18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hinduska

Polopiryna • 2014-11-15, 14:33
Bylem kiedyś z pewną hinduską i się zastanawiałem czemu ona pamięta wszystko co kiedykolwiek powiedziałem. I wiecie co? Ta czerwona kropka na czole. Ona ciągle to nagrywała..

cholonek

2014-11-15, 14:59
Byłeś z hinduską: -50 punktów

Dobrze, że nie z cyganką - wtedy dyskwalifikacja. :D

Skala zaliczeń:

Każda kolejna zaliczona dziewczyna to jeden punkt. Cel minimum: tyle punktów, ile ma się lat (trzeba r*chać na zapas, bo po sześćdziesiątce będzie kiepsko). Bonus za ciapatą +10 punktów (trudno wyrwać, a jej ośmiu braci będzie do końca życia próbować cię zaj***ć). Zaliczenie ciapatej i jednoczesne okładanie jej pośladków wieprzowym kotletem +25 punktów. Rosjanki, Ukrainki +0,5 punkta (łatwe w zaliczeniu). Polki +5 punktów (jeśli jesteś Polakiem, gdybyś był Włochem, Spaniolem albo innym kudłatym południowcem to mniej), Niemka +10 punktów (za poświęcenie dla Ojczyzny i przełamanie się).

Mercury001

2014-11-15, 18:09
Nie bądź zdziwiony, kiedy w 2 dni zostaniesz gwiazdą youtuba i faktu ;-)

binladden

2014-11-15, 18:28
A ch*j tam. Urodziny mam dzisiaj to pij za moje zdrowie :piwo:

doeraeme

2014-11-15, 18:32
Człowieku, przecież każdy to wie że to jest zdrapka....

Ladyslawa

2014-11-15, 19:43
Było na wykopie lub oboje byliście z tą samą kobietą terminatorem


Wikmndfm

2014-11-15, 21:57
cholonek napisał/a:

Byłeś z hinduską: -50 punktów

Dobrze, że nie z cyganką - wtedy dyskwalifikacja. :D

Skala zaliczeń:

Każda kolejna zaliczona dziewczyna to jeden punkt. Cel minimum: tyle punktów, ile ma się lat (trzeba r*chać na zapas, bo po sześćdziesiątce będzie kiepsko). Bonus za ciapatą +10 punktów (trudno wyrwać, a jej ośmiu braci będzie do końca życia próbować cię zaj***ć). Zaliczenie ciapatej i jednoczesne okładanie jej pośladków wieprzowym kotletem +25 punktów. Rosjanki, Ukrainki +0,5 punkta (łatwe w zaliczeniu). Polki +5 punktów (jeśli jesteś Polakiem, gdybyś był Włochem, Spaniolem albo innym kudłatym południowcem to mniej), Niemka +10 punktów (za poświęcenie dla Ojczyzny i przełamanie się).




Przecież cyganie to ludność hinduska z najniższej kasty społecznej, która przyszła do Europy.

Kraczełę

2014-11-16, 02:01
@up

nie, cyganie to sp***oliny życiowe :roll:

dziobaku

2014-11-16, 17:00
Ja tam zawsze myślałem, że jest to przycisk restartujący. :D

szlovak

2014-11-16, 19:38
dokładnie, hinduscy inżynierowie wynaleźli przycisk reset w łatwo dostępnym miejscu