18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hipnotyczny wrestling.

Bila • 2013-06-18, 22:57
Jak dla mnie to niezłe błazny.


cena_z_lombardu

2013-06-19, 15:13
@ Noktowizor

Po co udajesz kobietę? Tylko szczerze

kaktuz

2013-06-19, 15:30
babciu to jest zajebiste

r0bak

2013-06-19, 15:30
seems legit

Darkstep

2013-06-19, 15:32
Aż się dziwie że nikt tu wcześniej tego nie wrzucił.

Enkipata

2013-06-19, 15:46
Wrestling działa na takiej samej zasadzie jak opera Pekińska w której wychowywał się przykładowo Jackie Chan i ćwiczył swoje umiejętności walki ponieważ w tamtym okresie były zakazane przez rząd ChRL. Tam także były walki na pokaz. Wszystko jest robione by zadowolić publiczność. Tu akurat walka jest tym przedstawieniem które ma swoje ciekawe oblicze. Widziałem kiedyś jak wygląda trening wrestlera i trzeba przyznać, że większość tego co ćwiczą to umiejętność upadku by nie doznać większych uszkodzeń ciała. Wrestling ma takie zainteresowanie bo jest bardzo dynamiczny, gdzie akcja bardzo często się zmienia. Jak byłem mały to oczywiście wierzyłem, że to jest na serio, ale prawda nadeszła dosyć szybko. Nie jestem jakimś wielkim fanem wrestlingu, ale pooglądać czasem lubię zwłaszcza akcje jak na filmiku. Co do tego jak to amerykanie odbierają to jest ich sprawa. Są tak samo inni dla nas w zachowaniu jak Chińczycy i Japończycy. Nie czekam na falę hejtu, bo najprawdopodobniej nie będę znów zaglądał na ten filmik. ;)

Sativis

2013-06-19, 15:49
Ale gówno... japie**ole.

Kto to k***a ogląda ?

Shaggy0

2013-06-19, 15:57
Co zak***a bezsens...

thez

2013-06-19, 16:14
@up prawie wszyscy.

A akcje w filmach są na serii, czy może udawane? To po co oglądacie filmy, jesteście debilami?

Czy może jednak człowiek potrzebuje sobie obejrzeć jakaś fajną akcje i tyle. Są aktorzy na białym ekranie i są aktorzy na ringu.

Joot

2013-06-19, 16:43
Jedno jest prawidlowe. Wladca (faraon) jest bialy, a czarny jak od czarnej roboty. :)

darthbercik

2013-06-19, 17:06

AppleX

2013-06-19, 18:28
i to jest prawdziwy sport nie to co te mma i boks

sloder75

2013-06-19, 19:04
@slam - Amerykanie wciąż myślą, że to prawdziwe walki. pie**olona rozrywka górnych lotów dla mas... To przygnębiające jak bardzo ludzie są odmóżdżani.

Widzę, że jesteś kolejnym zajebistym specjalistą typi ,,Jak to można oglądać, UFC a nie tego typu gówno". To jest do jasnej cholery nastawione na show, każdy kto oglądał to z jakimś pojęciem wie o storyline'ach i reszcie otoczki, która zawiera również wyreżyserowane przez grupę ludzi (tzw. creative team) walki i gimmicki wrestlerów. Więc hejty typu ,,jak ktoś może to oglądać, przecież to jest udawane" lub ,,a oni myślą, że to jest prawda" pokazują, że poziom inteligencji na wysokim poziomie tak mówiącego, nie stoi.

Pietro1906

2013-06-19, 19:29
slam napisał/a:

Amerykanie wciąż myślą, że to prawdziwe walki. pie**olona rozrywka górnych lotów dla mas... To przygnębiające jak bardzo ludzie są odmóżdżani.



Pseudo-inteligenci wciąż myślą, że jako jedyni wiedzą, że to nie prawdziwe.

Filmu też sobie nie obejrzysz, bo nie prawdziwe?

opson

2013-06-19, 21:30
Ty wciąż wierzysz , że oni wierzą. Chyba jesteś głupszy niż oni.
Przeciętnemu Polakowi , amerykańskie sporty i rozrywki kojarzą się z pójściem na stadion żałosnej ekstraklasy co najwyżej na jakiś mecz siatkówki - wydarcie japy przez cały mecz + przerwa i pitaka do wyjścia na 5 min przed końcem , aby być sprytnym i nie stać w kolejce. Otóż tam tak nie jest. U nich mecz NBA NFL NHL tudież w/w wrestling to poprostu rozrywka. To show dla zabawy , komedia , a mecze różnych lig to nie tylko sport , ale też masa konkursów , mini koncerty itp itd. Tam się nie idzie na 48 min kosza + przewy . Tam się idzie na 3- 3.5h i się świetnie bawi i to za 10 dolców . Ja bym sobie wolal póść na taki durny wrestling za 30 zł niż do naszego zasranego kina za 25 zita. My u nas nic nie mamy dla rozrywki , jeżeli już coś jest to trzeba się ocierać o naj***nych gimbusów , zerkająć na portfel co chwile , tudzież mecz po którym można wyłapać ot tak sobie ewentualnie jakieś inne czasem ciekawe wydarzenie, ale za k***a 150 zita od osoby. Więc nie wiem czy takie coś to takie odmóżdzenie . To raczej poprostu rozrywka na którą się chodzi jako świetny rodzic z 12 latkiem , potem jakiś mcdonald i dzieciak przeżywa cały weekend coś fajnego.