18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hezbollah pozdrawia Żymian

corpo_kills_me • 2024-04-13, 22:25
Północny Izrael.


kakalos

2024-04-14, 01:57
Czemu tutaj to wrzucacie a nie do watku Konflikt izraelsko-palestyński ???

siedlik

2024-04-14, 02:09
Mniej Zydkow - dobrze
Mniej Muzulumanow - jeszcze lepiej

WąsatyZbój

2024-04-14, 02:13
T0B1 napisał/a:

Ponoć Iran wystrzelił "setki" dronów, co w połączeniu z rakietami balistycznymi ma szansę przeciążyć OPL Izraela i wtedy może w coś trafią. Nie mniej straty pewnie będą niewielkie, ale zawsze to jakaś odpowiedź za zbombardowanie ambasady w Damaszku.



Nie ma żadnych poważnych strat. Najwyżej kilka milionów szekli za działanie Żelaznej Kopuły (dla Izraela, to nie dużo). Hezbollah wystrzelił łącznie 40 rakiet i dronów, w kierunku izraelskiej bazy na wzgórzach Golan. Żaden pocisk nie trafił w bazę. Kilkanaście sztuk, spadło na terenach niezamieszkanych, resztę strąciła Żelazna Kopuła.

vass

2024-04-14, 02:35
ch*j z taką wojną, raz, że w nic nie można trafić, dwa to cały urok wojny to gwałcić i rabować, a tu jakieś wojny na odległość.

Banowanyzanic

2024-04-14, 06:51
żmij napisał/a:

Przez pomyłkę napisałeś "żydzi" z wielkiej litery.
Poprawiłem.



Dobrze napisał z małej

raistpol

2024-04-14, 07:03
jakiś festiwal lampionow a wy żarem sracie

lukaszjb

2024-04-14, 07:04
Igrzyska czas zacząć 8-)

Evil21

2024-04-14, 08:16
Iran to jeden z niewielu krajów który pomógł nam podczas II wojny światowej. Jestem za Iranem i mam nadzieję że Polska jako kraj zachowa twarz!
Przypomnę tylko że Izrael zabił naszego rodaka i nawet nie przeprosił! Jechać z tymi czosnkami!

aaaaaaaaaaaaaa

2024-04-14, 08:21
Generalnie przestałem wierzyć informacjom podawanym w mediach. WHO podaje, że szczepionka zwiększa ryzyko zakrzepicy, gazeta.pl podaję, że zmniejsza. Nawet ten sam portal w jednym artykule podaję, że ukraina dziesiątkuje kacapów i wygrywa, w drugim, że jest o krok od porażki. Tutaj piszą, że kacapów kończy się sprzęt, w innym miejscu czytasz, że rośnie ryzyko wojny z NATO. W jednym sondażu PiS ma przewagę, w drugim KO. Generalnie mam wyj***ne.

bambinizm

2024-04-14, 08:38
Jackowski mówił, że dwa dni po tym ataku będzie odwet

dgfdfg

2024-04-14, 08:47
dżonyłojlker napisał/a:

j***ć pejsów atomówkami.



j***ć to pontonowych inżynierów, czy ty wiesz ile noblistów było żydowskiego pochodzenia? Dupsko może łokciem byś nadal podcierał bez nich

PIs

2024-04-14, 08:47
Ilu idiotów napisze jeszcze "żymian"?

Antoni79

2024-04-14, 08:50
sberek38 napisał/a:

ch*ja wiemy, co tam się naprawde dzieje. Dzisiaj fałszywe flagi to norma, która usprawiedliwia wszystko i daje moralne prawo do rzekomych odwetów.
Ja np. nigdy nie uwierzyłem, że to hamas bez "konsultacji" z mosadem zaatakował izrael. Zrobił ten co zyskał, a zyskuje zawsze izrael



Może tak być. Po prowokacji kilka ofiar wśród swoich, a potem niby usprawiedliwiony odwet i rzeź. Biedna pokrzywdzona ukropina, nacjonalistyczna, uzbrojona po zęby, prześladująca mniejszości będące większością w znacznej części kraju, z obaloną legalną władzą i NATO próbujące zająć basen Morza Czarnego. Jak to się mogło skończyć?

Teraz ten sam schemat. NATO zajęło cały basen Morza Bałtyckiego. Czy w smak to ruskim, że ich enklawa została odcięta przez wrogie kraje? My wyrąbaliśmy sobie korytarz w mierzei, ruskie są też prowokowane do wyrąbania korytarza-lądowego. Obwód Kaliningracki ma spory potencjał gospodarczy i militarny. Połączenie z Białorusią dużo by im ułatwiło życie. Z tym że Polski wschodniej do linii Wisły bronimy sami. Cenny sprzęt ewakuowano by. Bez szans. Ruskie Wisły by nie przekraczały. Pachnie to kolejnym rozbiorem Polski. My dla zachodu jesteśmy tylko kolonią, ujadającym kundelkiem. Rosja jest dla nich partnerem. Jakże Niemcom i Francji usprawniłoby biznesy, gdyby od Rosji oddzielało ich kadłubkowe państwo polskie, zdominowane przez Niemców. Pół miliona żołnierzy to żadna strata, to statystyka. W dwa lata zostałoby z nas mniej niż z Ukrainy.

Veni_Vidi

2024-04-14, 09:21
Gówno ma swoje miejsce

htp

2024-04-14, 09:48
Evil21 napisał/a:

Iran to jeden z niewielu krajów który pomógł nam podczas II wojny światowej. Jestem za Iranem i mam nadzieję że Polska jako kraj zachowa twarz!
Przypomnę tylko że Izrael zabił naszego rodaka i nawet nie przeprosił! Jechać z tymi czosnkami!



Wtedy to była Persja. A za Szacha mieli bardzo dobre stosunki z Izraelem.
Ale to zbyt trudne do zrozumienia.