18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hindusi

Mi...........13 • 2012-12-28, 11:14
Słyszałem, że do Londynu przyjeżdża coraz więcej Hindusów. Za kogo oni się mają? Trzeba mieć tupet żeby wpieprzać się jak do siebie i tak bezczelnie zabierać nam miejsca pracy.

Sapphiron

2012-12-28, 12:53
za ten suchar dam ci puchar :idzwch*j:

ne...........va

2012-12-28, 14:50
Bez sensu... technicznie (a może i lekko naciągając) hindusi jadą do siebie. Indie była brytyjska kolonia i członek Wspólnoty Narodów (Commonwealth of Nation). Historycznie, to "bardziej brytyjscy" są właśnie oni, aniżeli Polacy.

EdmundKemper

2012-12-28, 17:30
O, Sadistic jak widzę wielonarodowy ;) Witamy Cię Angliku ;)

Sapphiron

2012-12-28, 17:56
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

O, Sadistic jak widzę wielonarodowy ;) Witamy Cię Angliku ;)



Boże widzisz i nie grzmisz... :gniew:

EdmundKemper

2012-12-28, 19:29
Sapphiron napisał/a:



Boże widzisz i nie grzmisz... :gniew:



Tak, tak wiem. Sarkazm orgazm i inne srele morele. Chciałem wyrazić po prostu swoje wk***ienie sucharem w sposób inny niż zwykle.

JedzMojLagier

2012-12-28, 22:41
smiechem zartem ale hindusi zwykle zajmuja tu w uk wysokie stanowiska od lekarzy, chirurgow ogolnie medycyny po chief engineerow i takie tam, maja leb sk***iele i wcale nam 'Polakom' miejsc pracy nie zabieraja, nie widzialem hindusa na zmywaku :krejzi:

JezusToŻyd

2012-12-28, 23:09
@up: uważaj, bo cię zjedzą polacy zmywacy zaraz. Następni w kolejce - sklepikarze, śmieciarze, sprzątaczki i mechanicy.

medowski

2012-12-28, 23:10
@up
@up
to przejdz sie po "fried chicken" ;] np w Londynie ....

JedzMojLagier

2012-12-28, 23:22
JezusToŻyd napisał/a:

@up: uważaj, bo cię zjedzą polacy zmywacy zaraz. Następni w kolejce - sklepikarze, śmieciarze, sprzątaczki i mechanicy.


h*j w reszte ale co masz do mechanikow ? pozadny zawod i zarobki czy to mechanik czy lakiernik jesli znasz sie na rzeczy w uk zyjesz jak pan

Qyyn.Nikol

2012-12-29, 10:31
Z tym,że Hindusi mogą prędzej się wpie**olić do Londynu, gdyż o ile się nie mylę, byli kiedyś kolonią brytyjską, a przyzwyczajenie robi swoje.

Rxx

2012-12-29, 11:48
@up

Ale mnie wk***ia takie gadanie, i co z tego że uratowali ? I ch*j mnie to boli, dziś to my klepiemy biedę a oni są bogaci. k***a nienawidzę takiego patrzenia w tył kiedy teraźniejszość jest beznadziejna. Myślisz że taki Anglik poważa Polaka ze względów historycznych ? Poj***ny jesteś.

Skowroniasty

2012-12-29, 20:59
Piwko dla kolegi wyżej. Rozumiem szacunek ze względu na historię, ale dlaczego non stop bije się pianę na tym co już było? Czy osobę która dyma za 'minimalną krajową' (tylko jakiego k***a kraju?) obchodzi co się wydarzyło 50 lat temu? Oczywiście obchodzi, zapozna się z genezą wydarzenia i pewnie to wszystko, albo i aż za dużo. Przetłumacz pielęgniarce zapie**alającej w szpitalu, że nie handlujemy z Rosją (najbardziej chłonny rynek) tylko dlatego, że to ch*je tak z zasady? Wytłumacz stoczniowcom/kierowcom/sklepikarzom, dlaczego pchamy się w dupę krajom które tam nas mają, a nie próbujemy robić przyjaznej polityki handlowej z własnymi sąsiadami tylko dlatego, że kiedyś było między nami źle. Z historią trzeba umieć się pogodzić, jakkolwiek by ona nie była.

Ale zaraz będzie flame w temacie.