18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hellsing Ultimate

grimmjow123 • 2013-07-10, 16:16
Hellsing - Hektolitry krwii, Wampiry, Naziści, Zombie, Ku klux klan, Krzyżowcy. Twórcami filmu są znani z chorób psychicznych japończycy.



Do pełnej zawartości sadistica brakuje cycków i arabów.




Haterzy do roboty

nakimesis88

2013-07-11, 17:19
Cytat:

Edit: sam dam xD


O k***a jaka beka ja nie mogę XDDDDDDDDDD


Nie.

spardo

2013-07-11, 17:48
Adulka napisał/a:

Pedalskie anime, w pierwszym Hellsingu chociaż muzyka była zajebista, a tu nic.



Z jakiej Ty częstotliwości k***a nadajesz?, bo kiepsko chyba kojarzysz fakty.

Abi.M.Sahim

2013-07-11, 17:49
Hmm... Generalnie to za anime nie przepadam i nie oglądam, ale Hellsing Ultimamate OVA Series polecam - fabularnie stoi to wyżej niż 99% współczesnej fantastyki + nie nadaje się dla dzieci + w tej serii wampiryzm jest na definitywnie przeciwnym biegunie do modnych ostatnio zmierzchu i zmierzcho-podobnych pierdół.
Jak głęboko w mitologię wampiryzmu sięga Hellsing? Wystarczy, że poznacie imię wampira będącego jednym z głównych bohaterów: ALUCARD. Resztę pozostawiam Wam... (ja miałem niezłego zonka, kiedy się zorientowałem w tej grze liter)

Do tego dochodzi muzyka, której po prostu się słucha... Zaprawdę powiadam wam - soundtrack z tego serialu zapadnie Wam na długo w pamięć.


Aha - jeszcze ciekawostka... Serial składa się z zaledwie 10 odcinków, przy czym ostatni ukazał się w grudniu 2012, a pierwszy... w lutym 2006.
Tak - autorzy kazali czekać fanom na każdy kolejny odcinek, nawet ponad pół roku.

ka...........91

2013-07-11, 17:55
quilk napisał/a:

Gdzie jest mój ulubiony obrazek?

Edit: sam dam xD
Obrazek


ulubiony obrazek ? :facepalm: jedyna rzecz jaka się nie zmienia od lat na tej stronie to ten j***ny obrazek i ludzie ograniczeni nim.

Może po prostu macie uczulenie na animacje ale Hellsing Ultimate uważam za coś lepszego niż większość ch*jowych filmów o wampirach a nie wspomnę o nazistach i tych zombie, jest to warte oglądnięcia jeżeli lubi sie takie masakry, ogólnie filmiki wstawione tu na szczęście nie ukazują tego szaleństwa Majora i jego nazistowskich planów a muzyka w tych urywkach jakaś zj***na skąd ty to wrzuciłeś ? Znajdźcie sobie w hd i napisy pl przecież to nie jest jakiś k***a Zmierzch czy jakiś ch*jowy naruto a wszyscy i tak ładują do jednego wora "pedalstwo" tacy k***a wszyscy tu są męscy a i tak pewnie trzepią do redtuba i pocą dupę na krześle

Prid

2013-07-11, 17:58
Jak arabów niema jak są(nie będę robić spojelerów, kto oglądał ten wie co było pomiędzy Alucardem jak go schwytali za młodu a niejakim sułtanem)

Pszszemek

2013-07-11, 17:59
Zonk! Alucard to inaczej Dracula :amused:

Pan_Marszałek

2013-07-11, 18:26
Warto by wspomnieć, że kilka utworów z Hellsing'a zostało nagranych w Filharmonii Narodowej w Warszawie.
Oto jeden z nich:

Dixon

2013-07-11, 18:44
Do WSZYSTKICH,KTÓRZY POSTAWILI QUILK'owi PIWKO:
Ale z was j***ne lemingi,wystarczy że ktoś wklei ten już dawno przetrawiony i wysrany obrazek i ma top koment,ja rozumiem że dzieci mają wakacje i anime to dla nich za wiele więc zostaną przy swoich gównianych kreskówkach z nowego Cartoon Network czy coś,ale jak czegoś nie rozumiecie to scrolujcie w dół,jesli to są ludzie którzy będą robić na moja (heh) emeryturę,to ja to pie**olę i robie rewolucję i żeby mieć dostep do internetu potrzebny będzie dowód osobisty i testy IQ.

SWIAD3K

2013-07-11, 18:56
nigdy nie lubiłem tych bajek, jakies pedaly jakies super moce
jakies wampiry ch*j wie co to jest ;x

Dixon

2013-07-11, 19:01
@ spalonyslon

Twój stary tam jest

Suguru

2013-07-11, 19:04
spalonyslon napisał/a:

nigdy nie lubiłem tych bajek, jakies pedaly jakies super moce
jakies wampiry ch*j wie co to jest ;x



O jejus, mamusia cie w klatce trzymala, dlatego do roznych rzeczy dostepu nie miales? ;x Przykro mi bardzo...

Piridais

2013-07-11, 19:05
kakeriel91 napisał/a:


ulubiony obrazek ? :facepalm: jedyna rzecz jaka się nie zmienia od lat na tej stronie to ten j***ny obrazek i ludzie ograniczeni nim.

Może po prostu macie uczulenie na animacje ale Hellsing Ultimate uważam za coś lepszego niż większość ch*jowych filmów o wampirach a nie wspomnę o nazistach i tych zombie, jest to warte oglądnięcia jeżeli lubi sie takie masakry, ogólnie filmiki wstawione tu na szczęście nie ukazują tego szaleństwa Majora i jego nazistowskich planów a muzyka w tych urywkach jakaś zj***na skąd ty to wrzuciłeś ? Znajdźcie sobie w hd i napisy pl przecież to nie jest jakiś k***a Zmierzch czy jakiś ch*jowy naruto a wszyscy i tak ładują do jednego wora "pedalstwo" tacy k***a wszyscy tu są męscy a i tak pewnie trzepią do redtuba i pocą dupę na krześle



Dixon napisał/a:

Do WSZYSTKICH,KTÓRZY POSTAWILI QUILK'owi PIWKO:
Ale z was j***ne lemingi,wystarczy że ktoś wklei ten już dawno przetrawiony i wysrany obrazek i ma top koment,ja rozumiem że dzieci mają wakacje i anime to dla nich za wiele więc zostaną przy swoich gównianych kreskówkach z nowego Cartoon Network czy coś,ale jak czegoś nie rozumiecie to scrolujcie w dół,jesli to są ludzie którzy będą robić na moja (heh) emeryturę,to ja to pie**olę i robie rewolucję i żeby mieć dostep do internetu potrzebny będzie dowód osobisty i testy IQ.



Czego spinacie dupy :-D . Obrazek ma jedynie cel humorystyczny a robicie aferę jakby wam miskę spod buzi zabrali. Sam obejrzałem tych chińskich bajek więcej niż wy razem wzięci i nie mam nic przeciwko bo jednak Polska to Polska tu żyjemy i tym się zachwycajmy bo będziemy uzależnieni od kultury innych krajów całe życie. A ty wielmożny panie co tam wspominasz coś o IQ popracuj nad ortografią ;-)

rew123321

2013-07-11, 19:14
za hellsing'a zawsze piwo!

SWIAD3K

2013-07-11, 19:20
@Suguru @Dixon wyrazilem tylko swoja opinie, zeby pisac o matce o ojcu? Chyba to nie ja zostalem ograniczony "przez mamusie" i teraz mam ból dupy. Mam nadzieje ze to nie wina tych "bajek" ;f