18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

auridius

2011-09-09, 02:39
hermafrodyta to co ku**a poznales ja/jego dogłębnie? :P Bo ja po tym filmiku nie moge wnioskowac jaka to płeć

Elesdi

2011-09-09, 04:43
"... Idź sobie teraz do klubu i poznaj taką piękną Michalinę :-x
" chodziłem semestr z "nią" czy tam nim na uczelnie i nawet k***a nie widziałem;o

radziuxd

2011-09-09, 08:52
głos ma straszny :o

Ad...........ol

2011-09-09, 08:53
W agencji modelek większość szefów to pewnie i tak pedały, więc jej kariera murowana

zonk

2011-09-09, 08:55
to w końcu ma wacława i piczę czy nie ma ?

Tomasz23

2011-09-09, 10:07
Michal(ina) jest obojnakiem czyli ma cechy rozrodcze i męskie i damskie, więc lekarze nie wiedzieli co z tym zrobić i wpisali do książeczki "chłopak", no i wsio ;p

modyf

2011-09-09, 10:14
Takie jaja tylko u nas...

...nie dość, ze trzeba się wstydzić za rzad, złodziei, turystów, skarpety do klapek, stan dróg, stan służby zdrowia, stan oświaty i nauki, silną pozycję kościoła, moherowe berety, plastiki-fantastyki, Dodę i resztę naszej 'sceny muzycznej', i tysiąc innych rzeczy...

...to jeszcze okaże się, że najpiękniejszą modelką* w Polsce jest... MICHAŁ



*tak, wiem że Tap Madl nie ma nic wspólnego z najpiękniejszymi... ale chyba powinien?

draconic

2011-09-09, 11:11
Czekałem na film ,,W morzu ognia" a tu dupa koniec buforu ...

st...........er

2011-09-09, 12:02
No ale naprawdę zabawnie będzie dopiero jak będą występy w strojach kąpielowych. Michalina z wielką parówą z przodu :)

To_Nie_Ja

2011-09-09, 12:24
Oddo napisał/a:

wzruszylem sie




Jak ch*j :D

djoshin

2011-09-09, 14:37
żadna hermafrodyta tylko poprostu czysty j***ny pedał

Stefan_Sigal

2011-09-09, 15:09
Pozwolę sobie zacytować


Cytat:

Obojnactwo (hermafrodytyzm, interseksualizm) to ogólne określenie na wrodzone zaburzenia różnicowania narządów płciowych. Obojnactwo jest wrodzoną wadą rozwojową okresu płodowego i ma podłoże genetyczne, bądź hormonalne.

Interseksualizmu nie należy mylić z zaburzeniami o charakterze psychicznym, takimi jak transseksualizm (zespół dezaprobaty płci) czy transwestytyzm (ubieranie się w stroje płci przeciwnej). Obojnactwo może wpływać na poczucie płci, jednak zwykle osoby z tym zaburzeniem są zdecydowanie mężczyznami bądź kobietami, pomimo nieprawidłowości i niezgodności anatomicznych w obrębie narządów płciowych.

Obojnactwo dzieli się zazwyczaj na obojnactwo prawdziwe, obojnactwo rzekome żeńskie i obojnactwo rzekome męskie. Należy mieć jednak na względzie możliwość wymieszania się tych form, co prowadzi do innych, atypowych postaci obojnactwa.

Szacuje się, że obojnactwo występuje w przypadku od 1/500 do 1/1500 żywych urodzin. Tak duży przedział rozbieżności wynika z faktu, że bardzo trudno jest zdefiniować "zasadnicze" lub "istotne" cechy, którymi różni się męska i kobieca anatomia.

Obojnactwo prawdziwe

Obojnactwo prawdziwe, wynikające z zaburzeń różnicowania gonad, jest bardzo rzadkie. Cech*je się ono obecnością u tej samej osoby tkanki jądra i jajnika. Wygląd zewnętrznych narządów płciowych u noworodka utrudnia ustalenie płci.

Obojnactwo rzekome

Obojnactwem rzekomym nazywa się powstanie form pośrednich budowy narządów płciowych między męskimi a żeńskimi przy obecności jąder lub jajników lub ich form szczątkowych. (Pediatria - podręcznik do Lepu - A. Dobrzańska, J. Ryżko)

Obojnactwo rzekome żeńskie

Obojnactwo rzekome żeńskie charakteryzuje się tym, że pomimo obecności jajników, zewnętrzne narządy płciowe mają wygląd męski i występują somatyczne cechy maskulinizacji (męski fenotyp).

Obojnactwo rzekome męskie

W tym przypadku gonadom męskim towarzyszą zewnętrzne narządy płciowe typu kobiecego.




Wszystkie wasze pie**olnięte i obrażające komentarze wywodzą się z niewiedzy. Nie że bym j***ł, ale wk***ia mnie jak ktoś pisze pierdoły.

MdoN

2011-09-09, 16:59
"i co chłopaki?!" ciekawe do kogo to pytanie było skierowane :D

cisek666

2011-09-09, 19:28
A są tacy co by sobie konia zwalili do jej fotek... ale tutaj siedzą cicho :D