18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hello Kitty ku czci piekieł

defcon1 • 2013-06-23, 21:37
Ksiądz Marek o opętaniach przez Hello Kitty i takich tam.


meme18

2013-06-24, 16:02
Hell 'O' Kitty. Dobre k***a :D

niwet

2013-06-24, 16:25
Jest w tym dużo racji, jeżeli mówiłby o tym max kolonko, nie użwałby słów takich jak : opętanie , tylko użyłby słów : manipulacja , to byście się bardziej tym zainteresowali. Dobry temat, zaczniecie myśleć jak wam dzieci zaczną szaleć, to samo z tymi lalkami, chora moda z zachodu, zamiast mieć typowe zabawki dla dzieci, czy to klocki, które rozwijają zmysł dotyku, wyobraźnię, to wciskają jakieś emo laleczki czy inne gówna typu hello kity.

Pomyślcie czasami zanim coś napiszecie, bo teraz patrzycie na kościół z tej negatywnej strony bo teraz kościół jest w defensywie, sam nie jestem mentalnie chrześcijanem, ale wszystko zależy od tego jak wam coś podadzą, Natanek, źle nie mówił, tylko forma w jakiej była podawana informacja robi ogromną różnicę , której nie zauważacie i z góry negujecie. Kupują ludzie produkty, nie zastanawiając się nad tym co to za sobą niesie, zamiast uczyć dzieci żeby nie ulegały wpływom mody to faszerujemy je jakimś zachodnim gównem, w pewnym momencie dziecko myśli sobie, dlaczego Jacek to ma a ja nie mam, dziecko zaczyna zazdrościć, a zazdrość rodzi problemy. Tak czy siak nie jestem tutaj, żeby was moralizować.


to już bardziej offtopem, ale niech chociaż do malej części dotrze przekaz, odpowiedni i mam nadzieje słuszny.


Logika

2013-06-24, 17:06
Fajnie. Mój stary ksiądz jest sławny. Pozdro xMarek

a tak btw dobrze gada. Żebyście się kiedyś nie zdziwili

ebdac

2013-06-24, 17:18
@Logika ten nick to też Ci ksiądz Marek podpowiedział? ...

Poza tym zawsze mnie ciekawiło skąd się tacy ludzie biorą? Ktoś im chyba musiał wcześniej naszczać do głowy żeby takie teksty później walić, jeszcze z przekonaniem że się mówi dobrze...

sentyy

2013-06-24, 17:48
W kościele mają wieksze science fiction niż w współczesnych bajkach!
Ale stare baby będą go słuchać i palić wnuczką zabawki...

chłop_małorolny

2013-06-24, 18:23
Ciapate obcinają ludziom głowy na ulicy, żydzi w Amerykańskim rządzie jednym podpisem potrafią zagłodzić pół miliona dzieci. A ten ch*j widzi zło w heloł kiti i kadzidełkach. Brak mi słów.

tigerqaz

2013-06-24, 18:30
Widzę ksiądz jest fanem "czterech kółek" :P

rondżeremi

2013-06-24, 18:59
jackool napisał/a:

Ksiądz mówi językiem zrozumiałym dla wierzących jeśli by prowadził zajęcia z ateistami nie mówiłby o opętaniu tylko niszczeniu psychiki dzieci. Pzypomnijcie sobie swoje dzieciństwo przed pokoleniem pokemonów, hello kitty i innymi zabawkami. Imponowało się rówieśnikom ilością podbitych piłek, jazdą na rowerze bez trzymania kierownicy, grą w klasy itp. A teraz dziecko którego rodzica nie stać na zabawkę hello kitty czy inne durnoty jest gorsze a w naszym kraju takich dzieci jest dośc sporo.


a teraz sie postarzałes i chcesz gre wklasy wciskać w 21 wieku bez jaj

Niektorzy widze próbuja tłumaczyć kretyna że niby językiem dla wierzących mówi :roll:

opowiada rojenia i bzdury rodem ze sredniowiecza i nie pie**olcie ze ma jakikolwiek sens to co mówi

Samudaripen_Porajmos napisał/a:

O co wam chodzi, przecież dobrze gada, byście się zdziwili jaki wpływ mają te wszystkie chińskie(czy też japońskie..) bajeczki i te wszystkie dziwne zabaweczki dla dzieci, to je niszczy. Latają po placach zabaw jak popie**olone i rzucają jakimiś chińskimi/japońskimi hasełkami zachowując się do tego jak pojeby z ADHD. Taka prawda sam mam młodszych kuzynów (mają po 10 lat) zachowują się jak bydło, to wynik tego, że rodzice gówno robią, a ich wychowanie polega na puszczaniu zj***nych bajek kupowania zj***nych figurek, kart i talizmanów oraz gier komputerowych typu łazi po mieście jakiś j***ny Edward Nożycoręki z kapturem na głowie i zapie**ala ludzi i sieje chaos, a dzieciaki mają ubaw, "tamtego zabij tamtego"..
No ale wy wielcy k***a "oświeceni" ateiści z gimnazjum bierzecie wszystko dosłownie, a to co mówi o opętaniu itd. trzeba też brać metaforycznie.. zresztą opętanie jest możliwe to nie jest jakaś bajeczka i lepiej z tego nie drwić. Polecam kiedyś się przejść na spotkanie/ msze z egzorcyzmami to zwątpicie. Tyle w temacie. Pozdrawiam i dobranoc. ;)


a ty byś sie zdziwil jak niemilosiernie bredzisz, tłumaczysz sobie zaburzenia psychiczne jeszcze wiekszymi bzdurami

Pewno jesteś taki dorosly ze aż strach się bac - widać po logice.
Szkoda rodziny jeśli ja załozysz będziesz rył im mózg swoimi rojeniami zamiast tłumaczyc jak wyglada świat.

Nie tylko ja mam wrazenie ze te wszystkie oaazowe dzieci sa juz stare zanim skończyly te 18 lat. I potem rosna takie egzemplarze bojące sie troche pomyslec a nie k***a tylko czarne lub białe widzą jak im ksiadz w głowe dmuchnie.

benTerra napisał/a:



Dokładnie jestem tego samego zdania. No ale wiek niektórych tutaj obecnych zobowiązuje...


o masz 33 a ja 30 i wypie**alaj :mrgreen:

Mom and Death

2013-06-24, 20:58
W ogole ta jego historyjka z bakuganami jest przej***na. spalil zabawki, odprawil egzorycm i zaburzenia snu jak reka odjelo. no ja pie**ole. pewnie dzieciak specjalnie powiedzial ze juz moze normalnie spac bo sie bal ze znowu przyjdzie pok***iony klecha i mu zniszczy jakies zabawki albo cos innego odjebie.

diamonn

2013-06-24, 21:02
k***a jak jest mądre dziecko to zadna bajka go nie ruszy a jak głupie i to dragon balla źle zrozumie.

Danielos362

2013-06-24, 22:13
Niech się leczy na głowę bo na nogi już za późno :P

enviaczek

2013-06-25, 01:56
a on nie powinien wstać przy kazaniu ?

donwasyle

2013-06-25, 21:31
dobrze wujek

chyba chciał powiedzieć dobrze tato :D

M2TheMilk

2013-06-27, 03:24
Nie dość, że na wózku to jeszcze niepełnosprytny :D

axeraver

2013-06-28, 19:56
Elanez napisał/a:


P.S Biblia ma tyle samo liter co Piekło - przypadek?




nie sondze