18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnej ścieżki

~Velture • 2017-10-05, 20:33
Kara za chodzenie pod prąd lewą stroną :krejzi:

Wolałbym wersję z oryginalnym dźwiękiem ale darowanemu koniowi itd.


[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=MnZL_Gq3Lbc[/youtube]

mp0011

2017-10-05, 20:49
Zgodnie z polskim prawem, za wyj***nie się na lodzie można dostać mandat karny od drogówki...

Wiewór

2017-10-05, 21:36
Ale zabawne. Podłoż śmiech bezzębnych Grażyn i wyślij do drodzy.

~Velture

2017-10-05, 21:38
@up
Wrzuć coś lepszego... a no tak, zapomniałem. Ty wrzucasz tylko politykę i suchary.

Gamonn1

2017-10-06, 10:39
Oglądając to mam tylko jedno skojarzenie :)

''A z czego się pan najczęściej śmieje?


Jak by Jan Rozyn upadł i sobie głupi ryj rozwalił''

JohnMadafaka

2017-10-06, 11:30
@mp0011 ale to się chyba tyczy tylko poruszania pojazdami i dotyczy niedostosowania się do warunków jazdy.

HiroTailo

2017-10-06, 15:47
karny ku*as za nagrywanie w pionie !

zygmunt151

2017-10-06, 18:34
Takie zamarznięte kałuże powinny być wszędzie, z tym chodzeniem chodnikiem lewą stroną pod prąd to jest jakaś mania. Każdego dnia widzę co najmniej kilka osób co tak łazi. Dzisiaj nawet widziałem parę rowerzystów, z których jeden uparł się by jechać lewą stroną chodnika (a droga rowerowa była po prawej). Nie wiem czy to tak samo jak część ludzi reaguje na zmęczenie za kółkiem i tuli barierkę po lewej, czy po prostu wewnętrzne skrzywienie nakazujące robić inaczej niż jest ogólnie przyjęte. Masakra.

Wiewór

2017-10-06, 19:44
Velture napisał/a:

@up
Wrzuć coś lepszego... a no tak, zapomniałem. Ty wrzucasz tylko politykę i suchary.


Jak będę miał coś godnego uwagi to wrzucę a nie będę wklejał byle gówna tak jak ty :-D
Mógłbym wkleić wiele świetnych rzeczy z pracy ale niestety nie mogę

ellsworth

2017-10-06, 20:58
zygmunt151 napisał/a:

Takie zamarznięte kałuże powinny być wszędzie, z tym chodzeniem chodnikiem lewą stroną pod prąd to jest jakaś mania. Każdego dnia widzę co najmniej kilka osób co tak łazi. Dzisiaj nawet widziałem parę rowerzystów, z których jeden uparł się by jechać lewą stroną chodnika (a droga rowerowa była po prawej). Nie wiem czy to tak samo jak część ludzi reaguje na zmęczenie za kółkiem i tuli barierkę po lewej, czy po prostu wewnętrzne skrzywienie nakazujące robić inaczej niż jest ogólnie przyjęte. Masakra.


Pieszy to nie kierowca pojazdu, zeby się prawą stroną poruszać. Ruch pieszy jest przeciwny do ruchu pojazdów. Prawidłowo powinno być własnie lewą stroną. Rowerzyści oczywiście prawą, ale najlepiej widać to właśnie na ciągach pieszo-rowerowych. Gdy rowerzysta porusza się jak należy prawą stroną a pieszy jak należy lewą to się k***a wzajemnie widzą, a jak piesi zapie**alają pod prąd prawą to co chwile jakiś wyskakuje rowrzyście pod koła bo np. wyprzedza innego pieszego a nie widzi że za nim jedzie rowerzysta, który właśnie go wyprzedza.
Pamiętajcie, kierując pojazd tylko prawą stroną, a poruszając się pieszo obowiązkowo prawą gdy w ruchu są jakieś pojazdy a najlepiej w każdym innym przypadku też, aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamętu z chodzeniem raz prawą a raz lewą.

greony12

2017-10-07, 01:18
niejeden janusz sie uśmiechnie jak zobaczy w tym filmie swojego siomsiada z rozbitym ryjem

mateuszsadoltzr

2017-10-08, 00:52
ja tak ostatnio wracałem z domówki tylko ze w lato i było 30 stopni