18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ka...........ry

2011-04-16, 14:18
@up

Jakoś nie wyglądał na Wałęsę :D

_R...........s_

2011-04-16, 14:31
mi się wydaje czy k***a kolejny dzień to gówno, matura to bzdura i ten zjeb prowadzący jest na 1 stronie, nosz k***a mać już wolę oglądać ludzi rozjechanych przez ciężarówki, albo babeczki z ku*asami niż tej sp***olony programik matura to ch*j czy jak to się tam nazywa

LysySNC

2011-04-17, 04:09
@up
Sadysta na pokaz :facepalm:
weź się jebnij w mózg lepiej. Nikt Ci nie kazał tego oglądać pajacu...

amisch

2011-04-17, 13:32
Orła WRONa nie pokona
choćby zdechła pie**olona

T............G.

2011-04-17, 15:36
niee no zajebiście. Nie ma to jak dostać pytanie z matury różnej od tej, którą się pisało.

amb

2011-05-16, 18:43
Bananowy_Rumcajz:
a po ch*j się tego uczyć? Trzeba zapomnieć i żyć dalej a nie wymagać od młodych ludzi by mieli skażone umysły komuną!

po taki ch*j, zeby malolaci nie latali w koszulkach Che Guevary i nie pieprzyli bzdur, ze komunizm jest spoko.

natomiast dlaczego mlodzi ludzie nic nie wiedza o tych czasach? bo na historii w szkole ten okres zwykle jest na koncu programu nauczania (przynajmniej u mnie tak bylo) i nie dosc, ze ludziom nie chcialo sie tego uczyc, to czesto nie starczalo czasu na przerobienie programu. ciezko wymagac od nastolatka pedu do wiedzy i interesowania sie takimi rzeczami.

jeszcze wyobrazcie sobie nauczycieli w szkolach, ktorzy musza przyznawac sie do tego, ze osobiscie uczestniczyli w budowie chorego systemu totalitarnego i sami byli dymani w dupe na kazdym kroku...

zreszta, ch*j z tym. ktos w tym kraju musi umiec kafelki ukladac...

tomkararek

2011-05-17, 15:46
komus sie popie**olilo yu tube wad stym szajsem stad baranie

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2011-05-17, 16:23 ]
:shock:

C_riss

2011-05-17, 20:12
od tej rudej to głupszej nie widziałem...

Lumpy1

2011-05-20, 20:32
C_riss napisał/a:

od tej rudej to głupszej nie widziałem...



poj***ny jesteś!!!
To jest symbol sexu na sadolu!!
To jest nasza Bogini!!!
a Ty sp***alaj!