18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia z dzieciństwa

Serek810 • 2013-12-09, 18:07
Tak mi się przypomniała ostatnio pewna zabawna historia z mojego dzieciństwa, było to jakoś w trzeciej, bądź czwartej klasie podstawówki. Jak co niedziele poszedłem do kościoła z kilkoma kolegami, a że zbliżały się święta, to wszyscy byli świeżo po spowiedzi i mogli przystąpić do komunii. No i nadszedł ten moment, wszyscy stoimy sobie w jednej z dwóch kolejek. My akurat ustawiliśmy się w rzędzie do księdza wikarego. Czekamy, czekamy, a wtedy jeden z kolegów zauważając że druga kolejka przemieszcza się szybciej, odwrócił się do nas i powiedział z lekkim oburzeniem (bo czekaliśmy już dość długo): " Ja idę do proboszcza, bo on szybciej wkłada" po czym zmienił kolejkę.

Chyba miał przed nami jakąś małą tajemnice, o której nie chciał nam powiedzieć :amused:

zderealizowany

2013-12-10, 20:25
@up

O komunii i moim ch*ju. Gozdek jest obrońcą wiary i obie te rzeczy lubi mieć w ustach :)

@gozdek

ku*as czy siusiaczek, nieważne. Zawsze mówisz na niego "wąż strażacki" jak leje Ci po palcach :)

rksrobert

2013-12-10, 20:28
Jakby 3 dni wstecz to była taka odległa przeszłość...

go...........ek

2013-12-10, 20:28
zderealizowany napisał/a:

@up

O komunii i moim ch*ju. Gozdek jest obrońcą wiary i obie te rzeczy lubi mieć w ustach :)

@gozdek

ku*as czy siusiaczek, nieważne. Zawsze mówisz na niego "wąż strażacki" jak leje Ci po palcach :)



hmm.. chyba kolega gimbaza nie umie do końca czytać ze zrozumieniem. Współczuję

kenzol

2013-12-10, 20:29
gozdek vs zderealizowany 14 - 0 :) miażdząca przewaga

Sushy

2013-12-10, 20:39
gozdek vs zderealizowany

mexik

2013-12-10, 21:38
kolega powiadasz...

bohdan_lazuka

2013-12-10, 22:00
czytam te wypociny a tu w tv reklama:

"ZAPACH POTU ZNIKA, GDY CIE DEO DOTYKA"


DEO to z greki Bóg...a zatem....

Serek810

2013-12-10, 22:02
@mexik
Tak kolega, a co? Ty ich nie masz? A może po prostu pierwszy raz masz styczność z takim słowem? ;-)