18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzyboo

2014-03-06, 18:11
My też powinniśmy zebrać kasę dla tego gościa na rehabilitację, ja tu ewidentnie widzę przykurcz mięśnia szyjnego.

Iron96

2014-03-06, 18:34
@Ekspertem Obowiązkowa historia jeszcze czego. Jestem w drugiej liceum na mat fizie. Na przygotowanie się do matury jest nieco ponad 2.5 roku, z czego większość rozszerzeń zaczyna się od 2 klasy, czyli 1.5 roku nie licząc matematyki która jest od początku liceum rozszerzona na matematycznym profilu. To w ch*j mało czasu. A jeszcze jest polski który łatwy nie jest no i język obcy. I tak mam w tygodniu aż 3 hisy (historia i społeczeństwo) a fizyk tylko 4. Równie dobrze mogliby zrobić obowiązkową z fizyki no bo myślenie i wiedza o otaczającym nas świecie też jest ważna.

dzikobyko

2014-03-06, 18:36
prawda jest taka, że często nauczyciele w szkole nie są prawdziwymi pasjonatami swojej dziedziny więc nie potrafią i nawet nie chcą przygotować ciekawego wykładu z historii. Ktoś kto nie ma wykształcenia pedagogicznego a jest pasjonatem zainteresuje nas dużo bardziej od przeciętnego nauczyciela

DiamondBack

2014-03-06, 19:39
Wkuriwa mnie ten jego non stop przechylony łeb,

drunkhistory

2014-03-06, 19:58
@Ekspertem tylko jest jeden problem. Historia mozna bardzo latwo manipulowac, wiec material obowiazujacy na mature zalezalby od tego, jaki bylby rzad. I nie byloby opcji uczyc sie z wlasnych zrodel, bo wiadomo- klucza nie daloby sie ominac, tak zreszta jest teraz.

dzendzej1994

2014-03-06, 20:56
Ciekawe jak będą mówić o naszych aktualnych władcach :D

nurgiel

2014-03-06, 21:14
Niech założy kolorowy garnitur, by wyglądać jak beetlejuice + 5 do większej oglądalności!

mare30ks

2014-03-06, 21:44
koles ma taka smieszna maniere jak chce cos zaakcentowac to podnosi mocno brwi i sie szczerzy, rpzez co wyglada na psychola, ale akurat filmiki ma fajne, jedna z niewielu wartosciowych rzeczy w zalewie vlogowo ch*jwiejakiego gowna ktory zalewa internet

limon

2014-03-06, 22:01
podstawówka klasa 4-5 zaczynamy edukację z historii od Mezopotamii i tym podobnych... kończymy na II wojnie światowej, na dalszą część nie ma czasu
gimnazjum 1-3 tak tak samo... Mezopotamia i inne pierdoły koniec na II wojnie światowej...
liceum klasy nie humanistyczne tak samo, dochodzi się materiałem góra do wczesnego PRL-U i tyle...

czy nie można by pominąć mało istotnych w dzisiejszych czasach działów historii i zająć się porządnie czasami współczesnymi ( XXw) ???? a może jest to celowo robione dla uniknięcia historycznej świadomości narodu...

Everizon

2014-03-06, 22:03
Piwko bo fajny kanał. Ale powiedzcie mi czy koleś nie wydaje się wam lekko autystyczny ? Ten jego odruch usilnego patrzenia w jeden punkt ale bokiem jakby bez konfrontacji. I gada jak by się zatrzymał to by się zaciął na amen...
No ale fajnie gada - spoko koleś.

hubi96

2014-03-07, 20:44
co on ma z tym dźwiękiem do h*ja. wycisza się jak kończy mówić i nie zdąży pogłośnić jak zaczyna. oszczędność prądu ma ustawioną na kamerce czy co