18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Historia Dzejsona

LisekChytrusek • 2012-05-22, 15:52
Historia opowiadająca o pewnym pijaku znanym z internetu, pokazuję że należy walczyć o każdą osobę niezależnie kim jest

Ma...........!a

2012-05-22, 20:10
huk tam czy z własnej woli czy nie z własnej był menelem, ale ja pierdziele wzruszył mnie ten filmik, i to świadczy o tym ,że czasem warto bezinteresownie komuś pomóc, no ale szkoda, że mu się nie do końca udało...

DyndaS

2012-05-22, 20:23
Co jak co ale ta historia zawsze mnie wzruszała... no ale niestety nie udało mu się i wrócił do nałogu a w finale zmarł.
Mało co mnie wzrusza ale to ma coś takiego w sobie czego nawet nie potrafię określić.

hi...........be

2012-05-22, 20:31
Nie ma co się zbytnio podniecać - Dżejson i tak wrócił do nałogu i się przekręcił.
Z dz**ki nie zrobisz kobiety,a z pijaka abstynenta - jeden mały impuls a wszystko wróci do normy to jest bardzo cienka linia pomiędzy ich byciem po jasnej bądź ciemnej strony.Ludzie się nie zmieniają czasami po prostu przestają być sobą na jakiś czas. Takie jest moje zdanie.

Kadoon

2012-05-22, 20:33
Skąd info, ze się wyj***ł na plecy ?

slizger

2012-05-22, 20:57
detoks dwumiesieczny zdany na 5? prosze was... to siedzi w glowie czlowieka, jak ktos bedzie chcial sie napic to nawet majac wiele do stracenia napije sie... ze dostal prace? k***a sorry...
P.S. nie pie**olcie tylko ze nie jestem nieczuly bo znam przypadkow stoo gdzie detoks byl zdawany na 5.. a teraz dwa metry pod ziemia.. na wlasne k***a zyczenie!

kicimus

2012-05-22, 21:31
jasona sledzilem swietej pamieci na filmikach najpierw lacha z niego norbi darl pozniej mu pomogl trafil na detox pozniej nawet go jakas rodzina przygarnela nie pil nie pil az w kacu cos mu strzelilo i poszedl i sie zapil na smierc

Witkens

2012-05-22, 21:45
"po pewnym czasie relacje między norbim a dżeysonem diametralnie się zmieniły" - 0:57 :cumshot:

Tuiq

2012-05-22, 21:57
I tak umarł....

Jemiide

2012-05-22, 22:14
Historia Dżejsona i Norbiego w Uwaga TVN. Szkoda go.


cz1




cz2


WalWiadra

2012-05-22, 22:34
a dlaczego ten kalendarz wisi u typiarki w Gruzji, a zaraz w Libanie ten sam?

Ru...........tQ

2012-05-22, 22:46
Oglądam dziś to, któryś z kolei raz... Dopiero dziś popłakałem się jak małe dziecko :szloch:

emd

2012-05-22, 22:54
Jak tu nie pić skoro piwo jest tańsze od coli? :/

terkrol1

2012-05-22, 23:11
Walczyć warto o każdego uzależnionego niezależnie od substancji. Problem w tym, że państwo nie pomaga człowiekowi wyjść na prostą. Brak odpowiednich terapii dla uzależnionych od opioidów/opiatów (np. heroiny), brak substytucji np. metadonem (i wiele innych spraw np. wydawanie ZA DARMO czystych strzykawek dla heroinistów by zapobiec zarażeniom wirusem HIV). Tym ludziom nie daje się szansy w Polsce. Powinniśmy czerpać doświadczenie z innych krajów - każdy człowiek powinien być traktowany godnie. Niestety to tylko Polska... kraj zacofany w tej sprawie - "leczymy" osoby pseudo-uzależnione od np. marihuany zamiast skupić się na poważnych problemach tego narodu...
Tak, to jest smutna prawda, jest wiele kwestii do omówienia, wiele sposobów zapobiegania stosowania substancji w ciągach (czyli de fakto: uzależnieniu), ale niestety... lepiej skazać człowieka na auto-destrukcję niż mu pomóc. Tak myślą politycy i co najgorsze ZNACZNA CZĘŚĆ ZACOFANEGO NARODU (pozdro Linekk).

michwy

2012-05-22, 23:17
Dżejson wychodzi na prostą, ten film ma mu pomóc.
Więcej informacji na MENELE.tv - zdanie końcowe kozak.

jur

2012-05-22, 23:45
Jak w modzie na sukces !