18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia rzekomej ucieczki Adolfa Hitlera

domin112233 • 2016-12-01, 17:41


Krążą pogłoski jakoby Adolf Hitler w 1945 roku uciekł z okupowanego Berlina do Ameryki Południowej. Teorii jest wiele, jedni w nie wierzą inni nie. Jednak do końca nie wiadomo co tak na prawdę stało się z największym zbrodniarzem w historii.

Tomikchomik1

2016-12-06, 14:22
Wszystko spoko, ale największym zbrodniarzem w historii był Stalin.

domin112233

2016-12-07, 06:51
Tomikchomik1 napisał/a:

Wszystko spoko, ale największym zbrodniarzem w historii był Stalin.


Wiesz co zależy na co patrzysz. Bo jeśli na ilość ofiar to wygrywa Mao Zedong. Jeśli mowa o bezmyślność to masz rację- Stalin. Wybijając najwyższych stopniem oficerów. Ale dlaczego został wybrany Hitler? Bo to on zabrał się za 'wybicie' ras niearyjskich. A dwa poprzedzające go nazwiska głównie sławili się w zabijaniu swoich. Tak wiem, że Stalin nie tylko zabijał swoich bo jednak był Katyń i gułag dla każdej nacji.

żmij

2016-12-14, 14:32
domin112233 napisał/a:


Wiesz co zależy na co patrzysz. Bo jeśli na ilość ofiar to wygrywa Mao Zedong. Jeśli mowa o bezmyślność to masz rację- Stalin. Wybijając najwyższych stopniem oficerów. Ale dlaczego został wybrany Hitler? Bo to on zabrał się za 'wybicie' ras niearyjskich. A dwa poprzedzające go nazwiska głównie sławili się w zabijaniu swoich. Tak wiem, że Stalin nie tylko zabijał swoich bo jednak był Katyń i gułag dla każdej nacji.



Sugerujesz, że zniewolenie połowy świata świadczy o bezmyślności wykonawcy, zaś wymuszone samobójstwo w obsyfionym bunkrze o geniuszu? No cóż... Odważne.

domin112233

2016-12-16, 20:34
brauza napisał/a:



Sugerujesz, że zniewolenie połowy świata świadczy o bezmyślności wykonawcy, zaś wymuszone samobójstwo w obsyfionym bunkrze o geniuszu? No cóż... Odważne.



Coś przeczytałeś między wierszami albo nie do końca mnie zrozumiałeś. Gdzie niby nazywam Hitlera geniuszem? Gdzie pisze o zniewoleniu połowy świata co świadczy o bezmyślności twórcy? Trzej panowie co zostali wymienieni wyżej to zwykli zbrodniarze i należy im się takie samo potępienie.

żmij

2016-12-16, 22:31
domin112233 napisał/a:


... Jeśli mowa o bezmyślność to masz rację- Stalin... .



Między wierszami usiłujesz przemycić twierdzenie, że Dolfio był mądrzejszy od wymienionej dwójki.

wladimir99

2016-12-20, 14:02
2:12 strzał z bicza :D
2:49 a ta krew na kanapie?