18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Historia z przed lat

Ra...........it • 2014-11-04, 23:51
Paweł - kickboxer, cwaniaczek, kurdupel, sadysta, kozak do gnojków itp (24 l)
Piotrek - pozytywny 17 latek siłownia, szachy, zawsze dobre słowo

- wiejski bar (piwo, bilard, piłkarzyki) w barze siedzą pokolenia (ojcowie i synowie)

Piotrek do Pawłą (koleżeńsko)- ej masz rozmienić 5- taka (klepie go w ramię). Pawełek: sp***alaj gnoju nie jesteśmy kolegami i lufa mu.

No i meritum: przy tym tłumie wieśniaków znających się na wylot młody kogucik łapie tego pawłą za kark (trochę mu pomagamy z kolegą bo w sumie chamsko i za nic młodego jebnął). Przekłada go przez kolano, ściąga spodnie i wali serie plaskaczy w pupę, niczym za starych czasów po wywiadówce.


Autentyk z życia.

Pamiętajcie sadole wpie**ol, połamane zęby limo pod okiem itp - nie zawsze jest najwyższym wymiarem kary.

PS. paweł z obitym tyłkiem wraca do domu i spuszcza wpie**ol bratu, brat na pogotowie w dość poważnym stanie (nie ma co żałować bo pedał) a paweł na dołek (mama wezwała psy)

Ra...........it

2014-11-05, 12:35
Up.
kalecz ciała nie synu swojego.

Ravager

2014-11-05, 12:35
Byłoby ciekawiej, gdyby zamiast sadzić mu plaskacze w dupsko, zafundowano mu fisting albo ostre rżnięcie przy całym pubie. Słyszałem, że dresy (karki, whatever) to i tak w większości pedały, więc nie wiem, po co tu się kryć.

staffior

2014-11-05, 12:38
tak piotruś klepał po pupie pawełka aż ten z p*zdą pod okiem do domu wrócił...

PodłyManiek

2014-11-05, 12:51
o k***a ale się najarałeś że takie pierdoły wymyślasz

Ra...........it

2014-11-05, 13:24
staffor nigdzie nie pisałem że mu podbił oko.

da...........li

2014-11-05, 13:25
emocje jak na grzybach

Ra...........it

2014-11-05, 13:28
ja tam nieraz na grzybach pod jarany jestem - ta opowiastka jest bardziej dla refleksji, emocji na sadolu szukaj na filmikach z wypadkami

maluszek663

2014-11-05, 13:52
Co jak co, ale opowiadać to potrafisz. :D

Ra...........it

2014-11-05, 13:56
ale z błędami - nikt nie jest idealny, dzięki koleżko.

KrisCFC

2014-11-05, 16:15
Paweł - kickboxer? Chyba k***a od tygodnia dopiero...

Analkonda

2014-11-05, 16:29
Ja pie**olę, fajna historyjka, z morałem, a grono polonistów będzie się czepiać o drobne pomyłki...

robespierre

2014-11-05, 17:33
sp***alaj z tym na jakies wiejskie forum

Polak1988

2014-11-05, 22:21
Paweł kupił sobie koszulkę manto i od razu kick boxer



Ravager,


Oho,wpie**ol się dostało co ? :)

lokalnywatażka

2014-11-05, 23:56
kurewka, na co on tego piątaka chciał rozmienić? Na takim autku na dwójki sie chciał karnąć, czy mata tam flippera?

Ravager

2014-11-07, 13:14
Polak1988 napisał/a:



Ravager,


Oho,wpie**ol się dostało co ? :)



Nie. Czytałem kiedyś artykuł w popularnonaukowym serwisie, że w większości przypadków osobnicy, którzy szukają zaczepki, robią to z silnej potrzeby poczucia się samcem, a także przekonania otoczenia, że w 100% są mężczyznami. Dodatkowo, są to osobniki, które najzacieklej atakują pedalstwo, żeby przez przypadek nikt ich nie posądził o bycie "homo/bi".

Badania wykazały jednak, że większość z nich jest albo gejami, albo co najmniej "bi". Często jest to dewiacja nabyta. Jako przykład podano tutaj tematykę "sneakers", gdzie w rolach głównych występują dresy ubóstwiające białe skarpety i obuwie sportowe innych dresów.

Brzydze się więc dresiarzami/kibolami/karkami z dwóch powodów:
1. Totalne zera intelektualne, margines społeczeństwa, krzykacze, bandyci, wstyd dla kraju. Strach wyjśc z domu, gdy okoliczna drużyna gra mecz.

2. Pedały.