18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Historia w tramwaju

Allocer • 2012-11-17, 12:20
Autentyk zasłyszany od znajomego.

Sytuacja miała miejsce parę dni temu w Krakowie. Kumpel jechał na uczelnię tramwajem. Na jednym przystanku do tegoż tramwaju wsiadł typowy hipster w czapce zimowej naciągniętej po same uszy. Oczywiście na tej czapce miał wielkie słuchawki, z których leciał dubstep. Taki typowy - przez kilkanaście minut ostre piłowanie, pranie cegieł w pralce, używanie miksera do mieszania betonu, itd.
Jego muzykę było słychać w większej części tramwaju, bo musiał mieć ją dość głośno (nikt normalny nie słucha muzyki jakiejkolwiek przez czapkę).
Koło hipstera stała starsza pani, która w pewnym momencie go szturchnęła. Hipster zdjął słuchawki, a pani zapytała:
- Czy to u pana gra ta muzyka?
- No tak, u mnie.
- To dobrze, bo się bałam, że coś się w tramwaju zepsuło.

Można się tylko domyślić, jak wyglądały miny ludzi dookoła oraz tego gościa do końca podróży ;) .

PS. Nie wiem nic o tym, żeby ktoś wstał i zaczął klaskać.
PS2. Nie, nie jest to ściema, tylko autentyczna historia sprzed kilku dni.

Echis

2012-11-17, 16:33
@muzykant buda gimbusie !

babycow

2012-11-17, 16:44
@UP
Dobrze pie**oli, bo co ktos slucha dubstepu to zaraz wysmiewany jest. ch*jowo sie czuje, ze tak zajebiste forum a tak wielu niedojeb sluchajacy darcia mordy tutaj siedzi ;/..

Nie nie slucham dub.

je...........ę

2012-11-17, 17:02
Autentyk bylem swiadkiem tego zdarzenia jechalem w drugim wagonie!

Silnoręki

2012-11-17, 17:02
Motorniczy wstał i wszyscy zaczeli bić brawo.

masabitumiczna

2012-11-17, 17:53
Motorniczy nie bił brawa bo walił konia na czas...

zi...........on

2012-11-17, 20:20
@Bongman
Znając życie jakby za każdym razem jechali to byś wpie**ol dostawał :amused:

fr...........07

2012-11-17, 20:34
Ja ostatnio widziałem jak gość zamawiał kebaba w takich właśnie słuchawkach. Stał k***a w tej kolejce i mówił, co by sobie j***niec życzył. Nie ma znaczenia, czy słuchał wtedy muzyki czy też nie. Ja za sam brak szacunku bym mu wyj***ł w pysk.

Co to za j***na moda. Ja w dokanałowych pomykam, nie przeczę, ale jak ktoś coś ode mnie chce, a tym bardziej jeśli ja mam jakiś interes, to szacunek do rozmówcy nakazuje zdjąć te słuchawki do k***y nędzy, no!


chizhovskiy

2012-11-18, 02:32
@bongman a nieprawda, bo mi się ostatnio z kumplem zdarzyło. dresem co prawda nie jestem, ale obity hipster to obity hipster