18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heroinowa księżniczka

Je...........ik • 2020-10-21, 21:47
Odlot na przystanku


StereoTyp

2020-10-22, 01:29
crossdressphyxia napisał/a:

Czasem siadam, wk***iam się na siebie i na swoje wady, wk***iam się na świat, wk***iam się na innych ludzi, wk***iam się na Polskę, na latającą muchę po pokoju, a potem widzę kogoś takiego, i wiem, że powinienem się nie wk***iać , bo jeszcze nie mam tak przej***ne, jak ona.



Zajadę psychologią - ale kiedyś mi ktoś powiedział, że jak jesteś czymś wk***iony, to masz prawo być wk***iony! Nikt nie ma prawa Ci powiedzieć "Nie wk***iaj się, bo inni mają gorzej", bo to jest k***a Twoje życie a nie innych i masz prawo do przejmowania się Twoimi problemami. ;)
Życzę mimo wszystko jak najmniej problemów i złych emocji - a jeśli już są, to niech będą tylko po to, aby pchać Cię do przodu. (qrwa teraz zajechałem coachingiem)

dzikiefryty

2020-10-22, 04:15
crossdressphyxia napisał/a:

Czasem siadam, wk***iam się na siebie i na swoje wady, wk***iam się na świat, wk***iam się na innych ludzi, wk***iam się na Polskę, na latającą muchę po pokoju, a potem widzę kogoś takiego, i wiem, że powinienem się nie wk***iać , bo jeszcze nie mam tak przej***ne, jak ona.



ona ma przej***ne na wlasne zyczenie, a ty?

bednara

2020-10-22, 08:20
Jej się zbiera na kichanie, nie znacie się :D

se...........ed

2020-10-22, 08:26
Ona sobie po kryjomu , żeby nikt nikomu nie wypeplał , pieści paluszkiem piśkę . ma pewnie taką dziurę w torebce i rżnie głupa że nic się nie dzieje ... ta k***a j***na :D

lucilla

2020-10-22, 08:41
Zaraz kichnie

mustafo

2020-10-22, 16:17
Szczepionka zaczyna działać

PERKUN

2020-10-23, 11:16
Tych doznań nikt jej nie zabierze :kawa:

Limba

2020-10-23, 20:05