczenie zbrodniarzy w Trybunałach Międzynarodowych

O zbrodniarzach pisze typ ze zdjęciem jakiegoś naziola.

el...........wy

2014-12-28, 16:25
HAL9000/2, tym co napisales postawiles sie w jednym szeregu z obroncami poprawnosci polittcznej czy islamską knagą. Gratulacje. Ale mam dziwne podejrzenie, ze dalej nie wiesz o co mi moze chodzic

Kuriki

2014-12-29, 01:25
ToJeAmelinium napisał/a:

Jakby caly narod wyszedl na ulice to co by wladza w Hiszpanii zrobila? Gowno by zrobila. Posraliby sie ze strachu.
Niestety nigdy caly narod nie wyjdzie na ulice, bo oglupiony narod mysli, ze nie ma nic do powiedzenia. Kto to widzial by stado dziadkow rzadzilo milionami silnych, mlodych ludzi. No ale jak tylko 0.001% postanowi wyjsc z domu zaprotestowac to nic dziwnego, ze politycy sie z tego smieja.



Już objaśniam krótko wielką tajemnicę wspólnego niewyjścia na ulice.

Różnice w poglądach.

Dziekuję. Branoc... Albo nie. Pocisnę trochę (w sensie swojego komenta pocisnę, wydłużę :-P ) .

Prawdopodobnie spotkałeś kiedyś osobę, której poglądy się różniły od twoich. Takie osoby są wszędzie. W każdym kraju. Na każdym osiedlu. Przechadzają się ulicami. Siedzą na imieninach cioci. Chodzą po lasach. A nawet latają po internetach. ONI są wśród nas. Oni czyli osoby o różnych poglądach. Mają podobne ciała, podobne oczy, podobny sposób mówienia. Nawet poglądy są podobne, ale to tylko pozory. Kiedyś kolega mi powiedział, że nie przepada za socjalizmem. Koleżanka to samo. Zapytałem czy w takim razie chcą pomóc ruchom walczącym o wolność i brak socjalu. Kolega powiedział, że nie chce się mieszać bo jeszcze mu smutne pany złożą wizytę. Koleżanka stwierdziła, że już się udziela. Ja mam jeszcze inny pogląd.

Gadałem z wieloma ludźmi. Każdy z tych ludziów miał inne zdanie niż reszta. Może nawet odrobinkę ale jednak. To przez różnice ludzkość się nie może dogadać. Ludzie mają w genach inność w ch*jowej odmianie.

Skrzyknąć się można co najwyżej przeciw wspólnemu wrogowi w postaci kogoś kto nam nożem grozi. Ale wróg w postaci polityka to już wróg niewyraźny. Wróg, któremu można zejść z pola widzenia. Wróg, który u każdego budzi inne emocje.

Niektórzy mają interes we współdziałaniu z politykiem. Niektórzy się nabawili syndromu sztokholmskiego. Niektórzy nie mogą ogarnąć sieci zależności z których składa się rzeczywistość.

Ludzie są skazani na burdel. Nawet mimo tego, że zbierają się grupy wokół idei komunizmu, kapitalizmu i innych izmów to i tak kończy się na kręgu wzajemnej adoracji i co najwyżej upadku niby tego najlepszego sposobu urządzenia społeczeństwa.










Irruminati confirmed!!! :shock:

Ti...........ch

2014-12-29, 09:01
HAL9000/2, jest właśnie przykładem faszysty w czystej postaci.

el...........wy

2014-12-29, 10:49
to jest taki tutejszy konserwatywny maczo :D niestety ma to do siebie, że jest kryptocieplakiem, zamiast dziewczyn woli władczą knagę i molestowanie przez kolegów w wojsku

De...........37

2014-12-29, 10:57
A właściwie można jakies wiarygodne źródło tych rewelacji?

Hangman108

2014-12-29, 14:21
Po przeczytaniu słów ,,zabójcze szczepionki i leki'', już wiedziałem, że cała reszta będzie stekiem bzdur, bez źródła.