18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia pewnego marszu

Palczando • 2017-11-08, 13:48
Zachęcam do oglądania , dużo ciekawych informacji na temat lewactwa i ich zj***nia mózgowego haha :D

Ni...........ny

2017-11-08, 13:53
Palczando napisał/a:

... i zj***nia mózgowego



Nie pisze się zj***nie mózgowe, prawidłowa forma to prawactwo ;-)

ro...........24

2017-11-08, 14:01
Dobry materiał. Piwo dla Jaoka

Misiek_KRK

2017-11-08, 14:02
musiałoby mnie pojebac żeby na sadisticu oglądac gówno które ma ponad 38 minut.
Weź promuj się na demotach

flaszka

2017-11-08, 14:08
film ma 38 minut a po 20 minutach już 4 piwa...

MrBAD0094

2017-11-08, 14:09
Misiek_KRK napisał/a:

musiałoby mnie pojebac żeby na sadisticu oglądac gówno które ma ponad 38 minut.
Weź promuj się na demotach



To siedź sobie w piwnicy i niech Cię wszyscy jebią w dupę.

JMWagner

2017-11-08, 14:45
Panowie te Lewaki to s ci dobrzy czy ci źli bo już się pogubiłem niech ktoś mi wytłumaczy czy to jest banda pedałów z sztandarami czy banda niedorozwojów ze swastykami i sztandarami

sezamkowyRozpierdol

2017-11-08, 14:51
A jak zdycha narodowiec, prawicowiec to jest pogrzeb czy normalnie tak jak zawsze śmieciarka przyjeżdża? :amused:

remi1982

2017-11-08, 14:58
Niezwyciężony napisał/a:



Nie pisze się zj***nie mózgowe, prawidłowa forma to prawactwo ;-)



Owszem, na prawicy zdarzają sie niedoj***ni ludzie, ale jest ich promil w porównaniu z całym środowiskiem lewicy które cech*je jakaś zacma umysłowa. Może powodem są kazirodzcze związki osób o lewicowych poglądach? Nie wiem. Najśmieszniejsi są ludzie z antify, tacy prawdziwi komuniści. Żyją na koszt rodziców, kupują okropne kapitalistyczne produkty zepsucia moralnego, protestują przeciwko wyzyskowi przez okrutne korporacje, jednocześnie swoje akcje nagrywając ajfonami. Zakłamane lewackie ch*jki.




sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

A jak zdycha narodowiec, prawicowiec to jest pogrzeb czy normalnie tak jak zawsze śmieciarka przyjeżdża?



Lewicowe obyczaje pogrzebowe są nam obce. My swoich chowamy. A skoro tak zawsze po was śmieciarka przyjeżdza, to nic mi do tego :D

hfbnmiuytp

2017-11-08, 15:03
Dlatego tak im dupy dzisiaj pękają z rozgoryczenia, dzisiaj te robaki lewaki mogą jedynie siedzieć w swoich zatęchłych norkach i syczeć z nienawiści. Oby tak zostało na bardzo długoooooo ;)

sezamkowyRozpierdol

2017-11-08, 15:14
hfbnmiuytp napisał/a:

dzisiaj te robaki lewaki mogą jedynie siedzieć w swoich zatęchłych norkach i syczeć z nienawiści.



Przecież lewica socjalistyczna w postaci PiSu dzisiaj rządzi w Polsce :lol:
Wy żyjecie w alternatywnej rzeczywistości, w której wmówiono wam, że PiS, które prowadzi politykę socjalistyczną jest prawicowe ;-)
Tak wam sprali, sp***olili mózgi, że zgadzacie się z tym, że socjalizm jest prawicowy :idzwch*j:

PS.

Mam dla Ciebie i Tobie podobnych prosty test na logikę, pytanie - NSDAP, czy było w końcu lewicowe czy prawicowe? :amused: i skonfrontuj to z traktowaniem PiSu jako prawicy :amused:

Ma...........gw

2017-11-08, 15:21
remi1982 napisał/a:


My swoich chowamy.


jak bydło chyba :mikolaj:

TB303

2017-11-08, 15:31
A na sadolu po staremu :mrgreen:

remi1982

2017-11-08, 15:31
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Przecież lewica socjalistyczna w postaci PiSu dzisiaj rządzi w Polsce :lol:
Wy żyjecie w alternatywnej rzeczywistości, w której wmówiono wam, że PiS, które prowadzi politykę socjalistyczną jest prawicowe ;-)
Tak wam sprali, sp***olili mózgi, że zgadzacie się z tym, że socjalizm jest prawicowy :idzwch*j:

PS.

Mam dla Ciebie prosty test na logikę, pytanie - NSDAP, czy było w końcu lewicowe czy prawicowe? :amused: wybierz jedno i skonfrontuj to z traktowaniem PiSu jako prawicy :amused:



Tym komentarzem utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, żeś debil. Poważnie? Myślisz, że ludzie o prawicowych poglądach uznają PIS za prawicową partie? Mam prawicowe poglądy i w życiu na nich nie głosowałem. PIS,PO,SLD,PSL,N itd. to lewaki z krwi i kości.

Mam do Ciebie pytanie. Masz lewicowe poglądy, jesteś socjalistą. Czy nie uważasz, że twój umysł szwankuje skoro jesteś zwolennikiem ideologii, której wyznawcy mordowali, torturowali i katowali Twoich rodaków? Dla mnie niczym nie różnisz sie od j***nych faszystów.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-08, 15:34
@remi1982

Jakbyś czytał moje wypowiedzi to byś wiedział, że nie jestem socjalistą :amused:

PS.

Wyjaśnij nam tutaj, co to są "poglądy prawicowe" oraz co to są "poglądy lewicowe" ;-)
Chcielibyśmy się tutaj dowiedzieć, jak osoby żyjące w alternatywnych rzeczywistościach (lewacy/prawacy) interpretują pojęcia "prawica/lewica" prócz tego prowadzę takie swoje badania socjologiczne nad zjawiskiem polaryzacji sceny politycznej oraz dychotomii myślenia, która jest bardzo poważnym problemem mediów, polityki, dyskusji publicznych etc ;-)