18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hicior na Eurowizję

Kriski • 2021-04-25, 10:19
Kurski powinien przyklepać nominację:


avalanch

2021-04-26, 07:07
Tu macie lepszy kawałek ;)


saves

2021-04-26, 08:19
Co za p*zdy wepchnęły to na główną i dlaczego admini nie wywalili do sucharów? A... Już wiem... Beka z pisu. Robi się z portalu wiocha. pl, gdzie zamiast wyśmiewać absurdy jak to czynił kiedyś, stał się antypisowskim gównem, jakiego pełno w sieci.

Kriski

2021-04-26, 10:02
saves napisał/a:

Co za p*zdy wepchnęły to na główną i dlaczego admini nie wywalili do sucharów? A... Już wiem... Beka z pisu. Robi się z portalu wiocha. pl, gdzie zamiast wyśmiewać absurdy jak to czynił kiedyś, stał się antypisowskim gównem, jakiego pełno w sieci.



Wrzuciłem bo to tak głupie że aż śmieszne.
A osobiście napie**alam się z polityki od lewej do prawej.

mackuu

2021-04-26, 16:30
saves napisał/a:

Co za p*zdy wepchnęły to na główną i dlaczego admini nie wywalili do sucharów? A... Już wiem... Beka z pisu. Robi się z portalu wiocha. pl, gdzie zamiast wyśmiewać absurdy jak to czynił kiedyś, stał się antypisowskim gównem, jakiego pełno w sieci.



To nie jest twoim zdaniem absurd? Na początku myślałem, że to troll, ale ona to przedstawia na poważnie. Wystarczy zobaczyć wywiad z nią w telewizji dla prawaczów.
Najlepsze są oburzone komentarze troglodytów "ło rodziny smoleńskie, terefere,," Jak można nie zrozumieć tak prostego tekstu i przekazu? Wracać do nory podludzie :mrgreen:

orzech1991

2021-04-27, 03:10
o k***a! Co ja pacze

pipi71

2021-04-27, 20:40
piwo dla dolka:)

voyagerkg1 napisał/a:

Ż'ałosne ?To jest k***a DRAMAT



dolek wygrał