18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Heil

JeMois • 2011-03-06, 13:27
Feminaziści w natarciu!! Faminazizm przekracza kolejne granice absurdu, niedawno przecież podpisano ustawę o obowiązkowym procencie kobiet na listach wyborczych :D Absurd totalny, ale jak 100 tyś obywateli złożyło projekt ustawy o przywróceniu kary śmierci to po cichu pomysł odrzucono. Wszak lewica wie lepiej co lepsze dla człowieka, tak to bywa w państwie totalitarnym.

Z pewnością nie było, fumfel zrobił ;)


prezeswl

2011-03-08, 17:43
no i coś ci nie pykło

solton021987

2011-03-27, 15:31
zajmuja sie taka bzdurnaustawą, a przecież jest pełno świadomych i ambitnych kobiet, tylko ze te w większości ni chca poprostu pchac sie do polityki i tyle, i żadna pie**olona ustawa tego nie zmieni. a taka np ustawa o obniżeniu diet poselskich lezy sobie gdzies w szufladzie juz kilka ładnych lat... o tym sk***iele nie mowia

Magik2501

2011-03-27, 16:22
Ale przecież to jest totalitaryzm. Ileś procent posłów to muszą być kobiety, czyli nawet jak faceci będą mieli lepsze predyspozycje to część będzie skreślona na rzecz kobiet. Czyli na 1000 kandydatów, jeśli mamy tam 999 doskonałych, męskich specjalistów i jedną Szczukę (tj. ściera, co jedyne co w życiu potrafi to kłapanie dziobem i wkuriwanie otoczenia) to Szczuka się dostanie, przez totalitarne zasady.


Ale spoko - równość to równość. Proponuję, by wprowadzić zasadę, że 30% górników to muszą być kobiety. Albo 30% drwali. No co, przecież płeć nie ma znaczenia, tak?

Arte

2011-03-27, 16:38
wypie**alaj z sadola z polityką krzykaczu.
a koledze powiedz zeby twórczosc na czole sobie przylepil, jak juz nie ma gdzie sie reklamowac...

rrdzony

2011-03-27, 16:39
@Magik2501:
ah, wy biedni prawdziwi mężczyźni, jak wy jesteście gnębieni przez te feministki.
zamknij się cioto i idź do roboty. pewnie jesteś jednym z tych pryszczatych lamusów z duszpasterstwa, którzy dziwią się, że żadna kobieta nie chce z wami być.

fri.K

2011-03-27, 16:48
@rrdzony co ty brudasie o polityce wiesz? Jesteś jednym z tych co po mieście w sukience i szpilkach biegają? Natura Ci małego ku*asa dała że takie siano masz w główce? - to taka prywatna wycieczka.

Po co nam to sztuczne regulowanie podziału miejsc na listach wyborczych?
Jeśli będzie "Partia Prawdziwych Mężczyzn" to w jej szeregach będą musiałby być kobiety?!

Arte

2011-03-27, 16:52
@fri.k
dzieki takiemu parytetowi tacy ludzie jak ty mogą sobie pójsc do burdelu z facetami, bo gdyby nie to to mialbys 100% kobiet w burdelach, a tak.. 100 placisz za godzine obciagania i w dupe zbierania.. :)

JeMois

2011-03-27, 17:01
Cytat:

a koledze powiedz zeby twórczosc na czole sobie przylepil, jak juz nie ma gdzie sie reklamowac...



Gdyby kolega chciał się reklamować to dałbym jakiś link z jego twórczością lub podpis, prawda? Sam mnie prosił, żebym nic o nim nie ujawniał bo chce by było to anonimowe więc bez takich bezpodstawnych zarzutów ;)

fri.K

2011-03-27, 17:28
Arte napisał/a:

dzieki takiemu parytetowi tacy ludzie jak ty mogą sobie pójsc do burdelu z facetami

Głodnemu chleb na myśli?
Wolny rynek polega na tym że jeśli grupa facetów zechce się zebrać i stworzyć burdel go którego będą przychodziły kobiety by sobie poużywać to się tak stanie.
Arte wolałbyś przymus, żeby w każdym burdelu był facet i kobieta?
Po co?

Phallucifer

2011-03-27, 19:51
Jedno mnie tylko zastanawia,czy ktos z krytykujacych parytety jest mi w stanie rzetelnie udzielic odpowiedzi na ponizsze pytanie:
Czym jest feminizm? Jaki jest paradygmat tego spolecznego nurtu( bez wchodzenia w hipostazy)? Bo jesli mamy cos poddac krytyce musimy wiedziec DOKLADNIE co krytykujemy ,w innym wypadku jest to jalowe ujadanie, majace sie do faktow jak obrazy Pollocka do fotografii Sandera.

Rozumiem,ze to Sadistic, ja wiem,ze tutaj nie ma miejsca na subtelnosci,ze biale jest biale, a czarne przy bawalenie. Mimo to k***a, takie naduzycia wynikajace z braku podstawowej wiedzy na temat, ktory sie ocenia, bo nawet nie weryfikuje stanu i jakosci tejze, tylko jednoznacznie i obrzydliwie obrzuca blotem, po prostu nie sa w zaden sposob potrzebne i sprawiaja wrazenie idiotyzmu, nastoletniego wyglupu internauty.
Prawie w ogole tutaj nie pisze, bo przesady spoleczne sa i beda smieszne(taki bufor spolecznych nastrojow,dlatego tez nie ma sie co ciskac), ale oceniajmy fakty,czyli material w postaci filmikow i fotografii(zaokraglam,wiem), a nie oddane i przerobione przez media swoje deliberacje, ktore sa w obliczu dialektycznej i naukowej debaty o kant dupy potluc.

Serdecznie pozdrawiam,ja zdrowy feminista, nie pedal, po prostu majacy w dupie glupote.

horikawa

2011-03-27, 22:19
" tak to bywa w państwie totalitarnym."

Masz racje, nigdy nie było prawicowego państwa totalitarnego.

k***a i jedny i drudzy jebią taką obłudą, że ch*j.

Arte

2011-03-28, 14:21
@up
buahahahahahahahaahahahahha!!!
łysy kolego poczytaj historię

chupsky

2011-03-28, 17:23
Phallucifer - jak byłbyś taki "yntelygentny" i mądry, to wiedziałbyś pacanie, że są różne odmiany feminizmu, a sam ruch ma charakter dynamiczny, więc nie da się podać jednej konkretnej definicji a tym bardziej uniwersalnego, stałęgo paradygmatu. Fajnie, że palnąłeś parę hasełek, ale idź się nimi wypchaj, bo nie potrafisz ich zastosować.

A jak jesteś feministą to po prostu jesteś pedałem albo idiotą. Albo jednym i drugim na raz. Nie ma czegoś takiego jak zdrowy feminizm. To jest wyrównywanie pewnych aspektów na siłę (taki ładniej nazwany zamordyzm) i później mamy takie paradoksalne sytuacje, jak ustawa o parytetach. Także cmoknij się z tymi swoimi debilizmami ubranymi w ładną otoczkę pojęć i zachowuj się jak facet.

Stoffl

2011-03-28, 18:29
feminizm jest gorszy od harda